‘شرکت سوسیالیست’ را محکوم کرد به عنوان برگ برنده در نظر Fracking صنعت نجات در میان شیوع کروناویروس

منتقدان محکوم به ‘شرکت سوسیالیسم” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش با توجه به پیشنهاد شرکت های نفت و گاز در ایالات متحده fracking صنعت عظیم نجات در میان افت قیمت ها می آید که در میان جهانی از شیوع کروناویروس.

“شرکت سوسیالیست به دنبال رفاه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایم” روزنامه نگار دیوید Cay جانسون در پاسخ به گزارش توسط واشنگتن پست روز سه شنبه.

با توجه به پستهای اجرایی است که به دنبال به قید وثیقه از fracking بخش به دلیل بی ثباتی در پی تداوم رکود مالی:

مقامات کاخ سفید نگران هستند در چشم انداز است که متعدد شیل شرکت های بسیاری از آنها در بدهی می تواند رانده شده از کسب و کار اگر رکود در قیمت نفت تبدیل به یک بحران طولانی مدت در این صنعت است. این کمک های فدرال به احتمال زیاد به شکل کم بهره و وام های دولتی به شیل شرکت که خطوط اعتباری به موسسات بزرگ مالی شده اند خفه کردن, سه نفر گفت.

الکس Doukas سرب تحلیلگر برای تغییر نفت, بین المللی, دوشنبه پیش بینی کرد که این حرکت به احتمال زیاد در افق.

“با قیمت نفت در سقوط آزاد, انتظار, شرکت های نفتی به نوبه خود به خود سن تاکتیک قلدری دولت برای حتی بیشتر یارانه ها در بالای صدها میلیاردها آنها از سود سالانه” گفت: Doukas. “به جای بیشتر جزوات به آلوده, دولت باید سرمایه گذاری در با کیفیت بالا و مشاغل سبز است که مردم را به کار و در نهایت پایان دادن وابستگی ما به فرار سوخت های فسیلی است که ایجاد آب و هوا هرج و مرج است.”

ترقی خواهان تحت فشار قرار دادند در دولت منطق اشاره به این که صنعت fracking دارای مشکل شده است برای سال ها و مدیران در حال حاضر بهره برداری از شیوع کروناویروس به عنوان بهانه ای برای نجات دولت.

“این دیوانه است—شیل شرکت ها مبارزه کرده اند برای اینکه محصول خود را هرگز از نظر اقتصادی در وهله اول ذهن هرگز زیست محیطی حس ایم” روزنامه نگار امی Westervelt. “در حال حاضر ما در حال رفتن به استفاده از coronavirus به عنوان بهانه ای برای وثیقه آنها را ؟ باور نکردنی است.”

در بیانیه ای مواد غذایی و آب دیده بان مدیر اجرایی Wenonah Hauter به نام دولت پیشنهاد “جان حرکت برای محافظت از شرکت ها و میلیاردرهای.”

“این صنعت fracking شده است در روی طناب های مالی برای سال به دلیل مدل کسب و کار خود است به سیل عرضه و سپس فشار به صورت مصنوعی تقاضا” گفت: Hauter. “با استفاده از یک در سراسر جهان بحران بهداشت عمومی به قید وثیقه از صنعت fracking در حال حاضر خواهد بود ننگین زباله از مالیات دهندگان دلار خواهد املا بیشتر آب و هوا فاجعه.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“ما نباید شوکه شده که تهمت خود قرار می دهد میلیاردر دوستان جلوتر از کارگران و آب و هوا, اما هر کس باید خشم” Hauter اضافه شده است.

دولت شروع به وزن یک نجات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حامی هارولد هام—یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی که سهام شرکت را فرو دوشنبه دست هام 2 میلیارد دلار از 77 درصد از سهام این شرکت رسید و به دولت. هام تایید این گفتگو به این پست.

هام بود نه به تنهایی—در این پست نشان داد که تعدادی از مدیران ساخته شده اند و پیشنهادهای به کاخ سفید در سیاست هدف که اجرای کانتر برای سلامت عمومی است.

عنوان پست گزارش داد:

مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران شده اند به گرفتن تماس از دوشنبه نگران از بخش انرژی متحدان کسانی که ابراز دغدغه و در زمان غضب نه تنها در مورد قیمت نفت بلکه بخش خصوصی هشدار در برابر دولت حمایت از هر جارو پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست با توجه به عمده ایران اهدا کننده و یک مقام کاخ سفید آشنا با مباحث.

Greenpeace USA ارشد آب و هوا مبارز جک شاپیرو در بیانیه ای گفت که برگ برنده برای نجات صنعت نفت و گاز بود اما تعجب است که این بحران باید الهام بخش یک نوع متفاوت از واکنش.

“در یک بهداشت جهانی و بحران اقتصادی مغلوب ساختن پیشی جستن را نجات خود و همدستان خود را در حالی که بقیه جهان رنج می برد گفت:” شاپیرو. “آخرین افرادی که شایستگی پول مالیات دهندگان هستند میلیاردرهای است که ایجاد شده و سود از بحران آب و هوا.”

“کار درست را انجام دهید در حال حاضر حمایت از کسانی که احساس اثرات فوری و سرمایه گذاری در یک اقتصاد فراتر از سوخت های فسیلی فراهم می کند که خانواده های مشغول به کار دراز مدت و رفاه و امنیت اقتصادی” شاپیرو ادامه داد. “جزوه به روغن مدیران و سهامداران ثروتمند ارائه نخواهد شد اما سبز معامله جدید می توانید.”

مترقی گروه حمایت از چرخش به چپ در توییتر به نام برای تغییر در اولویت های حکومت.

“کمک به افراد بیمار” گروه توییتی “نه بیمار شرکت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im