شرکت صرفه جویی خواهد شد با ما: شم از مسئولیت اجتماعی شرکت ها

در ماه اوت گذشته کسب و کار میزگرد — یک انجمن از مدیران اجرائی از امریکا بزرگترین شرکت – اعلام کرد که با هیاهو اساسی “تعهد به همه سهامداران ما” و نه فقط سهامداران خود را.

آنها گفتند: “سرمایه گذاری در کارکنان و ارائه ارزش به مشتریان و حمایت از خارج از جوامع” در حال حاضر در خط مقدم اهداف کسب و کار خود — نه به حداکثر رساندن سود.

مزخرف. مسئولیت اجتماعی شرکت ها یک شم.

آمریکایی ها این را می دانند. یک رکورد 76 درصد از بزرگسالان ایالات متحده بر این باورند عمده شرکت های بزرگ بیش از حد قدرت.یک کسب و کار میزگرد مدیر مری بارا مدیر عامل جنرال موتورز. تنها چند هفته پس از این میزگرد تعهد و با وجود GM سود سنگین و بزرگ معافیت مالیاتی بارا رد کارگران خواسته است که جنرال موتورز از افزایش دستمزد و جلوگیری از برون سپاری شغل خود را. در اوایل سال GM بسته آن غول کارخانه مونتاژ در lore city, Ohio.

حدود 50000 GM کارگران پس از آن صحنه طولانی ترین خودرو اعتصاب در 50 سال است. آنها برنده چند دستمزد دستاوردهای اما نمی صرفه جویی در هر شغل. بارا پرداخت شد $22 میلیون سال گذشته است. چگونه است که برای مسئولیت اجتماعی شرکت ها?

تماشا کنید:

یکی دیگر از برجسته مدیر عامل شرکت ساخته شده است که ساختگی کسب و کار میزگرد تعهد بود AT&T را راندال استفنسون که وعده داده شده به استفاده از میلیاردها دلار در پس انداز از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات برای سرمایه گذاری در این شرکت پهنای باند شبکه و ایجاد حداقل 7000 شغل جدید است.

حتی قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس AT&T قطع بیش از 23,000 شغل و خواستار آن شدند که کارکنان قطار پایین دستمزد کارگران خارجی به جای آنها.

اجازه دهید فراموش نکنید جف بزوس مدیر عامل آمازون و آن غذاهای کل تابعه. تنها چند هفته پس از بزوس ساخته شده کسب و کار میزگرد تعهد غذاهای کل اعلام کرد این امر می تواند برش مزایای پزشکی به صورت تمام وقت نیروی کار است.

سالانه صرفه جویی به آمازون از این هزینه برش حرکت است تقریبا چه بزوس – که خالص ارزش است $117 میلیارد – باعث می شود در چند ساعت. بزوس ” ثروت رشد می کند تا به سرعت این تعداد رفته است تا آنجا که شما شروع به تماشای این ویدئو.

جنرال الکتریک مدیر عامل لری Culp نیز یک عضو از کسب و کار شدهاند. دو ماه بعد از او تعهد خود را به تمام سهامداران جنرال الکتریک مسدود حقوق بازنشستگی 20 ، 000 کارگران به منظور کاهش هزینه ها. بسیار برای سرمایه گذاری در کارکنان.

دنیس Muilenburg سابق مدیر عامل شرکت بوئینگ همچنین متعهد به کسب و کار ساختگی میزگرد تعهد است. مدت کوتاهی پس از تعهد به “ارائه ارزش به مشتریان” Muilenburg اخراج شد برای عدم عمل به آدرس این مشکلات ایمنی که باعث 737 Max سقوط کرد که به کشته شدن 346 نفر است. پس از سقوط او نبود موضوع معنی دار عذرخواهی و یا حتی ابراز ندامت به خانواده های قربانیان و عنوان به شدت از خرید اینترنتی به سرمایه گذاران تنظیم کننده های خطوط هوایی ، او پاداش با یک $62 میلیون هدیه خداحافظی از بوئینگ در راه خود را.

آه و رئیس کسب و کار میزگرد است جیمی Dimon مدیر عامل شرکت وال استریت بزرگترین بانک جی پی مورگان چیس. Dimon لابی کنگره شخصا و به شدت برای بزرگترین کاهش مالیات شرکت ها در تاریخچه و کسب و کار میزگرد به او بپیوندند. جی پی مورگان raked در $3.7 میلیارد دلار از مالیات را کاهش دهد. Dimon به تنهایی ساخته شده از 31 میلیون دلار در سال 2018 است.

که کاهش مالیات و افزایش بدهی های دولت فدرال تقریبا 2 تریلیون دلار. این بود که قبل از کنگره صرف تقریبا از 3 تریلیون مبارزه با این بیماری همه گیر و ارائه بخش سنگین به عنوان کمک مالی به بزرگترین شرکت های, بسیاری از آنها امضا کسب و کار میزگرد تعهد است.

به طور معمول تقریبا هیچ چیز trickled به امریکا طبقه کارگر و فقیر.

حقیقت این است که شرکت های آمریکایی در حال قربانی کردن کارگران و جوامع به عنوان قبل از هرگز به منظور افزایش فراری سود و بی سابقه مدیر عامل شرکت پرداخت. و نه حتی غم انگیز بیماری همه گیر در حال تغییر است.

آمریکایی ها این را می دانند. یک رکورد 76 درصد از بزرگسالان ایالات متحده بر این باورند عمده شرکت های بزرگ بیش از حد قدرت.

تنها راه برای ایجاد شرکت های مسئولیت اجتماعی است که از طریق قوانین نیاز به آنها را—به عنوان مثال به کارگران بزرگتر صدای در شرکت های بزرگ تصمیم گیری نیاز است که شرکت های پرداخت قطع به جوامع آنها را رها بالا بردن مالیات بر شرکت ها متلاشیکننده انحصارات و پیشگیری از محصولات خطرناک (از جمله معیوب هواپیما) از رسیدن نور روز.

اگر مدیران کسب و کار میزگرد و شرکت های دیگر واقعا مسئولیت اجتماعی آنها می خواهم حمایت از چنین قوانینی را ساختگی وعده های آنها به وضوح به هیچ وجه قصد نگه داشتن. آیا نفس خود را نگه دارید.

تنها راه برای به دست آوردن چنین قوانینی تصویب شده است که با کاهش قدرت شرکت های بزرگ و گرفتن پول از ما سیاست است.

اولین گام این است که برای دیدن مسئولیت اجتماعی شرکت ها برای شام است. گام بعدی این است که برای خروج از این بیماری همه گیر و اقتصادی حل و فصل بحران بیشتر از همیشه به مهار قدرت شرکت های بزرگ و اقتصاد برای همه کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im