می تواند 2020 بدتر در ماه نوامبر ؟

نظرسنجی می گویند وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین گفتن کسی در گوشی است که شما را پشتیبانی خشونت در خیابان ها به عنوان یک واکنش به این ریاست جمهوری و در واقع برداشتن یک آجر و یا برخی دیگر از سلاح و استفاده از آن.

خوب خدا را شکر که, اما آن را به سختی باعث می شود من خواب بهتر در شب.

اگر شما فکر 2020 بدست کرده بود در مورد به عنوان بد آن را به عنوان می تواند شما ممکن است اشتباه باشد. محققان در دموکراسی صندوق رای دهندگان گروه مطالعه پرسید: 5,900 رای دهندگان چگونه آنها را احساس می کنید در مورد خشونت مربوط به انتخابات. آنها دریافتند 21 درصد از جمهوری خواهان و 22 درصد از دموکرات ها گفت: حداقل یک “متوسط” مقدار آن مناسب خواهد بود اگر خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری نمی برد.

اما 10 درصد از جمهوری خواهان و 9 درصد از دموکرات ها گفتند که حمایت از “بسیاری” از خشونت است. بررسی نیست تعریف تفاوت بین متوسط و زیاد. می توانید تصور کنید آن نهفته است جایی بین شکستن پنجره ها و کشتار مردم.

در هر صورت این صدا رو خیلی دوست امریکا است.

بر خلاف بسیاری دیگر از نظرسنجی این یکی در حال انجام نظرسنجی از رای دهندگان همان تلاش برای جذب چگونه آمریکایی ها تغییر احساسات خود را در طول زمان. این اولین بار بود این سوال خاص از آنها خواسته شده بود تا به لطف برای شناور پیشنهاد.

این بررسی همچنین نشان داد که 38 درصد از دموکرات ها می خواهم یکی دیگر از انتخابات اگر جو بایدن از دست داد کالج انتخاباتی اما موفق به کسب آرای مردمی, در حالی که 29 درصد از جمهوری خواهان حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از ترک اگر او از دست داد اما ادعا کرد این بود که به دلیل تقلب انتخابات.

و اگر شما در حال حاضر خود را چک کردن deadbolts و گوگل فلزی پنجره محافظ 13 درصد گفت: آنها خوب خواهد بود با ارتش تعلیق انتخابات بسته شدن کنگره و به دست گرفتن کنترل همه چیز را به منظور ریشه کن کردن فساد.

از آن آسان است در حال حاضر به سر و صدا مطیع قانون آمریکایی است. تعداد کمی از آنها انتظار ما نسبتا ارام زندگی روزمره و کاهش نرخ بیکاری و قوی رفاه به حل شدن در عرض چند هفته به یک بیماری همه گیر ناشی مستند با افسردگی دوران بیکاری و به دنبال آن به سرعت با اعتراضات گسترده و خشونت با هدف سیستمیک نژاد پرستی. بسیاری از مردم تبدیل شده اند به طور ناگهانی آگاه چگونه شکننده تمدن روکش می تواند زمانی که در معرض تنش راست.

که شکنندگی باید برای قرار دادن آمریکا آزمایش به یک تمرکز واضح تر. آن جورج واشنگتن اولین رئیس جمهور که مجموعه ای قابل توجه سابقه برای انتقال مسالمت آمیز قدرت در ایالات متحده است. او نه تنها کاهش یافته است به اجرا برای سومین بار در طول مراسم تحلیف جانشین او جان آدامز او اصرار بر اینکه آخرین به ترک کنگره سالن پس از ادای سوگند در راه رفتن پشت آدامز و جدید, معاون رئیس جمهور, Thomas Jefferson.

در بازگویی این بسیار نمادین صحنه سایت offthegridnews.com گفت: “این اولین بار بود که بشر در تاریخ سیاسی است که قدرت منتقل شد بین دو مشترک شهروندان بدون مرگ یا سرنگونی خشونت آمیز فرد از دست دادن قدرت است.”

اگر ایالات متحده از دست می دهد که سنت منحصر به فرد است که در برابر نقل و انتقالات بین برخی از قابل توجه سیاسی دشمنان آن را از دست داده اند چیزی گرانبها و دشوار به بهبود می یابند.

اما قلب را. نظرسنجی ها از این قبیل را می توان به دو روش. آن را به همان اندازه درست است که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها 77 درصد در این نظرسنجی می گویند که آنها در حمایت از دموکراسی بیش از هر شکل دیگری از دولت, در حالی که 87 درصد گفت دموکراتیک نظام سیاسی است یک راه خوب برای اداره کشور. همچنین زمانی که خواسته به سرعت آن را در یک مقیاس از 1 تا 10 80 درصد امتیاز زندگی در یک کشور دموکراتیک حداقل 8.

ما در میانهی شب همه رفته به سگ و در عین حال.

البته وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهای دیگر را در نظر بگیرید. برای اولین بار است که این بررسی انجام شد قبل از coronavirus بیماری همه گیر. آن را در زمان شش ماه به کامپایل کردن داده ها. دیگر این است که این نه تنها مطالعه به منظور بالا بردن سوال در مورد نوامبر انتخابات است. یک نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو در ماه آوریل دو سوم از آمریکایی ها نگران این بیماری همه گیر را مختل خواهد شد و امکان رای دادن چیزی را متحمل شده اند در چند اخیر دولت اولیه انتخابات.

و به عنوان دموکراسی صندوق مردم توجه داشته باشید تظاهرکنندگان خشمگین (برخی از آنها مسلح) موفق به زور مجلس میشیگان به لغو جلسه آن در ماه آوریل پس از طوفان خانه ملت را در اعتراض یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید.

آنچه در واقع به پایان می رسد اتفاق می افتد پس از روز انتخابات می تواند یک تست از این نسل وفاداری به مدت طولانی امریکایی سنت. فقط به امن ما ممکن است بخواهید به امید لغزش تصمیم گیری برای یک طرف و یا دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>