کشور تایید اولین COVID-19 عفونت به عنوان کاهش مرگ و میر در چین

Feb. 26 (UPI) — به عنوان یک کشنده coronavirus به نظر می رسد ثبات در چین که در آن کشته شدن هزاران نفر در این کشور در سراسر جهان در حال تقلا برای مهار COVID-19 را با چندین تایید خود عفونت.

چینی بهداشتی مقامات دوشنبه اعلام کرد شمار کشته شدگان صعود به 2,715 برای سرزمین اصلی چین و پس از آن ثبت 52 مرگ و میر بیش از روز قبل — کمترین تعداد مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته پس از Feb. 1 هنگامی که 45 نفر کشته شدند و مرگ و میر در ایستاده بود 304.

ملی چین کمیسیون بهداشت اعلام کرد: آمار و ارقام جدید در آن به روز رسانی روزانه بیان وجود دارد 406 جدید تایید موارد این بیماری بیش از روز قبل با 401 از آنها واقع در استان هوبی, کانون شیوع.

اما از آنجا که این بیماری به نظر می رسد در آینده تحت کنترل در چین کشور در سراسر جهان در حال برخورد با بدتر شدن شرایط به عنوان مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار آمریکایی ها به آماده شدن برای یک بیماری همه گیر.

نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که COVID-19 است که به سرعت در حال گسترش در کشورهای متعدد و در مناطق بدون شناخته شده قرار گرفتن در معرض به ووهان هوبئی شهرستان که در آن بیماری است که اعتقاد به ظهور نشست دو از سه معیار برای یک بیماری همه گیر.

“جهان به نظر می رسد در حال حرکت به سومین معیار — در سراسر جهان گسترش,” او گفت:.

هشدار می آید به عنوان سوییس و کرواسی و اتریش تایید کرد اولین عفونت از بیماری و یک روز پس از افغانستان, بحرین, عراق, کویت و عمان اعلام شده خود موارد است.

سوییس و کرواسی و اتریش گفت: همه خود را عفونت در افراد با قابلیت اتصال به ایتالیا که رشد کرده در روزهای اخیر به یکی از بدترین آمار این بیماری به عنوان آن را ثبت کرده است 322 مورد تأیید و 10 مرگ و میر.

سوئیس اداره فدرال بهداشت عمومی در بیانیه ای گفت آلوده بیمار در بیمارستان بستری شد در “سلامتی” و حال بازدید ایتالیا میلان 10 روز پیش.

میلان واقع شده است در لومباردی که در آن ایتالیا ثبت شده 240 تایید موارد COVID-19 و نه مرگ و میر با توجه به جنوبی کشور اروپایی به وزارت بهداشت ،

سوئیس گفت: خطر عفونت به جمعیت آن باقی مانده است “متوسط” و اضافه کرد که “احتمال می دهد که بیشتر موارد عفونت تشخیص داده می شوند.” کسانی که در تماس نزدیک با آن اولین مورد تایید شده اند قرنطینه.

کرواسی وزیر بهداشت VIli Beros را تایید کرد اولین بار در کشور مورد بعد از ظهر سه شنبه — یک مرد که تا به حال نیز در میلان بین Feb. 19-21. وزیر گفت: او در حال نشان دادن “خفیف علائم” بیماری با توجه به یک دولت کرواسی در بیانیه ای.

“این یک بیماری است که ویژگی های بالینی شبیه به آنفلوانزا و ما انتظار نداریم که عمده گسترش و یا عوارض ناشی از شبیه آنفلوانزا عفونت” Beros گفت.

اما نه دیگر کرواسی که کار در یک کارخانه در شمال ایتالیا که در آن چندین نفر تایید شد با این بیماری آلوده شد و بستری در بیمارستان در شهرستان بندر رییکا و تحت آزمایش کردند.

در ضمن برزیل اعلام کرد که در حال بررسی یک مورد مشکوک به, که اگر تایید خواهد بود که برای اولین بار در آمریکای جنوبی است.

در کره جنوبی تعداد موارد تایید شده در ادامه به موشک وار رفتن با 115 جدید عفونت تشخیص داده شده بین 9 صبح و 4 بعد از ظهر افزایش مجموع آن به 1,261 با توجه به سئول CDC. همچنین این گزارش یک مرگ در طول بازه زمانی که لبه آن در مجموع شمار کشته شدگان به 12.

در میان کسانی که آلوده است که 23 سال در ارتش آمریکا خدمت در کره جنوبی برای اولین بار در ایالات متحده خدمات عضو به آزمایش مثبت برای ویروس نیروهای آمریکایی در کره جنوبی در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>