Feb. 18 (UPI) — کره جنوبی و کانادا و استرالیا و انگلیس در حال عجله برای تخلیه شهروندان از یک کشتی کروز است که قرنطینه کردن ژاپن ساحل در میان یک افزایش شدید از coronavirus عفونت در میان مسافران آن است.

الماس شاهزاده لنگر در ژاپن یوکوهاما پورت با 2,666 مسافران و 1,045 خدمه بزرگترین خوشه از تایید COVID-19 موارد خارج از چین با بیش از 500 مسافر مبتلا به این بیماری پس از آن در زیر قرار داده شده 14 روز قرنطینه در فوریه. 3.

در روز سه شنبه شاهزاده Cruises که در عمل این کشتی اعلام کرد 169 جدید تایید موارد COVID-19 روی عرشه کشتی در 48 ساعت گذشته است.

ژاپن وزارت بهداشت گفت: مسافران کشتی که تست منفی برای coronavirus قادر خواهد بود به ترک از روز شنبه هنگامی که قرنطینه منقضی می شود.

اما در فرودگاه هاندا در نزدیکی توکیو, کره جنوبی ریاست جمهوری هواپیما فرود آمد سهشنبه به تخلیه چهار اتباع و یک همسر ژاپنی از کشتی با برنامه ای برای بازگشت به Gimpo در غرب سئول توسط صبح روز چهارشنبه Yonhap گزارش شده است.

انگلیس نیز با صدور بیانیه ای در روز سه شنبه حاکی از آن بود که هماهنگی پرواز “در اسرع وقت” و هر دو کشور کانادا و استرالیا شده اند تنظیم تخلیه تلاش طی چند روز گذشته.

خبری از تخلیه شرح زیر است آمریکا دو چارتر پرواز بازگشت به ایالات متحده با 328 آمریکا evacuees از کشتی کروز اواخر روز شنبه و اوایل روز دوشنبه.

در میان مسافران 14 نفر که تست مثبت برای COVID-19 تقریبا دو برابر تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده به 29. Ninty-دو آمریکایی ها باقی می ماند تحت قرنطینه در کشتی.

در ضمن چین ملی کمیسیون بهداشت در مورد افزایش مرگ و میر در روز سه شنبه به 1,868 پس از 98 نفر از این ویروس در گذشته 24 ساعت. Ninty-سه نفر از مرگ و میر رخ داده است در کانون هوبئی از جمله 72 در ووهان که در آن بیماری است که اعتقاد به ظهور.

در سطح جهانی مرگ و میر در ایستاده بود 1,873 فتح کرد گرفته شد به عنوان, فرانسه, فیلیپین, ژاپن, هنگ کنگ و تایوان باید هر گزارش یک مرگ در خارج از سرزمین اصلی چین است.

چین همچنین گفت: تعدادی از عفونت های افزایش 1,886 بیش از دوشنبه به 72,436.

در ضمن چینی مقامات بهداشت اعلام کرد: مرگ یک پزشک در زمین صفر از گسترش اپیدمی پس از او قراردادی مرگبار coronavirus در حالی که مراقبت از بیماران آلوده.

Liu Zhiming مدیر هاربین بیمارستان در ووهان درگذشت صبح سه شنبه در سن 51 به ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت گفت.

“پس از وقوع رفیق Liu Zhiming بدون در نظر گرفتن امنیت شخصی خود رهبری کارکنان پزشکی هاربین بیمارستان برای مبارزه با این بیماری همه گیر و مهم در کمک به پیشگیری و کنترل از نوع جدید کروناویروس ذات الریه در شهر ما” این کمیسیون در بیانیه ای گفت.

Zhiming مرگ آخرین در میان متخصصان بهداشت مبارزه با بیماری ها در چین هوبئی استان با مقامات بیان کرد در هفته گذشته بیش از 1700 جبهه به صف پزشکان تا به حال شده است شما با COVID-19 شش نفر از آنها فوت کرده است.

در میان کشته شدگان است که 34 سال Li Wenliang — یک چشم پزشک در ووهان بود که با پلیس برای تلاش برای اطلاع رسانی به دوستان و خانواده آنلاین در دسامبر هنگامی که شیوع بیماری آغاز شد و مرگ او را جذب گسترده خشم و وادار کردن دولت به آغاز تحقیقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de