کشورهای عجله برای بازگشایی خطر باعث ‘فوری دومین قله’ در Covid-19 عفونت و مرگ و میر که هشدار

مدیر سازمان بهداشت جهانی برنامه نظارت بر بهداشت بحران هشدار داد و گفت کشورهایی که با عجله به بازگشایی اقتصاد خود را از خطر بلافاصله باعث افزایش عظیم در coronavirus عفونت و مرگ و میر.

دکتر مایک رایان سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه خطاب به فرض نادرست است که یک بار در کشور Covid-19 موارد شروع به کاهش موج اول این بیماری همه گیر در راه است و دولت باید چندین ماه برای آماده شدن برای یک پتانسیل موج دوم در پاییز.

در علاوه بر این به آماده شدن برای یکی دیگر از موج شیوع بیماری بعد از این سال رایان گفت که مقامات بهداشت عمومی و دولت “همچنین باید آگاه باشند از این واقعیت است که این بیماری می تواند پرش به بالا در هر زمان.”

“ما می توانیم فرض که فقط به دلیل این بیماری در راه را به پایین در حال حاضر آن است که رفتن به نگه داشتن رفتن و ما [گرفتن] تعدادی از ماه به آماده شدن برای موج دوم” گفت: Ryan. “ما ممکن است یک دوم اوج این موج.”

اگر چه مردم در سراسر ایالات متحده و بخش هایی از اروپا شروع به سرمایه گذاری به زندگی عمومی و دولت ها دستور داده اند که مغازه ها و رستوران ها برای بازگشایی, به این تصور خطر بلند است رایان با اشاره به این که جهان هنوز در اواسط موج اول جهانی و همه گیر با موارد افزایش در آفریقا و آسیای جنوبی و مرکزی و جنوبی امریکا است.

در اروپا و آمریکای شمالی که در آن موارد در حال حاضر به نظر می رسد در کاهش این مقامات باید “در ادامه به در محل قرار داده و به سلامت عمومی و اجتماعی اقدامات نظارت اقدامات و اقدامات تست و یک استراتژی جامع برای اطمینان حاصل شود که ما همچنان در یک مسیر رو به پایین و ما لازم نیست فوری دوم اوج” رایان گفت.

رایان نظر آمد روز پس از آمریکایی ها شد عکس بسته بندی شده بر روی سواحل کالیفرنیا و مریلند boardwalks بیش از آخر هفته روز یادبود.

تمام 50 ایالت آمریکا باید حداقل بخشی از بازگشایی و کشور است که در اجرا محافظه کار ترین بازگشایی برنامه های تنظیم شده برای پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات در اوایل ماه ژوئن است.

متحده از جمله آرکانزاس مریلند و غرب ویرجینیا خود را دیده اند عفونت افزایش نرخ پس از بازگشایی بخش های بزرگی از اقتصاد خود در هفته های اخیر.

در کشورهای اروپایی از جمله انگلستان و فرانسه و دانمارک موارد شروع به پایین رفتن اما رایان هشدار داد رهبران این کشورها هوشیار باشند و همچنین.

در انگلیس در برخی از مدارس به بازگشایی ژوئن 1 و غیر ضروری کسب و کار شده اند به کارگردانی بازگشایی ژوئن 15.

در توییتر نویسنده و فعال ریچارد سیمور گفت: دولت در حال “بسیار مصمم ما که منجر به دومین قله است.”

رایان اشاره کرد که در طول 1918-1919 پاندمی آنفلوانزا جهان شاهد سه موج بیش از یک سال و نیم. بیشترین مرگ و میر در ایالات متحده صورت گرفت در موج دوم در پاییز 1918 و کارشناسان بهداشت عمومی قرار می گیرد سرزنش برای بالا مرگ و میر در مقامات دولتی بودند که تمایلی به اعمال قرنطينه در طول کمتر مرگبار موج اول.

از روز شنبه بیش از 98,000 آمریکایی درگذشت Covid-19 و مرگ و میر در سراسر جهان پیشی گرفته است 346,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de