مارس 21 (UPI) — موسیقی کشور نماد و گاه به گاه بازیگر Kenny Rogers کرده و نماینده خود را گفت. او 81.

بهترین و شناخته شده برای آهنگ های کلاسیک “قمار باز” “بانو” و “سلیمان در جریان” — یک دوئت با دالی پارتن — Rogers عضو Country Music Hall of Fame و برنده سه جایزه گرمی و شش CMA Awards.

او همچنین عمل در چندین قمار باز و MacShayne , فیلم های تلویزیونی و همچنین فیلم سینمایی شش بسته و قسمت How I Met Your Mother, Touched By an Angel و Dr. Quinn, Medicine زنان.

“راجرز خانواده غمگین است اعلام کند که Kenny Rogers گذشت, شب گذشته در 10:25 p. m. در سن 81,” راجرز گفت: در بیانیه ای به سنگ نورد در اوایل روز شنبه. “راجرز در گذشت مسالمت آمیز در خانه از علل طبیعی تحت مراقبت خانقاه و احاطه شده توسط خانواده اش.”

علت دقیق مرگ او مشخص نیست.

انواع گزارش خود خانواده است که با برنامه ریزی های کوچک خصوصی خدمات عمومی یادبود برنامه ریزی شده برای تاریخ بعد.

هوستون بومی آغاز تور خداحافظی در سال 2015 و همچنین نشویل برای آخرین بار در سال 2017.

راجرز است جان سالم به در برد با همسرش واندا و پنج فرزند.

“Kenny یکی از این هنرمندان است که فراتر, فراتر از یک فرمت و جغرافیایی مرزهای” سارا Trahern ارشد اجرایی کشور انجمن موسیقی در بیانیه ای گفت:. “او یک ستاره جهانی است که به معرفی موسیقی کشور به مخاطبان در سراسر جهان است. من تا به حال لذت بردن از کار کردن با او را در طول سال و من همیشه او را به یاد لطف و قلب مهربان. او ما را با موسیقی خود را که برخی از آنها را به عنوان به یاد ماندنی ترین اجراها در کشور تاریخ موسیقی است. تسلیت ما از رفتن به خانواده و دوستان خود در این زمان غمگین.”

“شما هرگز نمی دانید که چقدر شما را دوست داشته باشید تا زمانی که آنها رفته است. من تا به حال بسیاری از سال فوق العاده و فوق العاده بار با دوستم کنی اما مهمتر از همه موسیقی و موفقیت من او را دوست داشتم به عنوان یک مرد فوق العاده و یک دوست واقعی” پارتن توییتی شنبه. “بنابراین شما امن با خدا و فقط می دانم که من همیشه تو را دوست دالی.”

قابل توجه مرگ و میر سال 2020

Al Worden به عنوان فرمان ماژول خلبان برای آپولو 15 در سال 1971 چهارم قمری فرود ماموریت و برای اولین بار به استفاده از یک کاوشگر قمری. فضانورد درگذشت در 18 مارس در سن 88. حسن نیت ارائه میدهد عکس از ناسا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im