زن و شوهر که ناپدید شد در روز ولنتاین افزایش یافت زنده در کالیفرنیا

Feb. 23 (UPI) — یک زن و شوهر که ناپدید شد بیش از یک هفته پیش در حالی که در تعطیلات در یک کلبه در کالیفرنیا پیدا شد زنده, مقامات گفت.

مارین شهرستان کلانتر دفتر در توییتر نوشت که کارول Kiparsky, 77 و ایان اروین شد و دوره نقاهت پس از انتقال به یک بیمارستان محلی توسط هلیکوپتر.

“آنها در روح بزرگ و می خواهم برای تشکر از هر کسی که آنها را نگه داشته و در افکار خود” کلانتر شدهاند.

اشنایدر گفت: دو جستجوگران خال خال Kiparsky و اروین به دام افتاده در یک خندق زهکشی بیش از حد رشد با شاخ و برگ زمانی که زن و شوهر شروع به فریاد برای کمک به.

آنها در بر داشت در حدود نیم مایل از جاده ها با پوشیدن لباس روشن با وجود دماهای بسیار سرد در این منطقه است. Kiparsky تا به حال هیچ کفش و بدون روسری او به عنوان پاره پاره کردن بیت از پارچه به عنوان یک نشانگر هنگامی که او را ترک اروین به دنبال کمک.

کلانتر, سخنگوی برنتون اشنایدر گفت که زن و شوهر, تجربه کرده, نور هیپوترمی اما “در حال انجام خوب” به طور کلی.

مقامات گفت: زن و شوهر رفته بود برای یک پیاده روی در فوریه. 14 و رو از دست داد پس از آنها گذشته دیده می شود در یک خانه اجاره ای در شمال کالیفرنیا.

مقامات گفته بود جمعه که آنها تلقی تلاش “بازیابی ماموریت” گفت: آنها معتقد بودند جستجوی خود تلاش خواهد یافت و آنها را پاسخگو بودند و یا قابل دسترسی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>