دادگاه اجازه می دهد تا کشتارگاه آلودگی دعوی در دادگاه به حرکت رو به جلو

واشنگتن – ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر به 4 مدار حکم کرد که طرح دعوی در دادگاه می تواند در ادامه به چالش های زیست محیطی سازمان حفاظت شکست برای به روز رسانی استانداردهای ملی برای کنترل آلودگی آب از کشتارگاه.

روز چهارشنبه تصمیم گیری در یک طرح دعوی در دادگاه توسط جامعه و گروه حفاظت از اواخر سال گذشته به تعویق افتاده برای بعد از در نظر گرفتن یک استدلال دولت آن است که دادگاه نمی صلاحیت برای حکومت کردن در مورد. به منظور اجازه خواهد داد که دادگاه برای تصمیم گیری که آیا سازمان حفاظت محیط زیست تجاوز به آب تمیز عمل اجازه می دهد هزاران نفر از گوشت و مرغ-گیاهان پردازش به ادامه با استفاده از منسوخ کافی آلودگی-کنترل فن آوری است.

“نگران کننده به عنوان تهمت به دنبال نوار کشتارگاه کارگران از حقوق قانونی خود فقط برای محافظت از صاحبان عظیم شرکت کشتارگاه ، کشید ضعیف آلودگی استانداردهای نیز موثر سپر همان کسانی که bigwigs از مسئولیت برای آسیب آنها باعث آبراه و پایین دست جامعه” گفت: پیتر Lehner مدیریت وکیل پایدار مواد غذایی و کشاورزی در Earthjustice. “این اشتباه است.”

تجدید نظر’ تصمیم دادگاه اجازه می دهد این مورد به حرکت رو به جلو می آید به عنوان COVID-19 شیوع بیماری باید بیمار حدود 5000 کارگران کشتارگاه ها کشتار تقریبا 20. گسترده شیوع بیماری نیز بسته شده اند برخی از بزرگترین کشتارگاه در سراسر کشور. به عنوان یک نتیجه تولید را آغاز کرده اند که کشتار میلیون ها نفر از جوجه ها و خوک ها, بالا بردن اضافی نگرانی در مورد آلودگی آب از دفع لاشه حیوانات که اغلب شامل دارو و سموم دیگر.

بیش از 8 میلیارد جوجه 100 میلیون خوک و 30 میلیون گاو کشته شده و پردازش شده در هر سال در بیش از 5000 کشتارگاه در سراسر کشور است. برآورد 4,700 از این کشتارگاه تخلیه آب آلوده به آبراه در سراسر کشور از جمله خلیج چساپیک یا به طور مستقیم یا غیر مستقیم از طریق فاضلاب شهری-گیاهان درمان.

“ما در زمینه این طرح دعوی در دادگاه به دلیل آن روشن بود که با توجه به مقررات منسوخ این شرکت کشتارگاه نمی خواهد به تمیز کردن زباله های آنها همچنان به تخلیه به رودخانه های محلی و جریان خود به خود گفت:” سیلویا لام یک وکیل در محیطی یکپارچگی پروژه. “مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست سعی در نگه داشتن ما از داشتن روز ما در دادگاه و ما مشتاق به ادامه مبارزه ما با این دولت تلاش برای یک بار دیگر اولویت بندی شرکت ها بیش از مردم است.”

در اکتبر 2018 گزارش زیست محیطی یکپارچگی پروژه یافت متوسط کشتارگاه مرخص بیش از 330 پوند نیتروژن در روز در سال 2017 — میزان آلودگی معادل است که در صورت عدم درمان فاضلاب از شهر از 14000 نفر است. حدود دو سوم از 98 کشتارگاه برای مطالعه این گزارش تخلیه به آبراه است که اختلال در یک یا بیشتر آلاینده های موجود در فاضلاب کشتارگاه.

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

گوشت پردازش گیاهان تخلیه آب آلوده به خون و روغن و گریس و چربی. این فاضلاب حاوی نیتروژن و فسفر آلودگی و عوامل بیماری زا و آلاینده های دیگر. زمانی که منتشر شد به آبراه آلودگی از کشتارگاه می تواند باعث شکوفه جلبک که خفه زندگی آبزیان و به نوبه خود آبراه به باکتری-لادن بهداشت عمومی خطرات.

به روز شده در استانداردهای آلودگی می تواند منجر به پیشرفت های قابل توجهی در آبراه در سراسر کشور به خصوص در مناطق که در آن کشتارگاه متمرکز هستند. پیشرفته ترین کشتارگاه در حال حاضر انتشار کمتر آلودگی از کثیف ترین, گیاهان, اثبات این است که فن آوری بهبود یافته وجود دارد. زیر آب تمیز عمل سازمان حفاظت محیط زیست باید اطمینان حاصل شود که تمام کشتارگاه اتخاذ تا به تاریخ و موثر فن آوری است.

به حکم دادگاه می آید در پی تهمت اجرایی منظور در روز سه شنبه که کشتارگاه به باز باقی می ماند به عنوان “زیرساخت های حیاتی” با وجود اختلاف بیش از بیش از یک دوجین کشتارگاه مجبور به بستن در سراسر کشور به دلیل COVID-19 شیوع و کارگر نگرانی های ایمنی.

“این جای تعجب نیست که یک دولت که مایل به قرار دادن کارگران کشتارگاه ها در معرض خطر است بی علاقه در ساخت مطمئن شوید این گیاهان نیست آلاینده محیط زیست” گفت: هانا کانر یک وکیل در مرکز تنوع زیستی. “ضروری است که آلودگی ناشی از این کشتار گیاهان کاهش می یابد و نه نادیده گرفته و افزایش یافته است که این سیاست های اجرایی باید زمان و دوباره پشتیبانی می کند.”

طرح دعوی در دادگاه در دسامبر 2019 توسط محیط زیست یکپارچگی پروژه و Earthjustice از طرف Cape Fear رودخانه تماشای روستایی توانمندسازی انجمن جامعه کمک Waterkeepers Chesapeake, Animal Legal Defense Fund, مرکز تنوع زیستی, Comite Civico del Valle, محیط زیست امریکا, مواد غذایی و آب Watch, The Humane Society of the United States و Waterkeeper داد.

“اخیر اجرایی به منظور بازگشایی کشتارگاه است که فقط کمک مالی برای این صنعت که گریه گرگ در مورد کمبود مواد غذایی در حالی که ramping تا صادرات گفت:” کمپ Burdette کیپ ترس ice watch ltd. “مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست امتناع موظف به انجام تغييرات مقررات برای آلودگی که کشتارگاه کمپرسی به آبراه های ما فقط یک مثال دیگر از این دولت شرم آور فشار به اولویت بندی تولید کننده سود بیش از سلامت و ایمنی روزمره آمریکایی ها. ما می توانید انجام یک کار خیلی بهتر در تمیز کردن کشتارگاه تخلیه و در نتیجه تمیز کردن آبراه ها – ما فقط نیاز به سازمان حفاظت محیط زیست به انجام کار خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>