دادگاه بلوک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون که تهدید پوشش بیمه برای سقط جنین

واشنگتن – در یک پیروزی بزرگ برای دسترسی به سقط جنین در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مریلند امروز مسدود شده یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون طراحی شده برای شرکت های بیمه جلوگیری از ارائه پوشش برای سقط جنین.

این حکم می آید در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه توسط والدین از مریلند, Inc. و چندین فرد مصرف کنندگان نمایندگی از سراسر کشور کلاس.

در دسامبر 2019, وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) و مراکز ایالات متحده برای مدیکر و مدیکید خدمات (CMS) منتشر شد یک قانون جدید است که اگر اجرا را مجبور به شرکت های بیمه است که فروش برنامه در قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) فرد بازار به ارسال دو لایحه جداگانه به مشتریان — یکی برای پوشش از سقط جنین مراقبت و دیگری برای پوشش مراقبت های بهداشتی دیگر. شرکت های بیمه را مجبور به آموزش مشتریان خود را به پرداخت صورتحساب با استفاده از چک دو دو حواله یا دو معاملات الکترونیکی در هر ماه است.

دادگاه امروز یافت که این جدا-حسابداری نیاز ایجاد یک بی دلیل مانع برای بیماران به دنبال مراقبت های پزشکی است و در تقابل با ACA. آن را نیز برگزار می شود که حکومت خودسرانه و هوس باز در زیر اداری روش عمل می کنند. لازم به توضیح است که این حکومت هیچ چیز را به “ا[e] بودجه دولت نیست و صرف غیر مجاز اهداف” و این که این قانون را نادیده گرفته ACA هدف به “افزایش تعداد آمریکایی تحت پوشش بیمه سلامت و کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی.”

“امروز دادگاه تحویل یک پیروزی بسیار مهم برای میلیون ها نفر از مصرف کنندگان فردی در سراسر کشور” گفت: Meagan لانه, کارکنان, وکیل با آیتالله سیستانی آزادی باروری پروژه. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون چیزی بود اما عمدی و هدفمند حمله دسترسی به سقط جنین. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس برای بیمه سلامت فردی و ثبت نام و تحت فشار قرار دادند سقط جنین و حتی بیشتر از رسیدن به, در میان همه گیر جهانی است که طرح میتوانست به اقتصاد ما نامتناسب آسیب رساندن به افراد کم درآمد مردم از رنگ و افراد معلول است. سقط جنین مراقبت های بهداشتی — و باید چنین رفتار شود.”

تا به حال این قانون اجرا شده است بیش از 3 میلیون نفر را تحت تاثیر قرار است توسط حکومت طاقت فرسا محدودیت از جمله فرد شاکی در این پرونده از مریلند, ناحیه کلمبیا, New Jersey, و مین. حکومت را نیز تحت تاثیر یک سوم از فردی-بازار ارز برنامه در سراسر کشور از جمله هر فرد طرح ارائه شده در بازار در مریلند است.

“سقط جنین مخالفان در حال راه انداختن همه چیز آنها رو به عنوان بخشی از جنگ عظیم بر ما دسترسی به مراقبت های بهداشتی” گفت: کارن نلسون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت, Planned Parenthood مریلند, Inc. “حملات و فریب ادامه اما در اینجا حقیقت: سقط جنین, مراقبت های بهداشتی, و آن را باید از هم جدا نمی شود, ‘حک شده یا درمان متفاوت از دیگر خدمات پزشکی. ما همیشه مبارزه برای از بین بردن موانع و محافظت از دسترسی به امن و قانونی سقط جنین و ما ادامه خواهد داد برای ارائه به مردم با بهداشت و مراقبت از آنها نیاز دارند.”

“امروز یک پیروزی بزرگ برای افرادی که نیاز و سزاوار دسترسی به امن و قانونی سقط جنین” گفت الکسیس مک گیل جانسون رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت, Planned Parenthood فدراسیون آمریکا است. “سقط جنین ضروری است, مراقبت های بهداشتی, و این قانون آشکار و خطرناک تلاش تهمت به دولت قرار داده و آن را از رسیدن به میلیون ها نفر از مردم در کشور است. برنامه ریزی والدین فدراسیون آمریکا افتخار ایستاده با والدین از مریلند آیتالله سیستانی و این شجاع مصرف کنندگان به مبارزه علیه این مضر قانون است. مثل همیشه ما هرگز متوقف خواهد شد مبارزه برای بیماران ما یا حق مردم برای دسترسی به بهداشت جنسی و باروری از جمله سقط جنین بدون شرم و یا نیازی موانع.”

به عنوان دولت اذعان نهایی حکومت گسترده اداری بار می توانست منجر به افزایش حق بیمه برای مصرف کنندگان و باعث شده برخی از شرکت های بیمه به رها کردن پوشش بیمه برای سقط جنین در دسترس نباشد. به عنوان دولت نیز اذعان سردرگمی در مورد این شرایط جدید که ناشی از برخی از مردم به دست پرداخت و خطر از دست دادن پوشش بیمه درمانی به طور کامل. یک برگه در مورد تاثیر این قانون را می توان در اینجا یافت نشد.

شاکیان در این پرونده نشان داده شد توسط وکلای با Planned Parenthood Federation of America, Inc., اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) و قهوه ای Goldstein & Levy, LLP یک شرکت حقوقی در, Baltimore, Maryland.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>