دادگاه درخواست پروب به این که آیا مک کانل غیر اخلاقی تحت فشار قاضی بازنشسته به هموار کردن راه خود را بی حد و حصر دست پرورده

یک دادگاه فدرال درخواست کرده است بررسی این که آیا رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل غیر اخلاقی تحت فشار یک قاضی در قدرتمند ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار بازنشسته به هموار کردن راه برای حزب جمهوری خواه کنتاکی 38 ساله دست پرورده جاستین واکر که تنظیم شده است برای تایید شنوایی برای جای خالی در روز چهارشنبه.

به نیویورک تایمز گزارش داد در اواخر روز دوشنبه که در مارس 1, قاضی روپیه Srinivasan—قاضی در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار—”خواسته رئیس دادگستری رابرتز, جان G. جونیور به اختصاص یکی دیگر از مدار به نگاه به شکایت ثبت شده توسط مترقی حمایت گروه خواهان عدالت است که در مورد زمان و شرایط قاضی Thomas B. گریفیث را اعلام بازنشستگی در اوایل ماه مارس.”

“این جلسه در واکر نامزدی باید نه رفتن به جلو تا زمانی که ما حقیقت را می دانم در مورد چه اخلاقی خطوط میچ مک کانل عبور به واکر این صندلی است.”
—برایان فالون تقاضا عدالت

در 19 مارس (pdf) تقاضا عدالت به نام Srinivasan به اجازه یک “اعلان پرس و جو به رهبر اکثریت بالقوه تلاش برای نفوذ قاضی گریفیث شاید از طریق نادرست به معنی… به خصوص به دلیل آن به نظر می رسد که او تلاش کرده است تا نفوذ بسیاری دیگر از قضات فدرال به عنوان به خوبی.”

این گروه درخواست آمد روز پس از زمان گزارش داد که مک کانل—کسی که ساخته شده است رمنج از طریق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جناح راست قضایی میدارد خود را اولویت حتی در میان Covid-19 pandemic—”بوده است شخصا رسیدن به قضات به صدا آنها را در برنامه های خود و اطمینان آنها را که آنها می خواهم که یک جانشین شایسته اگر آنها به کرسی های خود را به زودی.” آن است که روشن نیست که آیا مک کانل تماس گریفیث قبل از قاضی بازنشستگی.

در بیانیه ای که دوشنبه شب تقاضا عدالت خواست مجلس سنا برای به تعویق انداختن واکر برنامه ریزی قوه قضائیه کمیته شنوایی در نور Srinivasan درخواست برای پرس و جو.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“جاستین واکر نامزدی بود که در حال حاضر بحث برانگیز اما این ظهور بررسی معنی و حتی تیره تر ابر حلق آویز بیش از انتصاب خود گفت:” برایان Fallon, مدیر اجرایی خواهان عدالت است. “این جلسه در واکر نامزدی باید نه رفتن به جلو تا زمانی که ما حقیقت را می دانم در مورد چه اخلاقی خطوط میچ مک کانل عبور به واکر این صندلی است.”

“حداقل” گفت: “فالون “مک کانل باید پاک آمده در مورد اینکه آیا و هنگامی که او در تماس با قاضی توماس گریفیث قبل از او ناگهانی بازنشستگی.”

واکر یک عضو از جناح راست Federalist جامعه و کارمند سابق در حال حاضر-دیوان عدالت برت Kavanaugh شد تاریخ “واجد شرایط” توسط کانون وکلای آمریکا که نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن او به ایالات متحده دادگاه منطقه برای غرب منطقه کنتاکی در ماه اکتبر گذشته. جمهوریخواهان کنترل سنا نادیده امتیاز و تایید واکر به هر حال و در حال حاضر قاضی است که در مسیر توسعه است.

لنا Zwarensteyn عادلانه دادگاه مدیر مبارزات انتخاباتی با رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر گفت که واکر به تایید ایالات متحده دادگاه منطقه برای غرب منطقه کنتاکی بود “خالص قوم و خویش.”

“واکر بی تجربگی و خصومت نسبت به دسترسی به بهداشت و درمان و حقوق مدنی و حمایت های او را کاملا نا مناسب برای این موقعیت” گفت: Zwarensteyn. “اما به همان اندازه نگران کننده است که در مسیر غیر معمول است که به رهبری او را به حال اداره کردن یک مقدار دلهره آور از نفوذ از طریق دادگاه های ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de