دادگاه اعتصاب پایین فلوریدا نظرسنجی مالیاتی به عنوان قانون اساسی در پیروزی نقطه عطفی برای رای دادن حقوق

تالاهاسی فلوریدا. – امروز یک دادگاه فدرال مسدود قانون فلوریدا که رد صدها هزار نفر از رای دهندگان توانایی شرکت در سال 2020 انتخابات قابل توجه آن را به عنوان قانون اساسی. کمپین حقوقی مرکز (CLC) شکایت کرد در سال گذشته به نمایندگی از سه فرد شاکی و یک کلاس از همه تحت تاثیر فلوریدا شهروندان است. این پیروزی برای CLC مشتریان و شاکی کلاس های تاریخی است. برای اولین بار یک دادگاه فدرال حکم داد که مطبوع حقوق مرمت در پرداخت هزینه ها و هزینه های به منزله یک نظرسنجی مالیات.

CLC کت و شلوار – تنها در آورده و به عنوان یک اقدام کلاس – تضمین است که امروز حکم امر به طور گسترده به تمام رای دهندگان به دنبال حق رای مرمت در فلوریدا. قبل از کلاس گواهینامه اعطا شد در ماه آوریل از این سال ایالت فلوریدا حاضر به اعمال تصمیمات قبلی توسط دادگاه منطقه و مدار یازدهم دادگاه تجدید نظر فراتر از فرد شاکی در این مورد.

“تصمیم امروز نقطه عطفی پیروزی برای صدها هزار نفر از رای دهندگان که می خواهند صدای خود را به شنیده می شود” گفت: پل اسمیت معاون رئیس جمهور از CLC. “این یک لحظه نقطه عطفی در قانون انتخابات. متحده دیگر نمی تواند انکار مردم دسترسی به صندوق های رای بر عدم پرداخت هزینه های دادگاه و هزینه های, و نه می تواند آنها وضعیت حقوق مرمت در اعاده و جریمه است که یک فرد نمی تواند استطاعت به پرداخت.”

تقریبا 774,000 شهروندان حق رای محروم با وجود داشتن خود را تکمیل جملات زیرا آنها بدهکار حقوقی تعهدات مالی. تقریبا 80 درصد از افرادی که برجسته حقوقی تعهدات مالی در فلوریدا مدیون حداقل 500 دلار در هزینه های قانونی با توجه به مطالعه انجام شده توسط دانشگاه فلوریدا استاد علوم سیاسی Dan Smith که شهادت در دادگاه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دادگاه برگزار شد و هشت روز محاکمه توسط ویدئو کنفرانس در این مورد از مارس 27 آوریل تا 6 و شامل CLC وکلای علامت Gaber و دانیل Lang که برجسته چالش هایی که فلوریدا در تلاش – اغلب ناموفق – برای تعیین اینکه آیا آنها تا به حال برجسته حقوقی تعهدات مالی و اگر چنین است چه مقدار از آنها بدهکار و چه مقدار از آنها نیاز به پرداخت به منظور رای دادن. شاهدان نشان داد که تا چه حد دولت را گیج کننده سیستم اداری دلسرد رای دهندگان از گرفتن حقوق خود را ترمیم و چگونه آن recordkeeping سیستم سرند با تناقضات و اشتباهات. عمومی مدافعان از چند شهرستان فلوریدا نیز شهادت در دادگاه است که اکثریت قریب به اتفاق مردم به جرم و جنایت نمی تواند استطاعت به پرداخت-دستور دادگاه هزینه ها و هزینه های. فلوریدا بخش از انتخابات تعداد حداقل 85,000 موارد از مردم در حال انتظار برای شنیدن اگر آنها واجد شرایط برای رای دادن و این بخش می تواند فقط 57 مورد در هر روز است. در آن زمان سرعت آن را به دولت و بیش از شش سال را تعیین واجد شرایط بودن برای همه از رای دهندگان در حال حاضر در انبار – و در نتیجه بی حد و حصر از دست رفته در انتخابات برای تعداد بی شماری از رای دهندگان فلوریدا.

این مسائل و بیشتر خطاب شد امروز توسط قاضی رابرت Hinkle ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال فلوریدا. اولین دادگاه حکم داد که دولت ممکن است نیاز به پرداخت هزینه ها و هزینه های ارزیابی به عنوان بخشی از یک جنایتکار جمله به عنوان یک شرط برای رای دادن. دوم دادگاه حکم داد که دولت نمی تواند انکار کند مردم حق رای به دلیل عدم پرداخت جریمه و یا جبران اگر آنها واقعا قادر به پرداخت آنها. نظر کارگردان دولت به دنبال یک فرایند برای اطمینان حاصل شود که افرادی که خود را پرداخت نمی کند حقوقی تعهدات مالی نیست حق رای محروم از جمله توسط گیریم که کسانی که منصوب شدند یک مدافع و یا قبلا داشت به علاوه می توانید ثبت نام و رای دادن مگر اینکه دولت به شواهد فعلی توانایی پرداخت. برای تعیین مقدار یک مدیون دادگاه دستور داد که دولت اجازه می دهد تا رای دهندگان بالقوه به درخواست نظر مشورتی در کپی سخت یا آنلاین و دولت باید پاسخ دهند در عرض 21 روز گفت: چقدر که شخص مدیون در جریمه و جبران برای تعیین واجد شرایط بودن. در دادگاه قاضی Hinkle بدحجابی دولت برای شکست خود را به خود را توسعه فرآیند پس از دو دادگاه فدرال دستور داد آن را به انجام این کار.

فلوریدا دارای ابتدایی انتخابات در تاریخ 18 اوت و مهلت برای ثبت نام اولیه در جولای 20.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de