دادگاه اعتصاب پایین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Sage-grouse, بخشنامه, لغو صدها نفت و گاز اجاره

واشنگتن – ایالات متحده در روز جمعه دادگاه منطقه ای در مونتانا زده اساس برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عظیم نفت و گاز اجاره برنامه بر روی بیش از یک میلیون هکتار از زمین های عمومی در کلید زیستگاه برای sage-grouse, یک, یاد, گونه پرنده از غرب ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدام به روده بخش مهمی از اداره مدیریت زمین را تا سال 2015 حکیم باقرقره طرح شد که از یک تاریخی تلاش است که به جدول آورده حفاظت از ورزشکاران و نمایندگان برای دام داری و صنایع انرژی و مقامات دولتی.

در دسامبر 2017, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معکوس دوره و به تصویب رسید BLM سیاست بخشنامه اجازه داده است که میلیون ها هکتار از نفت و گاز اجاره در حساس مریم گلی-باقرقره زیستگاه. دادگاه روز جمعه باطل است که 2017 بخشنامه و همچنین لغو 440 نفت و گاز اجاره, پوشش مورد 336.000 در هکتار (525 مایل مربع) که BLM به فروش می رسد به عنوان بخشی از سیاست خود برگشت.

این تصمیم در یک دعوی در دادگاه واصل شده توسط Earthjustice از طرف مونتانا Wildlife Federation, the Wilderness Society, National Audubon Society, National Wildlife Federation, و, مونتانا, Audubon.

“تصمیم دادگاه است که نه تنها خبر خوبی برای sage-باقرقره آن مجددا تاریخی طرح که BLM کار کردن با کشاورزان و دامداران و اياد انرژی گروه و مقامات دولتی گفت:” Earthjustice کارکنان وکیل مایکل فریمن که به نمایندگی از شاکیان. “آن را تایید می کند که برگ برنده دولت نقض قانون در تخریب آن تعهدات خود را با عجله برای فروش اراضی که متعلق به همه آمریکایی ها به صنعت نفت و گاز.”

“داخل وزارت جوجه های در حال آمدن به خانه به جای شب بسر بردن” گفت: Brian Rutledge, مدیر National Audubon جامعه درمنه اکوسیستم ابتکار. “این حکم دادگاه تعهد که دولت همچنان به عمل در ایمان بد است. یک معامله یک معامله و شما نمی توانید به سادگی با ارعاب و تهدید سخت جنگیدند موافقت نامه های ساخته شده در سراسر غرب به حفاظت از مریم گلی-باقرقره. ما امیدواریم که این منجر به واژگونی مشابه غیر قانونی نفت و گاز و جالب تر متحده است.”

“ما تحسین تصمیم دادگاه به نیاز دولت فدرال به افتخار ما برخورد که نه تنها حفظ زیستگاه برای sage-grouse, گوزن قاطر و pronghorn اما همچنین محافظت از دسترسی به زمین های عمومی حفظ نفت و گاز و توسعه و دفاع دامداری و زمین های دیگر استفاده می کند گفت:” تام Puchlerz رئیس فدراسیون حیات وحش مونتانا. “این امر بدیهی است که مجموعه ای وحشتناک سابقه اگر فدرال اجازه داده شد به عقب از یک نیت اجماع محور توافق است.”

“مردم در سراسر غرب جعلی یک توافق مهم در سال 2015 برای محافظت از حکیم باقرقره و یاد چشم انداز و یکی از هسته عناصر اساسی بود که دولت باید اولویت بندی حفاری دور از حکیم باقرقره زیستگاه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معکوس است که ایده ساده. که اشتباه بود و ما سپاسگزار این تصمیم بازیابی آن گفت:” تریسی سنگ-منینگ دانشیار معاون رئیس جمهور برای زمین های عمومی در فدراسیون ملی حیات وحش.

“این حکم است که بسیار مورد نیاز بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بی امان تلاش برای پیشبرد نفت و گاز توسعه در هزینه مهم زیستگاه های حیات وحش و آینده آب و هوا ما” گفت: بروس Pendery دادخواهی و سیاست انرژی متخصص برای بیابان جامعه است. “این دولت ادامه داد: تلاش برای توسعه نفت و گاز در sage-باقرقره زیستگاه است و توهین به سال کارشناس تجزیه و تحلیل علمی و با ارزش ذینفعان که خواستار مریم گلی-باقرقره بود سمت چپ به تنهایی.”

سابقه و هدف:

مریم گلی-باقرقره یک بار شماره در میلیون ها نفر در سراسر غرب ایالات متحده, اما پرنده جمعیت کاهش یافت و در دهه های اخیر. BLM 2015, حفاظت از برنامه ها با هدف ایجاد یک لیست در زیر گونه های در معرض خطر عمل غیر ضروری با حفاظت از مهم sage-باقرقره زیستگاه در زمین های عمومی در ده کشورهای غربی. یکی از کلیدی مقررات مورد نیاز به “اولویت بندی” جدید لیزینگ در خارج از زیستگاه مهم در جهت کاهش و آینده نفت و گاز توسعه که در زیستگاه.

در دسامبر 2017, اما, BLM صادر آموزش یادداشت (IM) که “re-تفسیر” اولویت بندی نیاز به به طور موثر از بین بردن آن. تحت این سیاست برگشت BLM استیجاری میلیون هکتار از حکیم-باقرقره زیستگاه برای حفاری در مونتانا و وایومینگ نوادا و کشورهای دیگر.

جمعه حکم باطل IM به عنوان نقض شرایط 2015 sage-باقرقره برنامه. دادگاه نیز زده سه اجاره فروش در مونتانا و وایومینگ بر اساس همان.

در علاوه بر این به اجاره خود را کنار بگذارند توسط دادگاه تصمیم دادگاه اثرات میلیون هکتار از حکیم-باقرقره زیستگاه که در آن پل به فروش می رسد (یا پیشنهاد به فروش) اجاره به عنوان بخشی از اجرای IM. در ماه ژوئیه سال 2019 مطالعه نشان داد که هر دو اجاره و اجازه حفاری در باقرقره زیستگاه حال افزایش تصاعدی در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله در مورد فروش 1.6 میلیون هکتار (2500 متر مربع مایل) از نفت و گاز اجاره در sage-باقرقره زیستگاه. که اجاره کرده است ادامه داد: در طول سال گذشته منجر به حتی بیشتر قابل توجه بر روی زمین اثرات از پل تغییر در سیاست.

2015 طرح های ناشی از یکی از بزرگترین تلاش های حفاظت در تاریخ ایالات متحده است. برنامه ریزی و تلاش است که در زمان نزدیک به شش سال درگیر تلاش های فشرده توسط پل ایالات متحده خدمات جنگل غربی فرمانداران و ورزشکاران و زمین های عمومی به کاربران و نمایندگان از نفت و گاز و دامداری صنایع. 2015 BLM حمایت های مرکزی برای حفظ گونه زیرا 45 درصد از باقرقره فعلی زیستگاه های نهفته در زمین موفق توسط پل.

محدود کردن نفت و گاز اجاره و توسعه یک کلید است تمرکز این برنامه به دلیل داخلی وزارت تحقیقات خود برای شناسایی اثرات نفت و گاز در sage-باقرقره به عنوان “جهانی منفی است و به طور معمول شدید” و میان “اصلی تهدید” برای بقای گونه است. مریم گلی-باقرقره تعداد کاهش یافته و به حدود 10 درصد از آن تاریخی جمعیت سطوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im