COVID-19 و اسطوره ‘انتخاب’ در آمریکا بهداشت و درمان

انتخاب. این چیزی است که همه ما می خواهیم در امریکا, راست? ما برابر راه آهن گفت نحوه اجرای زندگی ما به خصوص توسط دولت است. اما وقتی که می آید به بیمه سلامت, انتخاب یک توهم است—شما واقعا می دانید آنچه شما در حال گرفتن.

آمریکا انتخاب در بهداشت و درمان است “P. R. معجون” است که تحت الشعاع عدم انتخاب واقعی—از پزشکان و بیمارستان ها.

در حال حاضر با COVID-19 همه گیر دستمون سیستم بهداشت و درمان فراتر از ظرفیت خود را در این سراب از انتخاب در حال آمدن است به نیش ما. بسیاری از آمریکایی ها با COVID-19 نمی توانید خود را آزمایش و درمان تحت پوشش از آنجا که طرح آنها را انتخاب نمی کند و به طور کامل پوشش این نوع از مراقبت.

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به بیمه توسط یکی از چند شرکت است که وعده برای پوشش COVID-19 درمان (ایتنا, Cigna و هومانا) شما را انتخاب کرد و یا شاید شما فقط خوش شانس. اما حتی بسیاری از بیماران بیمه شده را دریافت صورتحساب به صورت خارج از شبکه خدمات و خواهد بود واجد شرایط به این هزینه ها بخشیده است. بسیاری قادر خواهد بود برای نشان دادن ویژه COVID-19 مقررات بیمه به دلیل آنها نمی توانند تهیه تست و یا منفی کاذب نتایج (برآورد از 1 به 10 به 1 در 3 واقعا آلوده) و در نتیجه نمی خواهد واجد شرایط.

خالی کاخ سفید وعده پرداخت پول برای COVID-19 خدمات براق کثیف و واقعیت دردناک. در حالی که 100 میلیارد دلار تعیین شده برای پزشکان و بیمارستان ها به ارائه مراقبت برای بیماران مبتلا به COVID-19 شامل درمان بیمه و معلوم نیست چگونه به باز کردن چه کسانی و چه پوشیده شده است و آن شرایط را می توان به ویروس. آن دیوانه: شما ممکن است دریافت کمک برای هزینه های پزشکی, اما تنها اگر شما می توانید اثبات که COVID-19 ناشی از خود بیماری است. دیگر هیچ کشور ثروتمند می کند این; آنها استاندارد جهانی پزشکی پوشش.

به مسائل بدتر بسیاری از 6.6 میلیون تازگی بیکاری که در زمینه نرخ بیکاری در نزدیکی پایان ماه مارس خواهد شد در حال حاضر پیوستن به صفوف بیمه و بیمه که COVID-19 درمان را پوشش داده نمی شود. همه این مشکلات تشدید در ایالات متحده که تصمیم گرفتند از گسترش مدیکید تحت Obamacare. برای اضافه کردن توهین به جراحت یک outsized تکه از 100 میلیارد دلار را به اداره بیمارستان به جای انتقادی نیاز به مراقبت و منابع است. بیمه پایه برای تحقق بخشیدن به یک سود بزرگ از این بیماری همه گیر به علت نامعلوم لغو غیر فوری روش بالا شيوع مرگ و میر در میان بیماران با هزینه شرکت-morbidities و پیش بینی افزایش حق بیمه در سال آینده.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ به عنوان Wendell پاتر (سابق روابط عمومی اجرایی در صنعت بیمه) توضیح داده شده در نیویورک تایمز op-ed در ماه ژانویه, آمریکا, انتخاب, بهداشت و درمان است “P. R. معجون” است که تحت الشعاع عدم انتخاب واقعی—از پزشکان و بیمارستان ها. این انتخاب ناخوشایند بد آگاهانه انتخاب میان بسیار محدود برنامه های. نه به ذکر است داشتن چند گزینه, و از دست دادن پوشش با توجه به تغییرات ایجاد شده توسط کارفرمایان و یا از دست دادن شغل. صنعت لابی و تبلیغات را با موفقیت اعلام اسطوره است که آمریکایی ها باید در انتخاب آن پیشرفته و حتی بسیاری از دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

موذی ریشه مشکل این است که بهداشت و درمان به عنوان یک کالا در بازار به سادگی کار نمی کند و ما شناخته شده برای این دهه است. پیشگام اقتصاددان Kenneth Arrow پیشگامانه 1963 مقاله به وضوح ثابت شده است که منابع پزشکی نمی تواند کارآمد اختصاص داده شده توسط معمول بازار آزاد فرآیندهای. وجود دارد بیش از حد و عدم اطمینان در مورد بروز بیماری و درمان آن استفاده کرد. بیشتر بیماران وحشتناک بهداشت و درمان “مصرف کنندگان” و یا خریداران. آنها فاقد دانش به این انتخاب. بیماران چشم پوشی مراقبت در هنگام مواجهه با موانع مالی بدون تشخیص درست بین لازم و اختیاری مراقبت. حتی زمانی که ابزار ارائه شده برای مقایسه-خرید بیماران نمی توانید از آنها استفاده کنید به طور موثر.

ما دهه تجربه در بازار بر اساس بهداشت و درمان است و به سختی شکست خوردند بازده بدتر سلامت و تا دو برابر هزینه های کشورهای دیگر است.

چرا که بهداشت و درمان نیست و قابل دوام در بازار کالا بازده متوجه شدم در عملکرد درست بازارها (مانند اتومبیل های همراه و محصولات کشاورزی) در حال unobtainable. ما دهه تجربه در بازار بر اساس بهداشت و درمان است و به سختی شکست خوردند بازده بدتر سلامت و تا دو برابر هزینه های کشورهای دیگر است.

با COVID-19 pandemic رسیدن به ابعاد حماسی مشکل “انتخاب” دیده می شود در stark امداد. پاسخ ما به این بیماری همه گیر است غیر اخلاقی و مضر به سلامت, درست مثل ما سیستم بهداشت و درمان است که در طول زمان عادی. اساسا “انتخاب” از بیمه بهداشت و درمان ایجاد یک dizzyingly پیچیده و ناکارآمد باتلاق که درو سود برای بیمه مدیران و سهامداران—در حالی که ایجاد بزرگ مالی موانع به مراقبت.

راه حل ساده است: جهانی تک پرداخت کننده بیمه سلامت یا مدیکر برای همه خواهد پوشش هر کس با همان مراقبت با کیفیت بالا به تدریج تامین می شود. شما انتخاب می کنید شما آنچه شما نیاز دارید این است که پرداخت می شود با هیچ و یا حداقل شرکت پرداخت, کاغذ بازی است که تا حد زیادی کارآمد و ساده و ما صرفه جویی زیادی پول در روند. به خصوص در حال حاضر با کمبود شدید و انفجار نیازهای COVID-19 ما نیاز مدیکر برای همه به طوری که هر کس دسترسی به آزمایش و درمان بدون در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im