COVID-19: کلمبیا و ژاپن گزارش رکورد تک روز افزایش

18 جولای (فردا) — کلمبیا و ژاپن گزارش کرده اند سنبله در واحد-روز موارد COVID-19 به عنوان جهان پیشی 14 میلیون عفونت های این هفته است.

کلمبیا موسسه ملی بهداشت گزارش 8,934 جدید COVID-19 موارد جمعه, بالاترین, تک-بعد تعداد موارد آوردن تعداد کل عفونت های پس از همه گیر شروع به 182,140. این کشور همچنین گزارش 259 مرگ و میر بالاترین روزانه مرگ و میر آوردن تعداد کل مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر شروع به 6,288 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز جهانی ردیاب.

تبلیغات

ژاپن در همین حال گزارش شده حدود 650 موارد جدید پنج شنبه, بالاترین, تک-بعد تعداد موارد جدید از آوریل 11, آوردن تعداد کل موارد پس از همه گیر شروع به 24,760 موارد است.

نزدیک به نیمی از موارد جدید در ژاپن تایید شد در توکیو. توکیو شهری دولت گزارش 290 جدید موارد شنبه فقط خجالتی از آن تنها-بعد از ثبت 293 روز جمعه و 286.

تعداد کل موارد در توکیو در حال حاضر 9,233 بالاترین در میان کشور 47 استان.

از آنجا که مستند برداشته در اواخر ماه مه دیگر استان در نزدیکی توکیو دیده می شود رکورد تک-بعد اعداد از جمله Kanagawa و چیبا در مجموع به 49 و 32 به ترتیب و اوزاکا در 86 موارد است.

ژاپن گزارش شده 985 مرگ و میر ناشی از COVID-19 با توجه به جهانی ردیاب.

چین که سازمان بهداشت جهانی افراد و سازمان ملل تا به حال ستایش تا حد زیادی مدیریت به این ویروس را تحت کنترل ماه پیش گزارش 22 مورد جدید جمعه های ملی کشور کمیسیون بهداشت خبر داد.

از موارد جدید, 16 عفونت های محلی پیدا شد در منطقه خودمختار سین کیانگ اویغور. از سوی دیگر وارداتی موارد سه که شد در استان گوانگ دونگ در استان شاندونگ و یک در استان فوجیان.

در هنگ کنگ پلیس بازداشت یک زن 47 ساله بازده 5 اینچ چاقو و امتناع از پوشیدن ماسک. با توجه به گزارش پلیس پلیس نامیده می شدند پس از او استدلال با یک راننده اتوبوس در مورد پوشیدن یک ماسک و تهدید راننده. او دستگیر شد و به اتهام جنایی تهدید و ارعاب و در اختیار داشتن سلاح توهین آمیز پس از یک افسر پلیس جلب تفنگ خود را و یکی دیگر مستقر اسپری فلفل.

مرد گرفته شده بود به تای پو Nethersole بیمارستان برای معاینه اما مجروح شد, به گفته پلیس.

یک قانون جدید که موثر واقع شد شنبه نیاز به پوشیدن ماسک هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی.

چین گزارش کرده است 85,314 موارد و 4,644 مرگ و میر با توجه به جهانی ردیاب.

ایالات متحده همچنان به رهبری جهان در ترین COVID-19 نفر در بیش از 3.6 میلیون و بیشترین مرگ و میر ناشی از این ویروس در بیش از 139,200.

برزیل دوم-بیشترین تعداد موارد بیش از 2 میلیون و دوم بیشترین تعداد مرگ و میر در بیش از 77,800.

در سراسر جهان COVID-19 آلوده بیش از 14 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 597,000.

جهان در حرکت به بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

یک متخصص مد می پوشد یک محافظ ماسک صورت در حالی که به کوتاه کردن مو برای یک مشتری در روم K. سالن لوکس سالن مو به شهر نیویورک وارد فاز دو از چهار بخش بازگشایی طرح در 22 ژوئن. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>