Feb. 12 (UPI) — تعداد مرگ و میر ناشی از کشنده coronavirus شیوع ادامه داد: برای صعود در روز چهارشنبه در میان علائم این بیماری ممکن است کاهش یافته است …

ملی چین کمیسیون بهداشت اوایل روز چهارشنبه اعلام کرد که 97 نفر فوت کرده در حالیکه در 24 ساعت بالا بردن ملی تلفات به 1,113.

ارقام منتشر شده در روز سه شنبه نشان می دهد که همه آنها به جز سه نفر از مرگ و میر رخ داده در هوبئی استان, کانون شیوع آغاز شد که در اوایل ماه دسامبر. آنها همچنین نشان دهنده اولین روزانه کاهش از اواخر ژانویه هنگامی که مرگ و میر شروع به صورت تصاعدی بالا برود. روز دوشنبه چین ارسال شده در 24 ساعت رکورد 108 مرگ و میر.

تعداد آلوده نیز صعود توسط 2,015 فتح کرد گرفته شد موارد بیش از پنج شنبه به 44,653 موارد در سراسر کشور با بیش از 30 ، 000 گزارش شده در هوبئی.

افزایش کوچکترین پس از آغاز ماه هنگامی که وجود دارد کمتر از 12,000 تایید موارد در مجموع و در ادامه به طور کلی روند رو به پایین از یک اوج 3,887 موارد ثبت شده در Feb. 4.

در میان نشانه آن است که این ویروس ممکن است کاهش دانشمندان چینی گفت: این می تواند اوج اواخر این ماه با توجه به دولتی جهانی بار.

در سطح جهان وجود داشته است, دو مرگ و میر ناشی از COVID-19 در خارج از سرزمین اصلی چین — یکی در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین-با 393 موارد تایید شده در 24 کشور با توجه به این که.

این بیماری را رسما به نام COVID-19 روز سه شنبه توسط سازمان بهداشت جهانی “برای جلوگیری از استفاده از نام های دیگر است که می تواند نادرست و یا stigmatizing گفت:” سازمان مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

“با 99 درصد از موارد در چین باقی مانده است بسیار اضطراری که برای کشور است اما یکی است که دارای یک قبر تهدید برای بقیه جهان است,” او گفت:.

در ژاپن بیشتر مسافران از قرنطینه کشتی کروز آزمایش مثبت برای coronavirus وزارت بهداشت گفت.

یک شاهزاده Cruises’ رگ شده است مستقر کردن یوکوهاما پس از Feb. 4 پس از یک مسافر که متحرك از کشتی تشخیص داده شد با COVID-19.

پس از آن, ژاپنی, مقامات بهداشتی کشف بیشتر و بیشتر موارد تایید شده در میان کشتی به نام الماس شاهزاده’ مسافران است.

روز چهارشنبه وزارت گفت اضافی 39 مسافر آزمایش مثبت برای این ویروس افزایش تعداد آلوده به 174 بیشترین تعداد موارد تایید شده در خارج از چین است. سنگاپور بعدی بیشترین تعداد عفونت های با کمتر از 50 با توجه به این که.

وزارت گفت: این آزمایش 492 از آن بیش از 3,700 قرنطینه مسافران و خدمه. کسانی که تست مثبت شامل افراد مسن و اتباع خارجی آن گفت:, و اضافه کرد که آنها در حال حاضر تحت درمان در بیمارستان ها در سرزمین اصلی.

این وزارت همچنین گفت: یکی از افسران خود را در کشتی نیز قراردادی به این بیماری شده و در بیمارستان بستری و شروع درمان.

الماس شاهزاده برنامه ریزی شده است برای تکمیل آن 14 روز قرنطینه چهارشنبه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im