COVID-19 می دهد یکشنبه کلیسای خدمات یک معنای کاملا جدید از ایتالیا به مغولستان و فراتر از

سالت لیک سیتی — مسافران راه می رفت از طریق درب کلیسا meetinghouse در سنگاپور در روز یکشنبه انتظار برای پیدا کردن یک نمونه چهار شنبه عبادت خدمات از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

به جای آن ساختمان خالی بود.

Coronavirus شیوع بیماری های ناشی از رهبران کلیسا به لغو تمام جلسات این هفته در دولت شهر سنگاپور و مختل حداقل برخی از فعالیت های کلیسای در 15 کشور دیگر.

هر کس نمی کردم این پیام ، خوشبختانه مسافران زد به سنگاپور خطر جمهور Jean-Luc باتل بود که در ساختمان به انجام چند مهم مصاحبه با اعضای کلیسا — یک زن و شوهر تا به حال یک عروسی برنامه ریزی شده در فیلیپین و به دنبال یک معبد توصیه می کنند.

“ما شده اند قادر به پیدا کردن یک راه برای تغییر meetinghouse یاب در وب سایت کلیسا نشان می دهد که ما در حال برگزاری جلسات” باتل گفت.

در این هفته از ایتالیا به سنگاپور جماعت تحت تاثیر COVID-19 شیوع کروناویروس یا برگزار مجازی سریع-و-شهادت جلسات در یوتیوب و یا زوم یا نمی در همه. برخی از اعضای رفته اند به مدت پنج سال بدون سهم داشتن سوگندی مقدس هفتگی فرمان که در آنها تجدید پیمان خود را با خدا به زندگی در هماهنگی با تعالیم مسیح و فرمان است.

این Deseret News مصاحبه با مردم در 10 کشور از طریق تلفن و از طریق رسانه های اجتماعی به رنگ یک عکس از یک روز سبت در مناطق که در آن عبادت بود تحت تاثیر تلاش برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 coronovirus. مردم از همه کشورها را تحت تاثیر قرار گفت کلیسای جدید در صفحه اصلی-محور کلیسا-پشتیبانی تاکید خوشبخت.

“این تجربه به ما آموزش است چگونه مهم آن است که ما زندگی می کنند و تنفس انجیل در خانه گفت:” Andrea Cordani رئیس ورونا ایتالیا در خطر است. سهام نظارت یک گروه از بخش یا جماعت.

ضد عفونی کننده دست و آرنج ضربه

روز دوم سنت meetinghouses باز نشد روز یکشنبه در هنگ کنگ, مغولستان و کره جنوبی و ژاپن ماکائو و سنگاپور.

جلسات محدود شد به یک ساعت سریع-و-شهادت جلسه در کامبوج, لائوس, مالزی میانمار و تایلند است.

“ما نمی لرزش دست زمانی که ما با یکدیگر گفت:” شارون وانگ اعتماد بنفس متخصص در مالزی کوالالامپور شعبه دارد. هیچ کس می پوشد اما ماسک ضد عفونی کننده دست ارائه شده است, او گفت:, و اضافه کرد: “ما فقط با لمس آرنج به آرنج.”

به طور منظم دو ساعته خدمات روز یکشنبه برگزار شد در اندونزی و تیمور شرقی و ویتنام اما هیچ جلسات دیگر برگزار خواهد شد در طول هفته.

در تایوان خطر همایش برنامه ریزی شده از طریق پایان ماه آوریل لغو شده است. جلسات در هند در حال بی پیرایه گفت: آنی وانگ مدیر ارتباطات کلیسا در منطقه آسیا.

اعضای کلیسا در فریدریشزدورف آلمان خطر خواسته شد به لرزش دست گفت: LaFern د Fara یک عضو از کمک های جامعه در انتخابات ریاست جمهوری در اوزینگن بخش است.

روز دوم سنت عبادت خدمات در اولین یکشنبه ماه معمولا سریع-و-شهادت آن جلسه اعضای آمدن به کلیسا و روزه و بسیاری از رفتن به روی سکو برای به اشتراک گذاشتن داوطلب شهادت ایمان به عیسی مسیح است.

برخی از اعضای کلیسا در تاثیر پذیری از نقاط جهان روزه و دعا در جلسات خود برای برادران و خواهران در مسیح که دین قطع شده است و که زندگی را تغییر داده اند.

“اگر چه ما تا به حال عادی یکشنبه سرویس قلب ما احساس می کنیم باید دعا کنیم برای کسانی که تحت تاثیر این ویروس گفت:” هریس Flores که زندگی در فیلیپین. “ما حتی درخواست شامل ایمنی از برادران و خواهران ما و حتی کسانی که به ما ایمان ما روزه.”

گرفتن درجه حرارت در درهای کلیسا

اکثر آمریکایی ها و رسانه ها با اشاره به شیوع بیماری به عنوان یکی ناشی از کروناویروس, اما این کلمه در واقع اشاره به یک خانواده کامل از ویروس ها. برخی از coronaviruses علت سرماخوردگی. دیگران باعث بیماری های جدی مانند سندرم حاد تنفسی (SARS), با توجه به واشنگتن پست. آن را هنوز هم مشخص نیست که دقیقا COVID-19 است که در آن طیف.

از فراوانی احتیاط جماعت در سنگاپور سهام با استفاده از یک پروتکل خاص برای صفحه نمایش افرادی که می خواستند برای حضور در یکشنبه, خدمات, on Feb. 16 قبل از آنها تعطیل کلیسا جلسات گذشته دو روزهای یکشنبه.

“ما یک چک دما و پرسید: هنگامی که و که در آن آنها تا به حال سفر و یا اگر آنها در تماس با هر کسی که تا به حال در سفر به چین یا کره” سنگاپور خطر جمهور Jean-Luc باتل گفت. “من دو بالا-سرعت سنج برای هر بخش و ما تا به حال ضد عفونی کننده ظروف در سراسر ساختمان به طوری که مردم می تواند بهداشتی دست های خود را اغلب.”

هیچ کس جلوگیری شد.

هیچ عضو کلیسا شناخته شده است که آلوده شده اند در سنگاپور باتل گفت: یا در کل منطقه آسیا کلیسا گفت: آنی وانگ منطقه است مدیر ارتباطات است.

در حال حاضر اگر چه “ما بسته اند تمام ساختمان های ما پس از آن کلیسا در خانه” باتل گفت.

باتل است مراقبت های بهداشتی مشاور. او گفت: دولت سنگاپور است “نوشتن کتاب” چگونه برای پاسخ به شیوع بیماری است. سهام خود را همچنان نگه خانواده کوچک خانه شب فعالیت به دور از کلیسا ساختمان برای آن جوان تنها بزرگسالان بلکه جلسات بزرگ هستند. او قصد دارد به مصاحبه با اسقف در سهام خود در سه شنبه شب. در یکشنبه, او تا به حال یک اسقف که خانواده است که در ایالات متحده به خانه خود را برای خانواده خود عبادت خدمات.

“بسیاری از بخش ها با استفاده از زوم ویدئو کنفرانس برای بخش جلسات شورای,” او گفت:. “سهام شورای جلسه از طریق واتساپ تماس. فن آوری بزرگ است زیرا آن اجازه می دهد تا ما ادامه کار کلیسا در حالی که در همان زمان پس از دولت سفارشات و ایمن ماندن.”

یوتیوب سوگندی جلسات در ایتالیا

شیوع ویروس در ایتالیا حقیقی گفت: Cordani که زندگی پنج دقیقه رانندگی از منطقه قرمز در یک سری از شهرهای کوچک فقط در شمال رودخانه پو. Cordani بود در یک قطار است که متوقف شده در منطقه قرمز به طوری که رئیس جمهور سهام تحت 14 روز در قرنطینه شده است و کار از خانه.

Cordani لغو کلیسا جلسات به صورت Feb. 23 سپس قانونگذاران محلی در لومباردی, امیلیا رومانا و ونتو ممنوع هر گونه همایش بزرگ مذهبی از جمله جلسات حداقل تا 8 مارس موثر بر هفت از 10 بخش در کلیسا ورونا خطر است.

Cordani گفت: او پاره پاره بین دو رقیب افکار.

“از یک طرف این است که چنین فرصتی را واقعا زنده و موعظه ‘خانه-محور کلیسا-پشتیبانی از “انجیل” او گفت:. “من فکر کردم که این یک فرصت فوق العاده اگر چه غم انگیز یک, به برگزاری یک جلسه در خانه. از سوی دیگر افکار من رفت و به کسانی که از ما پرستاران که اصلا این لوکس که توسط خود و یا تنها اعضای کلیسا در خانواده خود و یا اخیر تبدیل.”

بنابراین Cordani قرار دادن سهام خود را متخصص فن آوری به کار می کنند.

“ما تصمیم گرفتند برای یک جلسه مجازی در یوتیوب برگزار شده توسط هر یک اسقف برای این بخش در مناطق آسیب دیده” Cordani گفت.

“بیا دنبال من” و تکنولوژی

تکنولوژی و 2019 ورود ایمان به خانه جدید-محور کلیسا-پشتیبانی درسی به نام “بیا دنبال من” ارائه کرده اند خوشبخت و اغلب مناقصه راه حل برای رفع محدودیت قدیسان گفت.

کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران کاهش می یابد خود را به طور منظم جلسه روز یکشنبه برنامه از سه ساعت به دو در آغاز 2019. رهبران و سپس به خواسته خانواده ها به استفاده از ساعت اضافی در خانه به مطالعه با هم با استفاده از برنامه درسی جدید.

اعضای مصاحبه برای این داستان خواسته بودند در مورد برنامه درسی اما تقریبا هر یک آورده و آن را به طور داوطلبانه.

“این” بیا دنبال من ” برنامه می تواند در یک زمان بهتر زمانی که همه ما را به فراموش خانه-محور کلیسا گفت:” باتل سنگاپور خطر جمهور.

“این خوب بود یکشنبه برای خانواده ما” گفت: Kasey Kanekoa کشیش حد نصاب مشاور در توکیو 1st بخش است. “با” بیا دنبال من ” و بزرگ همسر, امروز, انتقال آسان به نظر می رسید تقریبا طبیعی است.”

او گفت که خانواده اش از شش مورد بحث سوگندی که کفاره عیسی مسیح و پدر آسمانی را دوست دارم برای همه فرزندان خود و سپس بسته بندی مواد غذایی و رفت و برای یک پیاده روی در جنگل.

اعضا در ساپورو, ژاپن خود را به اشتراک گذاشته شهادت مسیح در روز یکشنبه از طریق خط برنامه چت و Facebook Messenger گفت: میکا چیبا که خانواده مطالعه کتاب مورمون و “بیا دنبال من” دستی هم در روز یکشنبه. نوجوانان گفت: خانواده مطالعه ساخته شده آن را آسان تر برای آنها را برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود را.

“ما را به این وضعیت به عنوان یک فرصت ویژه برای یک پیوند قوی با خانواده و آسمان” چیبا گفت. “ما مقدار زیادی از زمان با هم به عنوان خانواده در حال حاضر.”

در مغولستان اولانباتور غرب خطر جمهور Tserennyam سوخباتر گفت: گروه خود را از بخش در حال حاضر دارای یک هفتگی کلاس در آن Facebook گروه که دارای بیش از 4000 عضو دارد. این جوان تنها بزرگسالان سنین 18 و 30 هم کلاس زنده در Facebook ،

“ما در حال هل دادن اعضا به تمرکز بر روی صفحه اصلی-مرکز انجیل یادگیری” سوخباتر گفت. “آنچه وحی! این کمک می کند تا کاربران را به تبدیل شدن به بیشتر از لحاظ معنوی و متکی به خود.”

او گفت: انتظار می رود بازدید کلی مقامات این کلیسا در ماه های فوریه و مارس لغو شده است.

کلیسا نیز لغو شد بازدید از هند و سریلانکا امداد رسانی به جامعه به طور کلی جمهور, خواهر, Jean B. بینگهام و دوم مشاور در زنان جوان به طور کلی ریاست جمهوری, خواهر بکی Craven گفت: آنی وانگ کلیسا در منطقه آسیا مدیر ارتباطات.

سوگندی

سوگندی است که این محور از روز دوم سنت عبادت هم هر جمعه که اعضای تجدید پیمان.

“هیچ چیز نمی تواند جای رفتن به کلیسا و سوگندی در فرد” وانگ گفت.

منطقه ریاست جمهوری برای کلیسا در اروپا و آسیا و آسیای شمالی مناطق دستور رهبران در هر کشور آسیب دیده است که اسقف و شعبه روسای جمهور رهبران از روز دوم سنت جماعت تصمیم بگیرد که آیا به اجازه روحانیت دارندگان به اداره سوگندی در خانه های خود.

این رهبران را ساخته اند متفاوت تصمیم گیری.

در پکن سارکوم گفت: کنفرانس مکث به مدت پنج تا 10 دقیقه پس از آن تدابیری از سوگندی در خانه می تواند انجام این کار است.

در سنگاپور باتل بپرسید نه اسقف خود برای اجازه. او معتقد است جلسات از سر گرفته خواهد شد به زودی.

“اگر وجود دارد یک سوم هفته من تماس بگیرید من اسقف و دریافت مجوز به سوگندی در خانه من,” او گفت:.

Kanekoa کشیش حد نصاب مشاور در توکیو گفت: بخش مصرف است سوگندی در خانه های خود.

“رهبری ما تصمیم گرفتیم این دعا و ابراز تمایل است که همه باید از این فرصت برای تجدید پیمان خود را,” او نوشت: در یک مسنجر پیام. “پس از این ممکن نیست بدون افزایش تماس بین عضویت در کلیسا ما نیست مجوز دریافت کنند. در یک راه عجیب و غریب نداشتن سوگندی در خانه ما ساخته شده من احساس می کنم کمی بیشتر متحد با دیگران در این بخش که دسترسی به (یک کاهنان حامل) در خانه های خود.”

اکثر اعضای کلیسا در مناطق آسیب دیده هستند و نه بیش از حد نگران ویروس چندین گفت. آنها نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی آن از رودخانه پو منطقه از ایتالیا به هنگ کنگ فروشگاه ها و رستوران ها بسته شده اند و مردم شغل از دست داده اند. خیابان ها خالی هستند در Ulaanbaatar, سوخباتر گفت.

جلسه هم از طریق فن آوری کمک می کند.

وانگ بیدار شد یکشنبه و آماده شده برای کلاس های مدرسه یکشنبه هنگ کنگ خلیج کازوی بخش برگزار شد در زوم ویدئو کنفرانس ابزار. او تسکین جامعه دارای بحث های در WhatsApp.

“ما قادر به شریک شدن از سوگندی که پشیمانی اما ما هنوز در ماندن روحانی خوش بین و متصل به یکدیگر با برکت از فن آوری قرن 21” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im