COVID-19 تبدیل شده ملت را از پدر و مادر به خانه دانش آموزان به طور موقت حداقل

سالت لیک سیتی — یوهانا ویلیامز, مشغول کار, مادر چهار فرزند شده است فشرده به اوردرایو.

ویلیامز پاره وقت بنیادی در شرق شنی ابتدایی که در آن دو جوانترین کودکان به مدرسه بروند. او را از دیگر کودکان در دبیرستان سن یکی که حضور یک محله و مدرسه دیگر که می رود به یک منشور عمومی مدرسه است.

او می آموزد دبیرستان مطالعات اجتماعی برای BYU مطالعه مستقل و ثبت نام در کلاس ها به طور پیوسته صعود پس از یوتا مدارس برقرار ایالت نرم تعطیلی مدارس یک هفته پیش.

ویلیامز همچنین در خدمت به عنوان رئیس شورای انجمن اولیا و مربیان کار با 10 دره منطقه مدرسه ابتدایی مدارس.

او همچنین یکی از صدها نفر از هزاران نفر از یوتا پدر و مادر و میلیون ها نفر در سراسر کشور — که فشرده شده است به نقش اصلی مربیان است. به عنوان یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت در اطلاعیه روز دوشنبه یوتا مدارس مشاهده خواهد شد “نرم بسته شدن” تا زمانی که ممکن است 1.

که به معنی نزدیکی 667,000 کودکانی که با حضور در مدارس دولتی ایالت یوتا ادامه خواهد داد برای یادگیری از خانه با پدر و مادر خود را تسهیل یادگیری خود را از جدول اتاق ناهار خوری از طریق فن آوری و یا با کاغذ پاکت به خانه فرستاده شده توسط خود مدارس است.

ویلیامز هدایت است آموزش او چهار فرزند در خانه مرور چهار های مختلف درسی از سه مدرسه که همه استفاده های مختلف آموزشی سیستم عامل است.

“خیلی” او گفت:.

ویلیامز است که تصمیم گرفت با استفاده از آموزش آنلاین و هنوز هم او برخورد چالش است.

“من نمی تواند کمک کند من (دبیرستان-سن) با ریاضی خود را. من وحشتناک در ریاضی است. او واقعا خود را وجود دارد,” او گفت:.

گاهی اوقات تکنولوژی آنها استفاده می شود bogged با ترافیک و آنها نمی توانند به آسانی دسترسی به آنها کار می کنند.

“من متوجه است که ما پهنای باند کافی نیست,” او گفت:. بسیاری از فرزندان او بودند روی بوم و مصرف آن را 10 دقیقه برای دانلود صفحات آنها مورد نیاز است.

“در نهایت همه ما نا امید کردم و رفت برای سوار روروک مخصوص بچه ها” ویلیامز گفت.

یکی دیگر از چالش های تغذیه چهار فرزند در خانه که معمولا بسته یک ناهار و یا خوردن ناهار مدرسه. “ما در حال اجرا ما ماشین ظرفشویی دو تا سه بار در روز” او گفت:.

روز جمعه خانواده ویلیامز ساخته شده پیتزا خانگی برای ناهار. ویلیامز تا به حال به قطع مکالمه خود را با Deseret News کوتاه چرا که او تا به حال خمیر را در دست او و “بچه های من هستند و به من نگاه مانند ‘دریافت کردن تلفن.'”

با وجود این ناکامی ها و چالش ها زمان صرف با هم به عنوان یک خانواده شده است پاداش ویلیامز گفت.

کودکان معمولا صرف زمان با دوستان خود اما “در حال حاضر بازی با هم در راه آنها نیست برای سال,” او گفت:.

در روزهای یکشنبه خانواده پرستش با هم در خانه به دلیل خدمات کلیسا خود را معلق شده است. “این شگفت انگیز بود برای دیدن ما بچه ها گرفتن که بخشی از زندگی خود را به طوری جدی” ویلیامز گفت.

Caedan Crabill, a fifth grader at Morningside Elementary School in Millcreek, does his schoolwork in the kitchen of his Murray home on Monday, March 23, 2020.
Caedan Crabill یک صنف پنجم در Morningside مدرسه ابتدایی در میللکریک کند و مدرسه خود را در آشپزخانه خود موری خانه در دوشنبه 23 مارس سال 2020 است.
لورا Seitz, Deseret News

به عنوان دانشکده ویلیامز است که سعی در نگه داشتن بچه ها خود را در یک روال است اما همچنین مطمئن شوید که آن را “مته و کشتن.” مهم است که به کودکان و نوجوانان انتخاب و گزینه های, او گفت:.

ویلیامز کودکان در حال بدست گرفتن بخشی در یک خانه باشگاه کتاب محور در “سگ انسان” سری کتاب. “آن را سرگرم کننده و آن چیزی است که همه ما می توانید انجام دهید,” او گفت:.

در حالی که Williamses سعی کنید به حرکت علمی و لجستیکی جنبه های یوتا مدرسه بسته شدن ویلیامز گفت که او نیز نگران اجتماعی و جنبه های عاطفی کودکان در مدرسه است. او جوانترین فرزند است که در درجه دوم و به خصوص نتواند دوستان و معلم است.

به اعتبار اصل معلمان و مشاور مدرسه شده اند ارسال دانش آموزان به طور منظم با سلام و پیام های تشویق. مشاور مدرسه شده است در برقراری ارتباط با دانش آموزان از طریق ویدئو بحث در مورد نگرانی های خود را در مورد مدرسه بسته شدن COVID-19 و پس از چهار زلزله, ایمنی خود را.

که برای ماده, ویلیامز و آموزش همکاران در شرق مدرسه ابتدایی سندی از دست هر یک از دیگر بیش از حد اگر چه مربیان شرکت در یک آنلاین ارومیه جلسه هر روز صبح در مدرسه است.

بخشی از استرس ویلیامز گفته است که هیچ کس نمی داند چه مدت اجتماعی فاصله اقدامات لازم خواهد بود.

دولت سرپرست آموزش عمومی سیدنی Dickson پرداختن به ایالتی یوتا هیئت مدیره آموزش و پرورش در اواخر هفته گذشته گفت که او شنیده بود گزارش از معلمان که آماده کرده بود چهار هفته از درس.

“بنابراین من احساس می کنم مثل ما معلمان حتی اگر آنها شده ایم عصبی و نگران و ضعف و (سپس) زلزله که e-learning است که واقعا خوب” Dickson گفت.

ایمان Crabill که درمانگر که با این نسخهها کار با بیماران در خانه های خود گفت: برنامه انعطاف پذیر را قادر می سازد خود را به آدرس های اضافی مسئولیت کمک به پسر او Caedan با مدرسه خود را.

Crabill گفت: او لذت می برد اضافی هم خانواده اما پسر او که تنها فرزند ترجیح روال خود را.

“او نتواند در مدرسه خود را. او نتواند ، او نتواند دوستان خود را,” او گفت:.

Crabill خانواده های گرفته شده با نگرش “ما آنچه که ما نیاز به انجام” جهت نرم بسته شدن مدارس و مطیع اجتماعی فاصله دستورالعمل. او پسر معلم تضعیف او کار خود را از طریق یک پنجره باز در کلاس درس نشانه ای از بار.

بسیار بستگی دارد در چه مدت اخراج خواهد شد لازم Crabill گفت.

“من نمی توانم تصور کنید که انجام این کار برای خوب چون من فکر می کنم ما می خواهم یک کمی دیوانه,” او گفت:. به عنوان یک کودک تنها Caedan متکی به مدرسه و دوستان خود را برای اجتماعی شدن بیشتر از کودکان بزرگتر خانواده Crabill گفت.

از سوی دیگر اجتماعی فاصله تا به حال برخی از upsides. تعداد کمتری از مردم در حال رفت و آمد به طوری که هوا پاک است و بیشتر مردم جسارت خارج از منزل, ورزش, او گفت:.

کریستن ایوانز که فرزندان دوم و چهارم ابتدایی در گرانیت منطقه مدرسه Woodstock مدرسه ابتدایی گفت: او پسر خود را آغاز کردند در خانه درس به عنوان برنامه ریزی شده در روز چهارشنبه با وجود 5.7 ریشتری زلزله و ده ها پس لرزه در طول روز است.

“ما هنوز هم آن را به عنوان یک خانواده از آنجا که ما تا به حال ابزار لازم در خانه,” او گفت:.

در حالی که برخی از بچه ها در زمان گذشته پنج شنبه و جمعه برای رخصتی بهار ایوانز گفت که او و شوهرش اصرار داشت پسر خود را بخوانید و انجام تمرینات ریاضی به هر حال.

“ما باید به ماندن تیز. در غیر این صورت ممکن است ما دیوانه اگر ما با هم باشیم دو تا چهار هفته,” او گفت:.

به عنوان یک پدر ایوانز گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته بود با تلاش معلمان که به سرعت منتقل کلاس درس به سیستم عامل آنلاین.

وودستاک معلمان با استفاده از گوگل کلاس درس و معلمان توضیح درس خود را در ویدئوها آنها را تولید کرده اند.

ایوانز گفت: او پسر بود به راحتی قادر به ورود و دسترسی به آموزش پلت فرم.

“بچه ها می دانستند دقیقا چه,” ایوانز گفت. “وقتی که من از پسر پرسید من اگر او نیاز به کمک به او گفت:” آه ، من می دانم آنچه من انجام می دهند.'”

آنها نیز می دانستند چه باید بکنید هنگامی که زلزله را تکان داد دریاچه نمک دره.

هنوز هم آنها پسران جوان. “آنها لرزاند داخل و خارج است, اما ما آن را از طریق” گفت: ایوانز است که معاون Woodstock مدرسه شورای انجمن.

اگر چه یوتا ایالتی مدرسه اخراج شده است در حال حاضر برنامه ریزی شده از طریق مه 1 ایوانز گفت او “از نظر ذهنی آماده برای بچه ها نیست برای رفتن به مدرسه تا اوت.”

تا کنون خانواده او با نزدیک شدن این فصل در زندگی به عنوان یک ماجراجویی, اما آن را در اوایل در “نرم بسته شدن.”

در حالی که پسران او یاد بگیرند در خانه Evans, که با این نسخهها کار در صنعت وام مسکن در حال کار از خانه بیش از حد. عدم اطمینان در بازارهای مالی است که نما چالش های بزرگ برای او حرفه ای است.

همه او می تواند انجام دهد, هر دو به عنوان یک کار حرفه ای و صفحه اصلی-تحصیل پدر و مادر است “سرپا ایستادن در” برای کمک به تسهیل فرزندان’ یادگیری و تمایل به کار در حالی که خانواده خود را می کند بخشی برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19, او گفت:.

اخراج شده است یک فرصت برای ایوانز ” خانواده به کم کردن سرعت خود را مشغول زندگی صرف زمان بیشتری را با هم و تمرکز بر روی آنچه اهمیت ترین.

“من انتخاب را به ماندن مثبت,” او گفت:.

اریک هانسون رئیس یوتا صفحه اصلی انجمن آموزش و پرورش گفت: وجود دارد بسیاری از منابع مفید در دسترس آنلاین است که توسط خانه دانش آموزان است که همچنین می تواند مفید باشد برای پدر و مادر که فشرده شده است به آموزش کودکان خود را در خانه.

او توصیه می کند که پدر و مادر سعی کنید برای کپی کردن ساختار مدرسه روز چون روز مدرسه است هفت ساعت های طولانی و همه از آن زمان است آموزشی.

هانسون نشان می دهد کار بر روی یک یا دو نفر در هر روز و به اندازه کافی انعطاف پذیر به تمرکز بر روی هر فرزند نقاط قوت و ضعف است.

یکی از مزایای اصلی آموزش و پرورش است فردی آموزش, او گفت:.

“من فکر نمی کنم چنین چیزی وجود دارد به عنوان یکی از اندازه متناسب با همه” او گفت:.

بیشتر پدر و مادر باید صبور باشید. هنگامی که کودکان خود را در حال مبارزه هر کس نیاز به یک استراحت.

“آن را کمک نمی کند به فریاد در بچه های خود را زمانی که آنها در حال ذوب پایین. زمانی که بچه ها آماده برای یادگیری آنها خواهد آموخت که” او گفت:.

هانسون همچنین توصیه می کند که کودکان جلوگیری از زمان روی صفحه نمایش قبل از صبح درس.

“صرفه جویی در زمان روی صفحه نمایش برای پاداش در پایان روز مگر اینکه آن را در واقع یادگیری زمان روی صفحه نمایش,” او گفت:.

هانسون گفت که او شنیده می شود از تعدادی از والدین که غافلگیر شده است در مجموعه ای از منابع است که می تواند حمایت از آموزش در خانه است. آنها در حال یادگیری است که این شدنی است.

“ما در حال حاضر تعداد زیادی رسیدن و می گویند:” من فقط رفتن به ادامه تحصیل در خانه است.’ من می گویم،”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im