Covid-19 به معنی خوب برای پنتاگون

در پاسخ به Covid-19 گیر واشنگتن آغاز کرده است و بزرگترین آن صرف شراب خواری در تاریخ است. در این روند شما ممکن است فرض کنیم که بی نظیر گسترش این بیماری می توانست منجر به کمی بازنگری که آن را به تمام تریلیون دلار کنگره داده است پنتاگون در این سال که به هیچ وجه ما را امن تر از, و یا ما آماده شده بهتر برای پاسخ به این قابل پیش بینی تهدید برای امنیت ملی آمریکا. آن را به عنوان اتفاق می افتد حتی اگر بقیه از ما باقی می ماند در معرض خطر از coronavirus کنگره انجام داده است قابل ملاحظه ای کار خوب از واکسیناسیون وزارت دفاع و سلاح های سازندگان است که تکیه بر آن از نظر مالی.

وجود دارد, البته, قابل توجه, تاریخ در اینجا. واشنگتن reflexive اولویت منافع از دفاع پیمانکاران به معنای پرداخت کمی قابل ملاحظه ای با توجه به, و به طور قابل توجهی underfunding بهداشت عمومی. در حال حاضر آمریکایی ها در حال پرداخت قیمت. با این سلامت و بحران اقتصادی در حال بازی کردن قبل از چشم ما و دولت در پاسخ به آن پس مشخصه بی کفایت و عدم کفایت شما انتظار می رود کنگره برای آغاز دوباره آن با رویکرد استراتژیک به ساخت آمریکایی ها امن تر است. هیچ گونه شانس و اقبال ، واشنگتن همچنان به کار فقط به عنوان آن را همواره پر کردن خزانه پنتاگون به عنوان اینکه “امنیت ملی” شد چیزی جز یک ماده از جنگ و جنگ بیشتر.

ماه به ماه هزینه از هدر رفتن پول زیادی در سلاح و دیگر هزینه های نظامی افزایش می یابد بالاتر به عنوان پیمانکار دفاعی حقوق همچنان پرواری در مالیات دهندگان هزینه در حالی که بهداشت عمومی منابع در حال سرقت از حمایت مالی. در ضمن در کنگره هر دو طرف به طور کلی همچنان به دفاع بیش از حد بودجه پنتاگون در میان Covid-19 ناشی از بحران اقتصادی از دستور اول است. چنین کسب و کار-به-روش معمول به این معنی که لوله سلاح سازان همچنان به کمک های مالی از سازمان های به مراتب بهتر آماده برای به دست گرفتن رهبری در پرداختن به این بحران است.

وجود دارد تعدادی از راه های پنتاگون بودجه می یابد می تواند به نگه داشتن آمریکایی ها امن تر و بهتر محافظت در برابر آینده بیماری های همه گیر. به عنوان مرکز بین المللی سیاست پایدار دفاعی نیروی کار به آن اشاره شده بزرگترین چالش ما در حال حاضر مقابله با, در سطح جهانی صحبت کردن — از جمله بیماری های همه گیر — هستند در واقع نظامی در طبیعت است. در حقیقت صدها میلیارد دلار می تواند برش با سهولت قابل توجه از نظامی ایالات متحده هزینه و آمریکایی ها خواهد بود به مراتب امن تر است.

به تازگی برخی از اعضای کنگره شروع به تمرکز بر این نقطه است. نماینده Ro خناس (D-CA) به عنوان مثال پیشنهاد انتقال پول از غیر ضروری بالستیک قاره پیما, موشک “نوسازی” به کروناویروس و واکسن پژوهش است. سناتور برنی ساندرز (I-VT) رفته بیشتر پیشنهاد کاهش 10 ٪ در پنتاگون بودجه, در حالی که نماینده باربارا لی (D-CA) تنها عضو کنگره علیه post-9/11 جنگ قطعنامه ای که منجر به حمله به افغانستان رفته بیشتر و در عین حال خواستار قطع $350 میلیارد از این بودجه است.

تعداد دفعات مشاهده شده اما در یک چیز است: آنها دیدار با بسیاری از مقاومت است. هیچ راهی وجود دارد در واقع به غلو چقدر قدرت کنگره کمیته های نظارت بر چنین هزینه بدهکار هستند و تحت تاثیر پیمانکاران دفاعی که سود کردن پنتاگون بودجه. به عنوان سیاسی گزارش سال پیش (و کمی تغییر) اعضای کمیته نیروهای مسلح مجلس بالا دریافت کنندگان صنایع دفاع در مبارزات انتخاباتی سهم. حتی رئیس کمیته روابط خارجی مجلس که باید دفاع برای تقویت دیپلماسی کشیده شده است, انتقاد قابل توجهی پشتوانه او دریافت از صنایع دفاعی.

با تمرکز بر سلاح است که می تواند به مبارزه با یک ویروس

دفاع پیمانکاران همواره دیده می شود چنین سرمایه گذاری پرداخت. به عنوان همکار در این پروژه بر دولت نظارت دن Grazier است با اشاره به رغم هشدارهای مکرر از ناظران مستقل و پزشکی حرفه ای و حتی نظامی بهداشت و درمان شده است به طور قابل توجهی با کمبود بودجه روبرو شده در حالی که هر دو پنتاگون و کنگره در ادامه به اولویت بندی خرید سلاح بیش از مراقبت از مردان و زنان ما در لباس. کنگره watchdog دولت دفتر پاسخگویی هشدار داد در ماه فوریه 2018 که سلامت سیستم Department of Defense (DOD) فاقد ظرفیت برای رسیدگی به روال نیازهای کمتر در شرایط اضطراری از زمان جنگ. به عنوان پنتاگون صرف کرده است در ادامه به تشدید بیش از 20 سال گذشته, نظامی, بهداشت و درمان, بودجه مانده است تا حد زیادی ،

تحت شرایطی که من شک دارم شما می شود شگفت زده به یاد بگیرند که کنگره نیز نوشته شده اضافی اسلحه پیمانکار جالب به آن coronavirus امداد صورتحساب. هر چند آن مراقبت عمل مجاز تریلیون ها دلار در هزینه های Marketplace کشف یک ماده در آن (تقریبا یکسان به یکی پیشنهاد شده توسط گروه صنعت) که اجازه می دهد تا پیمانکاران دفاعی به لایحه دولت برای طیف وسیعی از هزینه ها به منظور نگه داشتن آنها را در یک “آماده” دولت است. سر از کسب برای پنتاگون الن پروردگار برآورد (فروتنی در واقع) است که ارائه خواهد مالیات دهندگان هزینه در پایین “دو رقمی میلیاردها.” زبان های اضافی ارائه شده در خانه بعدی امداد لایحه به احتمال زیاد برای زنده ماندن هر چه مجلس سنا در نهایت عبور را افزایش می دهد از جمله احتکار بیشتر از جمله هزینه های که این شرکت ها ادعا می کنند مربوط به بحران کنونی از جمله برای اجرایی جبران بازاریابی و فروش.

در این زمینه آن بود که به سختی تعجب آور است که در اخیر جلسه در کمیته نیروهای مسلح مجلس چگونه DOD شد در پاسخ به Covid-19 بحران تمرکز باقی مانده تا حد زیادی در راه است که این اپیدمی جهانی ممکن است کاهش سلاح های صنعت سود. نمایندگان جو کورتنی (D-CT) و مک Thornberry (R-TX) هر دو استدلال کرد که پنتاگون نیاز خواهد بود و در عین حال پول بیشتری برای پوشش هزینه های هر تعداد از اتهامات عنوان شده است که پیمانکاران دفاعی ادعا می کنند مربوط به این بیماری همه گیر.

بیشتر مضحک است این ایده که یک آژانس میله میله برای دریافت به طور قابل توجهی بیش از 700 میلیارد دلار در سال 2020 نمی توانیم به از دست دادن چند میلیارد دلار به سلامتی واقعی آمریکایی است. البته پنتاگون باقی مانده استراتژیک مادر در اوایل سال جاری زمانی که در یک مسلما خلاف قانون اساسی به شیوه ای کاخ سفید منحرف $7.2 میلیارد دلار از بودجه خود را به ساختمان ریاست جمهوری “بزرگ دیوار” ما در مرز جنوبی. در واقع به طور کلی علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش حتی اعتراف کرد که آن را دقیقا یک ضربه بزرگ برای سازمان دولتی با بزرگترین اختیاری بودجه. “در آن بود که قابل توجه و فوری, استراتژیک, تاثیر منفی به کلی دفاع ایالات متحده امریکا” او مطمئن کنگره است. “در آن نیمی از یک درصد از کل بودجه, بنابراین من نمی توانم در وجدان خوب می گویند که آن را مهم و فوری و یا آسمان در حال سقوط است.”

یک مرغ کوچک کنگره, اما, نمی, در نظر گرفتن بودجه بیشتر از بودجه پنتاگون برای تقویت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در هر نقطه در نزدیکی به عنوان حیاتی به عنوان مثال تصویب اقیانوس آرام بازدارندگی ابتکار یک دوغاب صندوق خواهد شد که بخشی از این کشور را به جنگ سرد با چین-شروع با متوسط $1.4 میلیارد دلار پول دانه در حالی که تکالیف انجام شده است برای توجیه یکی دیگر از 5.5 میلیارد دلار در سال آینده. به طور مشابه حتی در چنین اقتصادی فاجعه لحظه ای که می تواند مقاومت در برابر خرید و در عین حال بیشتر از لاکهید مارتین تا ابد مشکل و staggeringly گران F-35 Joint Strike Fighters از پنتاگون درخواست? مقایسه حمایت وجود دارد حتی در میان سناتورهای تمایلی به چنگال بیش از هر دلار بیشتر برای ناامید کردن-از-کار آمریکایی ها برای رئیس جمهور فضای نیروی جدید که سرویس در حال حاضر در روند ایجاد یک مجموعه جداگانه ای از قوانین برای خود است که باید آن را اجازه می دهد رایگان reign over آینده صرف. که البته نشان می دهد واقعی آن ماموریت: ساخت آن را آسان تر برای پیمانکاران برای سود کردن مالیات دهندگان.

اگر هر چیزی, اصلی کنگره انتقاد از پنتاگون است که از آن شده است بیش از حد آهسته به فشار پول از درب. و در عین حال در یک موسسه است که هرگز با موفقیت حسابرسی وجود دارد پرچم قرمز بسیار به عنوان یک دولت جدید دفتر پاسخگویی ارزیابی از عمده سلاح برنامه نشان می دهد. هزینه های چنین سیستم سلاح های جدید را در مجموع افزایش یافت 54 ٪ یا $628 میلیارد دلار از اوایل گائو ارزیابی. که توسط راه است که تقریبا 90 بار در سال جاری بودجه درخواست برای CDC.

و این فقط زباله است. همین گزارش نشان می دهد که هر تعداد از سیستم های سلاح های ادامه به شکست در راه های دیگر به طور کامل. از 42 اصلی برنامه بررسی 35 نفر ناکافی امنیتی برای جلوگیری از حملات سایبری. به طور کلی نوسانات برقی قایق 126 میلیارد دلار زیردریایی هسته ای برنامه گرفتار شده است معیوب جوش به مدت دو سال. جدید فورد کلاس ناو هواپیمابر ساخته شده توسط هانتینگتون Ingalls برای $13.2 میلیارد دلار شامل General Atomics راه اندازی سیستم که همچنان موفق به راه اندازی هواپیما به عنوان طراحی شده است. در علاوه بر این به عنوان بلومبرگ اولین گزارش, کشتی, توالت مسدود اغلب و تنها می توان با تخصصی اسید است که در مورد هزینه $400,000 یک خیط و پیت کردن. به عنوان همکار من مارک تامپسون به آن اشاره شده “افزایش هزینه های دمیده برنامه و سلاح قادر به انجام به عنوان آگهی” هنجار نه استثنا برای پنتاگون.

رفته به ادامه مطالب

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز. مخاطرات هرگز بالاتر بوده است.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

که سابقه مشکل است در واقع با توجه به این که کنگره در حال حاضر تبدیل به پنتاگون برای کمک به راه وقتی که می آید به این کشور همه گیر پاسخ. ثبت آن در آمریکا “برای همیشه لطفا برای جنگ” در طول نزدیک به دو دهه را باید هر کسی تعجب در مورد این ایده بسیار از موقعیت آن به عنوان یک سرب آژانس در حل داخلی بهداشت عمومی بحران و یا ترویج این کشور را بهبود اقتصادی.

شکسته نظارت

به عنوان اولین موج همه گیری همچنان ادامه دارد و در مورد تعداد سنبله در یک محدوده متحده نظارت سازه های طراحی شده برای جلوگیری از اتلاف تقلب و سوء استفاده زمانی که می آید به هزینه های دفاعی کاملا به معنای واقعی کلمه فاسد قبل از چشم ما. ترکیب تضعیف نظارت اریب اولویت ها و بودجه پنتاگون هنوز هم در حال افزایش است و شما به طور بالقوه ایجاد طوفان کامل برای هدر دادن منابع مورد نیاز برای پاسخ به ما در زمان بحران است.

فرسایش نظارت پنتاگون بودجه بوده است آهسته-ساختمان فاجعه دولت توسط دولت به خصوص با مستمر تضعیف اقتدار بازرسان به طور کلی. به عنوان مستقل فدرال ناظران, IGs قرار است برای نظارت بر قوه مجریه و گزارش یافته های خود را هر دو به آن و به کنگره است.

در دولت اوباما اما قدرت آنها را تضعیف کرد که دفتر حقوقی, مشاور حقوقی کارشناس برای کاخ سفید شروع به استدلال می کنند که دسترسی به این “همه” در “تمام سوابق, گزارش حسابرسی, بررسی, اسناد, مقالات و توصیه ها, و یا مواد دیگر” نیست در واقع به معنای “همه” که آن را به بازرسان و به طور کلی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همان دفتر به طور معمول ادعا کرد که پس از آن-هوش جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون ندارد قدرت به جلو به مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته نگرانی که رئیس جمهور تا به حال نادرست نکردن کمک به اوکراین است.

در واقع در مغلوب ساختن پیشی جستن سال از جمله ناظران شده اند پاکسازی در تعداد قابل توجهی. مدت کوتاهی پس از وزارت دفاع اصلی معاون بازرس کل گلن خوب شد منجر به همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته مثلا رئیس جمهور را برداشته. نه تنها که تضعیف اقتدار بدن نظارت بر تریلیون ها دلار در هزینه های سراسر دولت فدرال, اما آن را به مخاطره انداخته است استقلال و نفوذ پنتاگون watchdog که آن را به میلیاردها دلار در حال حاضر در حال سپری توسط DOD.

در یک مد مشابه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کار کرده است سخت به زمان کنگره توانایی ورزش اساسی در انجام نظارت. چند ماه پس از رئیس جمهور وارد دفتر بیضی کاخ سفید به طور موقت دستور اجرایی سازمان به نادیده گرفتن نظارت درخواست از کنگره دموکرات ها. از آن پس stonewalling کنگره تنها افزایش یافته است. علامت مراتع رئيس جمهور در آخرین رئیس ستاد, است, به عنوان مثال بنا به گزارش اجرا قانون جدید اطمینان حاصل کرد که قوه مجریه شهود نمی تواند به نظر می رسد قبل از کنگره بدون اجازه او. در هفته های اخیر آن استناد برای جلوگیری از وزیر امور خارجه مایک Pompeo از ظاهر شدن به توجیه خود را از آخرین درخواست بودجه و یا برای پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا خود وزارت بازرس کل برداشته شد. (او در میان چیزهای دیگر, گزارش بررسی Pompeo خود را.) در همین حال وزیر دفاع علامت Esper و رئیس ستاد مشترک علامت گذاری Milley باید هر دو در برابر تماس از کنگره برای پاسخ به سوالات در مورد استفاده از نیروی نظامی علیه معترضان مسالمت آمیز.

کنگره تعدادی از ابزارهای در اختیار خود به تقاضا پاسخ از پنتاگون. متاسفانه کمیته نظارت که آژانس باید به ندرت نشان داده خواهد شد و به اعمال آنها. در سال گذشته این کنگره روبن Gallego (د-الف) افزودن اصلاحیه به لایحه دفاعیه محدود کردن بودجه برای وزیر دفاع در سفر تا زمانی که خود را بخش تولید گزارش در رشته اقدامات صورت گرفته پس از ایالات متحده آمریکا نیروهای abushed در نیجر در سال 2018 و چهار نفر از آنها فوت کرد.

که حادثه غم انگیز نیز یک یادآوری است که کنگره گرفته شده کمی مسئولیت هزینه های بی پایان درگیری های نظامی ایالات متحده مشغول است در سراسر بخش قابل توجهی از این سیاره است. کاملا مخالف آن را همچنان به ترک نخورده 2001 مجوز برای استفاده از نیروی نظامی یا AUMF که مورد آزار قرار گرفته توسط سه دولت برای توجیه راه انداختن جنگ بوده است. این سرویس پژوهشی کنگره تخمین می زند که از آن استفاده شده است در راه است که حداقل 41 بار در 19 کشور جهان است. با توجه به دانشگاه براون هزینه های جنگ پروژه این تعداد باید 80 کشورهایی که آمریکا درگیر شده است در counterterror فعالیت از سال 2001.

و وجود دارد به طور قابل توجهی بیشتر علائم هشدار دهنده در این Covid-19 لحظه که کنگره نظارت طولانی گم شده در عمل مورد نیاز است بیشتر از همیشه. (مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ کلاسیک کافی بود “من نظارت.”) به طور معمول در میان تریلیون دلار کنگره قرار داده تا در پاسخ به همه گیری ناشی از سقوط اقتصادی $10.5 میلیارد کنار گذاشته شد برای پنتاگون برای گرفتن نقش اصلی در پرداختن به بحران است. همانطور که واشنگتن پست گزارش داد در میان مکان های اول آن پول رفت و شد زمین گلف نیروی انسانی, زیردریایی, موشک, لوله, و فضا راه اندازی امکانات است که همتراز برای دوره برای DOD.

اجرای دفاع تولید عمل نیز خیانت عجیب و غریب حس اولویت در این ماه است. که قانون به تصویب رسید در پاسخ به جنگ کره طراحی شده است برای کمک به پر کردن کمبود کالا در میان شرایط اضطراری. در سال 2020 است که قطعا باید به معنای بیشتر ماسک و ماسک. اما به عنوان دفاع از یک گزارش که قانون شد و به جای آن استفاده می شود به قید وثیقه از پیمانکاران دفاعی و برخی از آنان حتی نگه داشتن کارکنان خود را در کارکنان است. جنرال الکتریک که تا به حال گذاشته شدن 25 درصد از نیروی کار خود را دریافت 20 میلیون دلار برای گسترش و توسعه آن از “تکنیک ساخت پیشرفته” در میان چیزهای نامربوط به کوروناویروس. Spirit Aerosystems دریافت کرده است که 80 میلیون دلار برای گسترش تولید داخلی بود به همین ترتیب گذاشته یا furloughed 900 کارگران است.

در حالی که آمریکایی ها در حال غرق گیر پنتاگون و بوستر در حال بهره برداری از اورژانس به پر خود می رسد. به مراتب قوی تر حمایت در برابر چنین رفتاری مورد نیاز هستند و البته کنگره باید چه به حق متعلق به آن در قانون اساسی از جمله توانایی خود را برای جلوگیری از غیر قانونی جنگ و اصلاح قدرت خود را از کیف پول است. آن را مدت زمان طولانی گذشته است که برای بدن به لغو این بررسی خالی آن را داده و هر دو پنتاگون و کاخ سفید است. اما آیا نفس خود را نگه دارید.

در ضمن به عنوان یک آمریکایی در انتظار یک آینده Covid-19 واکسن مجتمع نظامی-صنعتی می یابد خود را به خوبی واکسینه شدن در برابر این بیماری همه گیر لحظه. آن را در نظر پنتاگون معجزه وحشتناک بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de