COVID-19 دارو قیمت گذاری, شفافیت صورت حساب یک مسئله مرگ و زندگی

واشنگتن – توجه داشته باشید: امروز آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه Jan Schakowsky (D-بیمار است.), لوید Doggett (D-تگزاس) فرانسیس رونی (R-Fla.), رزا DeLauro (D-Conn.) و پیتر Defazio (D-سنگ.) معرفی داروها را مقرون به صرفه جلوگیری از همه گیر Pricegouging (MMAPPP) عمل می کنند و مالیات دهندگان تحقیق و Coronavirus دانش (آهنگ) عمل می کنند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن sycophancy به دارو و شرکت های بزرگ است که به خطر انداختن کشور همه گیر پاسخ. اگر چه سرمایه گذاری های عمومی در حال رانندگی دارو و واکسن و توسعه و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجازه شرکت های دارویی به حفظ انحصار کنترل بر دارو و واکسن از جمله کسانی که هنوز تحت توسعه است. دولت با امتناع از استفاده از آن موجود مقامات برای فعال کردن به اشتراک گذاری دانش و generic رقابت است. و نه دولت به دنبال افزایش قدرت از کنگره است. این نتیجه قطعی خواهد بود احتکار, سهمیه بندی و ناکافی تامین دارو و واکسن به شدت مورد نیاز برای درمان و از بین بردن ویروس.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در مقابل این طرح قانونی از مظنونان حمله به دانشگاه Schakowsky و Doggett اولویت بهداشت عمومی بیش از بزرگ داروسازی سود. به رسمیت شناختن است که نامزد پیشرو واکسن و دارو و درمان هستند ساخته شده است در علم و صدها میلیون نفر در مالیات دهندگان دلار طرح های پیشنهادی خود را خواهد اطمینان حاصل شود که مردم آمریکا می دانند چگونه از پول خود را صرف بودن و چه چیزی ما دولت است درخواست از شرکت های بزرگ که دریافت عظیم مالیات دهندگان کمک های مالی. علاوه بر این طرح های پیشنهادی خود را خواهد اطمینان حاصل شود که بودجه عمومی درمان و واکسن برای COVID-19 با قیمت مناسب هستند باز به کلی رقابت و در دسترس برای جلوگیری از پزشکی سهمیه بندی است که می تواند اسکار یک نسل است.

این است که در مورد راه بیش از حصول اطمینان از مالیات دهندگان نیست پاره به عنوان مهم به عنوان آن هدف است. ترویج شفافیت و قیمت مناسب از COVID-19 درمان و واکسن است که زندگی و مرگ مهم است. عمومی شهروند با تشکر Schakowsky و Doggett خود را برای رهبری و خواستار فوری تصویب این لوایح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im