COVID-19: شهر نیویورک برای ورود به اولین مرحله از طرح بازگشایی پنج شنبه

ژوئن 8 (UPI) — پس از چند ماه از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس شهر نیویورک در روز دوشنبه تعیین شده وارد فاز اول طرح خود را برای رفع تمام عمده COVID-19-مربوط به محدودیت.

این برنامه اجازه می دهد تا به صورت غیر ضروری خرده فروشان به بازگشایی با منظقه و یا در فروشگاه وانت و اجازه عملیات در ساخت و ساز و تولید و تجارت عمده فروشی و کشاورزی جنگلداری و ماهیگیری و شکار را از سر گرفت.

تبلیغات

به عنوان بخشی از بازگشایی طرح مقامات حمل و نقل خواهد شد و خدمات قطار مترو و رزومه کاری به طور منظم هفته/بسته سرویس مدرسه در بروکلین و برانکس ملکه و استاتن آیلند. همچنین اتوبوس در منهتن خواهد بود و مجاز به بازگشت به 75 درصد خدمات.

شهردار بیل د Blasio گفت: روز دوشنبه بازگشایی خواهد شد “یک روز بسیار مهم در تاریخ این شهر” و اضافه شده که از آن باقی مانده در مسیر بازگشایی حتی با ادامه تظاهرات گسترده پلیس درگیر-قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

“این چیزی است که شما زمانی هم که یکی دیگر از راه ما در حال رفتن به حرکت به جلو در این شهرستان است,” او گفت:.

شهردار وجود دارد گفت: تا به حال شده است 72 جدید بستری شدن در بیمارستان برای مشکوک coronavirus موارد کسری از شکل شهر گزارش شده در مارس و آوریل. بیش از 300 باقی می ماند در بخش های مراقبت ويژه و حدود 4 درصد از این شهر در حال حاضر در حال آزمایش مثبت برای COVID-19, او گفت:.

ایالت نیویورک دارای بالاترین مرگ و میر در کشور (24,200) و بالاترین ایالات متحده در مورد تعداد (378,000) دولت مقامات بهداشتی می گویند. شهر نیویورک گزارش 17,100 مرگ و میر و تقریبا 204,000 موارد است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: در ماه گذشته, مرکزی, نیویورک, Finger Lakes, Mohawk Valley, North کشور و ردیف جنوبی را مجاز به ورود به فاز 2 از بازگشایی طرح است که اجازه می دهد تا بر اساس دفتر کارگران, املاک و مستغلات, خدمات آرایشگری و در فروشگاه های خرده فروشی, خرید, برای بازگشایی شده است.

یکشنبه, de Blasio گفت: شهر نیویورک است که به احتمال زیاد هفته دور از ابتلا به دیگر بخش های دولت در بهبود روند اما باز نگه داشته و امکان آن می تواند حرکت رو به جلو با سرعت بیشتری اگر آن را مطابق با معیارهای لازم.

“با توجه به چارت سازمانی دولت, آن می تواند به عنوان کمی تا دو هفته تا زمانی که ما رسیدن به مرحله دو. من می خواهم به نگه داشتن انتظارات کمی پایین تر از آن,” او گفت:. “فکر می کنم در مورد آغاز ماه ژوئیه به عنوان هدف. من فکر می کنم که امن تر و دقیق تر راه به فکر می کنم در مورد آن.”

COVID-19 همه گیر باعث تغییر زندگی در شهر نیویورک

TD مشتریان بانک پوشیدن محافظ ماسک صورت آنها به عنوان منتظر در صف برای ساعت برای ورود به یک محله چینی ها شعبه بانک در شهر نیویورک در تاریخ 28. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net