COVID-19: نیویورک خط مقدم خانواده ها برای دریافت مزایای مرگ; تهمت انتقاد که خروج

30 مه (بی بی سی) — نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو روز شنبه گفت او لایحه را امضا دادن مزایای مرگ به خانواده های کارگران خط مقدم که درگذشت در حالی که مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

“این است که حداقل ما می توانیم به می گویند با تشکر از شما و ما افتخار شما و ما به یاد داشته باشید شما. شما به زندگی خود را برای ما. ما وجود دارد خواهد بود برای حمایت از خانواده خود را از رفتن به جلو” کومو به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

تبلیغات

کومو گفت: تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و لوله های مرتبط با کروناویروس و تعداد مرگ و میر جمعه — 67 — همان روز قبل از.

نیویورک است که کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده با بیش از 370,000 مورد تأیید و حدود 30,000 مرگ و میر با توجه به نیویورک تایمز. در سراسر کشور وجود داشته است بیش از 1.7 میلیون نفر و برخی 103,000 مرگ و میر.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio نیز شنبه هشدار داد که اجتماعات بزرگ هستند “ذاتا خطرناک” و خواست نیویورکی ها برای جلوگیری از بزرگ تظاهرات عمومی-مانند کسانی که فوران در نیویورک, مینیاپولیس و دیگر شهرهای این هفته در پاسخ به مرگ جورج فلوید. د Blasio از مردم خواست تا اقدامات احتیاطی اگر آنها تصمیم به پیوستن به تظاهرات.

“من هنوز هم آرزو می کنم که هر کس می دانم که زمانی که مردم جمع آوری آن را ذاتا خطرناک در زمینه این بیماری همه گیر و من قصد دارم برای حفظ ترغیب مردم به استفاده از این رویکرد و اگر این کار آنها تمرکز اجتماعی فاصله و پوشیدن پوشش صورت” او گفت:.

همچنین در روز شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد قرار گرفته بود توسط هر دو داخلی و بین المللی رهبران خود را برای روز شنبه اعلام کرد که ایالات متحده برش روابط با سازمان بهداشت جهانی است.

“همکاری و همبستگی جهانی از طریق تلاش همه جانبه تنها موثر و ماندگار راههای برای پیروزی در این نبرد جهان مواجه است” گفت: یک بیانیه مشترک با رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen و اتحادیه اروپا دیپلمات جوزپ Borrell منتشر شده توسط اتحادیه اروپا روز شنبه.

سنسور. لامار الکساندر R دنیاست. و الیزابت وارن D-Mass., همچنین با انتقاد از حرکت با الکساندر گفت: “باید وجود داشته باشد سخت در اشتباه سازمان بهداشت جهانی ممکن است ساخته شده اند در ارتباط با کروناویروس اما زمان برای انجام این کار پس از بحران پرداخته شده و نه در وسط آن.”

وارن توییتی که این تصمیم “بیگانه می سازد ما متحدان تضعیف ما رهبری جهانی و تهدید سلامت مردم آمریکا.”

رسمی ایالات متحده coronavirus تلفات گذشت 100,000 این هفته اما یک تجزیه و تحلیل انجام شده توسط دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی برای واشنگتن پست و شنبه منتشر شده نشان می دهد که ایالات متحده ممکن است به تصویب رسید که نقطه عطف سه هفته پیش.

این تجزیه و تحلیل که در استخدام یک ابزار استاندارد استفاده شده توسط اپیدیولوژی برای تعیین واقعی تلفات شیوع در مقایسه با تعداد کل مرگ و میر تا کنون در سال 2020 به تعداد ثبت شده در سال گذشته در همین دوره زمانی است.

آن را در بر داشت 26,000 مرگ و میر بیش از حد نه نسبت به COVID-19 در گواهی مرگ.

بسیاری از کسانی که ممکن است افرادی که هرگز دریافت COVID-19 تشخیص, اما دیگران ممکن است تمایلی به دنبال کمک برای بیماری های دیگر به دلیل نگرانی در مورد مراجعه به اورژانس و یا دفاتر پزشکان.

COVID-19 همه گیر باعث تغییر زندگی در شهر نیویورک

TD مشتریان بانک پوشیدن محافظ ماسک صورت آنها به عنوان منتظر در صف برای ساعت برای ورود به یک محله چینی ها شعبه بانک در شهر نیویورک در تاریخ 28. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de