COVID-19 شیوع بیماری در جنوب “قابل توجه” ممکن است کمتر مرگبار, CDC می گوید

25 ژوئن (فردا) — مداوم شیوع COVID-19 در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس هستند “قابل توجه” اما جوانتر از میانگین سنی تایید موارد در این کشورها ممکن است به معنای “عواقب” کمتر خواهد بود شدید آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گمرکها.

اگر چه کالیفرنیا گزارش شده بیش از 7000 مورد جدید در روز شنبه در حالی که فلوریدا و تگزاس هر اضافه شده بیش از 5000 و آریزونا اضافه شده 3,000 داده ها از هر یک از این کشورها نشان می دهد که بیش از نیمی از موارد جدید عفونت در بزرگسالان جوانتر با سن 20 تا 49 سال است.

تبلیغات

برعکس در جاهایی مثل نیویورک و نیوجرسی حدود 40 درصد از مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید, SARS-CoV-2 اند رخ داده است در افراد مسن بسیاری از آنها زندگی در خانه های پرستاری و حال اساسی شرایط بهداشتی مانند دیابت و بیماری قلبی قرار داده شده است که آنها را در معرض خطر عوارض, آژانس, مقامات گفت.

“ما به وضوح دیده می شود را افزایش می دهد در موارد در ایالت های جنوبی” CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران پنج شنبه. اما “کمتر از این عفونت ها نیاز به بستری شدن” و یا منجر به مرگ او گفت: بدون استناد به آمار و ارقام.

او اذعان کرد که در دراز مدت اطلاعات در سلامت از کسانی که به تازگی مبتلا به کروناویروس مورد نیاز است قبل از نتیجه گیری قطعی در خطر ابتلا به بزرگسالان جوانتر می توان بصورتی پایدار و محکم کشیده شده است.

برای مثال تا 40 درصد از بزرگسالان ایالات متحده در سن 20 تا 39 چاق هستند که ممکن است محل آنها را در افزایش خطر ابتلا به عوارض COVID-19, او گفت:.

“ملت ما نیست به عنوان سالم به عنوان برخی از کشورهای دیگر که بدان معنی است که برخی از افراد هنوز هم حساس” به بیماری های جدی از جدید coronavirus Redfield گفت.

حتی به عنوان بسیاری از تحت تاثیر متحده بازگشایی اقتصاد خود را “ما بهترین سلاح” در مقابل این ویروس اجتماعی فاصله پوشیدن پوشش صورت و شستن دست و غالبا او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im