COVID-19: رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده های اقتصادی تسکین ممکن است مالیات بر حقوق برش

مارس 10 (UPI) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه اعلام کرد تعدادی از اقدامات برای مقابله با اثرات اقتصادی از coronavirus از جمله صنعت سفر کمک های بهداشت و درمان, شرکت پرداخت پوشی و امکان مالیات حقوق و دستمزد را کاهش دهد.

او و معاون رئیس جمهور مایک پنس خطاب به تلاش های اقتصادی در کاخ سفید جلسه با مدیران صنعت بیمه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در حال کار برای کمک به صنعت سفر چهره های کاهش تقاضا بیش از نگرانی هواپیماها و کشتی های کروز در حال کمک به این ویروس گسترش یافته است.

“آنها در حال گرفتن بسیار قوی مراحل را در نظر مردم رفتن و رفتن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: صنعت کروز. “اما آنها هزینه های زیادی از پول و آنها در حال کار بسیار سخت است. و … ما در حال رفتن به کمک به این صنعت.

“به همین ترتیب با صنعت هواپیمایی آنها در حال گرفتن بسیار قوی مراحل را برای مردم آمدن به کشور ما حتی پیاده شدن از هواپیما. بنابراین ما در حال کار بسیار نزدیک با آنها.”

صنعت هواپیمایی مواجه است دهها میلیارد دلار درآمد از دست داد با توجه به شیوع. در اوایل روز شنبه, ایالات متحده حامل های آمریکایی و دلتا اعلام کرد شیب دار پرواز کاهش به بازارهای داخلی و خارجی با توجه به کاهش در تقاضا.

دوشنبه بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی حامل 3,500 مردم از 54 کشور لنگر انداخت در اوکلند کالیفرنیا پس از گذراندن چهار روز قرنطینه در سواحل غرب. کشتی تا به حال 21 coronavirus بیماران در هیئت مدیره و یک زن و شوهر در کشتی ثبت شده است $1 میلیون طرح دعوی در دادگاه در برابر شاهزاده خانم خطوط کروز.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه بوش کروز گفت: از شنبه شب 1,406 مسافران بود متحرك از رگ.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به خبرنگاران گفت: قبلا در یک کنفرانس مطبوعاتی که مسافرانی که پیاده از شاهزاده بزرگ خواهد رفت به پایگاه های نیروی هوایی در تگزاس و جورجیا یا کالیفرنیا که در آن آنها را در قرنطینه می شود.

اتباع از 54 کشور و آمریکایی ها از 24 متحده در کشتی گفت: به همین دلیل است که مسافران خواهد بود قرنطینه در تگزاس و گرجستان بنابراین شهروندان ایالات متحده می تواند مستقر و نزدیک به خوابگاه خود را.

Newsom گفت: در میان مسافران بودند 232 کانادایی بودند که به پرواز در شمال و 171 Californias که منتقل شدند به پایگاه هوایی تراویس.

شاهزاده خانم کروز گفت که 407 از مسافران بود متحرك از کشتی اواخر دوشنبه از جمله دو تایید موارد این ویروس که همراه با سفر خود همکاران منتقل شدند به بیمارستان های محلی.

19 خدمه که تست مثبت برای ویروس باقی می ماند در رگ و جدا شده خود را به فرد کابین این شرکت اعلام کرد.

هنگامی که تمام مسافران را ترک کرده اند و کشتی و خدمه باقی خواهد ماند در هیئت مدیره و ترک با شاهزاده بزرگ با برنامه ریزی برای یک خدمه قرنطینه هنوز مورد بحث است.

در طول یک جلسه توجیهی کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در اوایل روز شنبه, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: 26 نفر در کشتی بودند بیمار از جمله کسانی که با کروناویروس و دیگر “ضعیف افراد” با بیماری های مختلف است.

در طول این جلسه پنس گفت که نیروی کار بود با توجه به اجرای جدید مشاوره های مسافرتی در پاسخ به این ویروس.

“ما در حال رفتن به آوردن کسانی که توصیه به جلو در زمان و به شیوه ای که ما به عنوان کاخ سفید Coronavirus نیروی کار تعیین مناسب هستند. آن را به معنای واقعی کلمه یک روز-به-روز, نظر,” او گفت:.

در کاخ سفید نشست, پنس اعلام کرد که ایالات متحده شرکت های بیمه باید با تعلیق همکاری پرداخت برای coronavirus آزمون — از جمله UnitedHealth Group, سرود, Cigna Humana, Aetna و آبی صلیب آبی سپر انجمن.

“آنها همچنین توافق کردند برای پوشش پزشکی از راه دور به طوری که هر کسی به خصوص در میان آسیب پذیر ارشد جمعیت نمی خواهد آن را احساس می کنید لازم برای رفتن به بیمارستان یا پزشک خود” پنس اضافه شده است. “آنها می دانند که پزشکی از راه دور پوشش داده شده است.”

علاوه بر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او قصد دارد به صحبت می کنند به کنگره در مورد “امکان کاهش مالیات گیری است.”

“ما به دیدار با جمهوریخواهان مجلس نمایندگان میچ مک کانل و بحث ممکن است مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش یا تسکین قابل توجهی کمک بسیار قابل توجهی تسکین,” او گفت.

تهمت نمی فاش کردن هر گونه جزئیات طرح خود را برای چنین کاهش دهد.

Newsom گفت: کالیفرنیا COVID-19 مورد افزایش 24 از روز قبل 157 بیماران از جمله 12 نفر بودند که در میان اولیه 1,540 مردم به متحرك از بزرگ شاهزاده خانم قبل از آن ساخته شده راه خود را به هاوایی.

کالیفرنیا هم دچار آن سوم مرگ به coronavirus مقامات بهداشتی در ساکرامنتو شهرستان گفت: اواخر روز سه شنبه.

قربانی ساکن در 90s از تسهیلات زندگی کمک و کسی که رنج می برد از یک underly وضعیت سلامت Sacramento County گفت: در آزادی مطبوعات.

در واشنگتن مقامات بهداشتی برای سیاتل و پادشاه شهرستان ثبت شده بیشتر از مرگ و میر ناشی از این ویروس بیش از سه شنبه افزایش تلفات به 22.

سیاتل و پادشاه شهرستان گفت: قربانیان یک زن در 80s و ساکن ایساکو پرستاری و مرکز توانبخشی و یک مرد در 80s. اما 19 از دولت مرگ مرتبط به یک پرستاری مرکز.

این شهرستان نیز شاهد افزایش 74 مورد جدید از coronavirus از روز قبل افزایش مجموع آن به 190, سلامت, مقامات گفت. دولت در حال حاضر 267 مورد تأیید و 24 و میر در بخش بهداشت و درمان گفت.

اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد که سه شنبه شب تعدادی از ایالات متحده آمریکا مورد رسیده است 959 و مرگ و میر است که در 28. دانشگاه گزارش در سراسر جهان در مجموع از تایید COVID-19 موارد در حدود 119,000 با 4,262 مرگ و میر. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری قرار دادن ایالات متحده در مجموع در 25 کشته و 647 مورد تأیید. آن به روز رسانی در حال حاضر به عنوان از اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر.

مقامات در نیویورک در روز سه شنبه گفت که آنها ایجاد کرده اند “مهار” منطقه جدید در اطراف راشل است که مرکز شیوع این بیماری در کشور است که از گذشته تا مارس 25. مقامات گفتند آنها مستقر سرباز گارد ملی به نیو راشل در Westchester County, برای حمایت از این منطقه. نیو راشل حدود 20 مایلی شمال شرقی منهتن.

یک مرد می ایستد خارج, خالی, خرید, مرکز پیاده رو در نیو راشل, n. y., در روز سه شنبه. عکس از جان nascar / seahawk/تابناک

کلرادو ماساچوست و کارولینای شمالی شد آخرین متحده به آمده و تحت یک وضعیت اضطراری در پاسخ به این ویروس.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس کلرادو اعلام کرد در این بیانیه به عنوان دولت آمار 17 تایید موارد این ویروس پس از تایید دو presumptive COVID-19 بیماران بیش از سه شنبه.

“اولویت ما این است که حفاظت از بهداشت عمومی و جمعیت های آسیب پذیر به همین دلیل است که ما در حال گرفتن سریع اقدام جسورانه,” پلیس در بیانیه ای گفت. “ما دولت را پاسخ خواهد بود هدایت علم و درس های آموخته شده از این کشور و ایالات متحده است که این ویروس وارد در اول است.”

در ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر اعلام اورژانس پس از دولت موارد COVID-19 تقریبا دو برابر بیش از 24 ساعت گذشته به 92 با توجه به داده ها از ماساچوست وزارت بهداشت.

“ما اعتقاد داریم این مهم است شروع به گرفتن بیشتر اقدام تهاجمی در حال حاضر برای کاهش گسترش بر اساس اطلاعات ما در دسترس” بیکر در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “هیچ سوالی وجود دارد که تلاش برای کاهش گسترش این ویروس خواهد بود تخريبي. ما انتظار داریم که این اختلال به ادامه برای آینده قابل پیش بینی و درک آن باعث ناراحتی برای بسیاری از افراد است.”

رژیم صهیونیستی. Roy کوپر کارولینای شمالی گفته است که این اعلامیه برای کمک به هماهنگی سازمان آن را آسان تر برای خرید لوازم پزشکی, جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار و افزایش سلامت بخش ” دسترسی به منابع مالی.

“هر چند ما هنوز در مراحل اولیه در کارولینای شمالی زمان یک منبع ارزشمند است و ما باید با هم کار کنند به سرعت گسترش در حالی که ما می توانیم” او گفت:.

سهشنبه, ایالات متحده, جراح عمومی جروم Adams توصیه آمریکایی ها را به وحشت اما همچنین گفت: “مردم باید بدانند که این است که به احتمال زیاد بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

“ما قبل از — H1N1, سارس, MERS,” او گفت: صبح به خیر امریکا. “ما می دانیم که چگونه برای رسیدگی به این و واقعا آنچه که ما در حال تلاش برای برقراری ارتباط با مردم در حال حاضر این است که چگونه آنها آماده می کند.”

آدامز گفت: CDC ارسال خواهد شد 4 میلیون ویروس تست کیت در پایان هفته. هدف این است که برای رسیدن به یک سطح که در آن “هر آمریکایی می تواند به سرعت در حال تست” اگر چنین دستور داده شده توسط پزشک خود.

در همین حال بازار سهام ایالات متحده که در روز دوشنبه سقوط آن بزرگترین واحد-روز کل پس از بحران مالی سال 2008 دوباره به شدت در زنگ افتتاحیه روز شنبه پس سخنان ناروا که به او فشار برای مالیات-کاهش محرک اقتصادی.

میانگین صنعتی داو جونز vacillated در طول روز بسته شدن تا 1,163 امتیاز یا 4.9 درصد است. S&P 500 بسته تا 4.9 درصد و نزدک کامپوزیت بود تا 5 درصد است.

در کالیفرنیا مقامات بهداشتی در شهرستان سانتا کلارا صادر شده قانونی به منظور منع تجمع جمعی از 1000 یا بیشتر مردم شروع چهارشنبه از طریق بقیه از ماه.

سفارش می تواند تاثیر عمده رویدادهای ورزشی در سن خوزه, از جمله کسانی که از سن خوزه کوسه لیگ ملی هاکی و زلزله سن خوزه از لیگ برتر فوتبال. کوسه ها که فصل نیست و این نتیجه تا مارس گفت: روز شنبه آنها را رعایت نظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im