COVID-19 دهید علت شایع تماس به صورت موقت به تعویق افتادن هر فرد در رای گیری

واشنگتن – اصلی اختلال روز گذشته انتخابات ناشی از COVID-19 چکش خانه نیاز به retrench و اقدامات در حال حاضر برای حفاظت از دموکراسی ما. برای حفاظت از ایمنی از همه رای دهندگان و یکپارچگی ما انتخابات علت شایع است در حال حاضر خواستار تاخیر هر فرد در رای گیری برای حداقل چند هفته آینده. این COVID-19 بحران شکل دهی مجدد بسیاری از ما روز به روز زندگی می کند در راه ما انتظار نیست از جمله اخلال در انتخابات اما در حال حاضر زمان برای عمل به ما اطمینان حاصل مقدماتی و انتخابات عمومی برگزار می شود در سال جاری و انجام شده در یک محیط امن و منصفانه صورت منظم.

دیروز, علت شایع کارکنان صرف تمام روز با ما انتخابات حمایت شرکای کمک به رای دهندگان مقابله با چالش های بی سابقه ای باعث پایین در فرد مردم در انتخابات و یک میزبان از دیگر مشکلات است. و در هفته گذشته بوده ایم صحبت کردن با ما, رای گیری, کارشناسان, ما, دولت, رهبران, و ده ها تن از علت شایع کاربران در مورد چگونه به بهترین پاسخ دهند. با توجه به این که مرکز کنترل بیماری ها توصیه کرده است در برابر حوادث بزرگ و گردهمایی در سراسر کشور است و به نام افراد برای عمل اجتماعی فاصله به طور موقت به تاخیر انداختن فرد در رای گیری که مسئول تصمیم گیری برای انتخابات را.

ما تماس بگیرید برای به تعویق انداختن فرد در رای گیری است تصمیم گیری ما را به آرامی. علت شایع سابقه طولانی در مخالفت با آخرین تغییرات دقیقه به انتخابات مانند این است که همه بیش از حد اغلب می تواند disenfranchise رای دهندگان اگر انجام شود با عجله و یا بدون ارتباط مناسب. علت شایع ماموریت همه چیز در مورد حفظ و گسترش این مهم حق رای دادن. اما سلامت عمومی و رای گیری یکپارچگی چالش ما از COVID-19 باعث می شود این مرحله لازم است حداقل در کوتاه مدت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

حرکت رو به جلو علت مشترک ادامه خواهد داد به کار با مقامات انتخاباتی برای اطمینان از آنها اقدامات لازم را به طوری که هر رای دهنده می تواند در نظرسنجی رای گیری با خیال راحت. این است که در مورد هر فردی نامزد و یا حزب. آن را در مورد انجام آنچه حق برای تمام رای دهندگان. اگر هیچ چیز تغییر ما در معرض خطر میلیون ها نفر از رای دهندگان ماندن در خانه برای ترس از بیمار شدن و یا آلوده کردن دیگران و این امر تردید در نتایج نهایی.

اما به صورت کلی انتخابات, علت شایع نمی خواهد قبول هر گونه تاخیر و یا هر گونه تغییری که خطر اندازد توانایی هر واجد شرایط رای دهندگان به شرکت در انتخابات به ویژه در جوامع است که در حال حاضر در حال هدفمند با رای سرکوب. اوایل این هفته علت شایع منتشر شد چند توصیه هایی است که می تواند اجرا شود قبل از ماه نوامبر انتخابات برای اطمینان از آزاد و عادلانه و امن, و در زمان انتخابات حتی در صورت COVID-19. شما می توانید پیدا کردن کسانی که در www.commoncause.org/covid19.

برای مشاهده این بیانیه آنلاین اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im