COVID-19 بهبود پیش افتادن 1M; استرالیا, مالزی به سهولت محدودیت

مارس 1 (UPI) — استرالیا و مالزی روز جمعه اعلام کرد قصد دارد برای سهولت مستند محدودیت به عنوان تعدادی از مردم درمان از coronavirus پیشی 1 میلیون در سراسر جهان.

روز جمعه بیش از 3.2 میلیون نفر تا به حال تایید شده است شما با COVID-19 پس از ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته در ووهان چین اما با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز نزدیک به یک سوم بهبود یافته اند.

ایالات متحده آمریکا است که در اکثر موارد در بیش از 1 میلیون دلار نیز ثبت بالاترین تعداد زیادی از مردم برای بهبود یافتن از این بیماری در حدود 154,000.

آلمان که ششم در تعدادی از عفونت های دوم شد و در تعدادی از بهبود بیماران در 123,500 به دنبال اسپانیا با 112,050 و چین در 78,523.

مرگ و میر به ویروس اما همچنان به صعود به سمت 234,000 در سطح جهانی در روز جمعه با ایالات متحده که در گزارش اول خود را در مورد Jan. 21 ضبط بیش از 63,000 نفر توسط این بیماری که از ایتالیا است که از دوم بالاترین مرگ و میر نزدیک به 28,000.

در استرالیا که 6,765 موارد و 93 و میر نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد coronavirus محدودیت می تواند کاسته جمعه آینده با توجه به تلاش برای محدود کردن تعدادی از عفونت.

وی با تمجید استرالیا برای جلوگیری از گسترش coronavirus در یک کنفرانس مطبوعاتی بیان کرد که آنها “سزاوار اولیه علامت” برای کاری که آنها انجام داده اند.

موریسون گفت: در حال حاضر آنها نیاز به مهار بیکاری و اثرات منفی اقتصاد استرالیا تحمل کرده است با توجه به اقدامات سختگیرانه در محل قرار داده برای جلوگیری از عفونت کروناویروس.

“ما نیاز به راه اندازی مجدد اقتصاد ما, ما نیاز به راه اندازی مجدد ما و جامعه ما نمی تواند نگه دارید استرالیا تحت doona,” او گفت: با اشاره به بومی لحاف. “ما باید قادر به حرکت به جلو.”

بیش از 900,000 نرخ بیکاری پردازش شده است در هفته گذشته موریسون گفت.

ملی کابینه دیدار خواهد کرد و روز دوشنبه و سهشنبه برای بحث در مورد لغو فدرال محدودیت اما موریسون گفت: شرایط برای انجام این کار خواهد بود استرالیا بیشتر دانلود COVIDSafe ردیابی گوشی های هوشمند برنامه دولت ترویج شده است.

“ما نیاز داریم که ابزار بنابراین ما می توانید با باز کردن اقتصاد” او گفت:. “بنابراین اگر شما دریافت این برنامه و در عین حال آن را دانلود کنید.”

گرگ شکار, وزیر بهداشت گفت: از طریق توییتر بیش از 3 میلیون نفر تا به حال ثبت شده با این برنامه در سه روز آخر.

در مالزی روز جمعه نخست وزیر Muhyiddin یاسین اعلام کرد بسیاری از بخش های اقتصاد را بازگشایی زیر بخشی از مستند در روز دوشنبه.

“آغاز مارس 4, تقریبا تمام بخش های اقتصادی خواهد شد مجاز به باز کردن با شرایط او گفت:” در یک سخنرانی تلویزیونی ، “این مهم است که به عنوان کسب و کار منابع درآمد. اگر بود تحت [جنبش منظور کنترل] برای بیش از حد طولانی, ما باید هر گونه درآمد و این را بد تاثیر بر امور مالی خود را.”

مالزی که 6,002 موارد این ویروس باعث 102, مرگ و میر, اعمال جزئی مستند در مارس 18.

یاسین گفت: کسب و کار است که شامل گروه های بزرگ هنوز هم توقیف.

او گفت: این حرکت مطلع شد توسط وزارت بهداشت و درمان و بهترین شیوه از سازمان بهداشت جهانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de