COVID-19 بازیابی باید کمک به جلوگیری از یک آب و هوا در آینده سقوط وال استریت: سیاستگذاران نیاز به اطمینان حاصل شود COVID-19 محرک برنامه های حفاظت بهتر از سیستم مالی و اقتصاد از خطرات ناشی از تغییرات آب و هوایی

واشنگتن – رئیس ائتلاف گسترده ای از سازمان ها که شامل متوقف کردن پول خط لوله هشدار در برابر هر گونه اقدامات فوری در پاسخ به COVID-19 همه گیر است که تشدید مداوم خطر فاجعه بار تغییر آب و هوا. به جای بهبود اقدامات باید در بخش مالی برای تهدیدات ناشی از بحران آب و هوا.

“در حال حاضر زمان برای استراحت قوانین در موسسات مالی توانایی به آب و بحران های آینده به خصوص بحران آب و هوا که اثرات آن همچنان گشوده و حتی به عنوان ما در برخورد با COVID-19. به جای سیاستگذاران باید تقویت انعطاف پذیری از سیستم مالی با خیال راحت تحمل شوک آب و هوا است که barreling به سمت ما نیاز به بانک مدیران و دیگر موسسات مالی به مسئولانه فاز از تامین مالی و سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی و انتقال به یک اقتصاد سبز” گفت: Moira Birss, آب و هوا و مدیر امور مالی آمازون دیده بان.

زمان و دوباره بخش مالی ثابت کرده است که خود را ناتوان از خود تنظیم. در واقع جهانی در صنعت بانکداری است که بنا به گزارش ها در حال حاضر در تلاش برای استفاده از این بحران به عقب عقل سلیم آب و هوا خطر اقدامات است.

“وال استریت رکورد وحشتناک است — آنها بوده است و ریختن پول به سوخت های فسیلی و حتی پس از پاریس آب و هوا رایحه” گفت: لایحه McKibben یک رهبر توقف پول خط لوله مبارزات انتخاباتی. “اگر بانکداران نیاز به کمک جامعه و سپس جامعه را می خواست که آنها را متعهد به کمک به دیگر قبر بحران مواجه هستیم.”

در این لحظه از بحران, سیاستگذاران باید یک فرصت منحصر به فرد برای تقویت حالت ارتجاعی سیستم مالی و کاهش خطر آب و هوا سقوط — که می تواند اتفاق می افتد حتی به عنوان ما در حال برخورد با COVID-19 بحران است. انجام این کار نیاز است که نمایندگان مجلس با مقاومت در برابر تماس از وال استریت به استراحت مقررات و جای روشن و قاطع اقداماتی که نیاز به بانک مدیران و دیگر موسسات مالی به فاز از سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی است.

این اقدامات باید شامل:

  • محدود کردن توانایی موسسات مالی برای سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی استخراج و تولید.
  • لغو اقتدار را برای بانک خود را به دارایی های فیزیکی مانند پالایشگاه های نفت, خطوط لوله, تانکر, نیروگاه زغال سنگ و معادن و تجارت کالا به طور خاص از جمله سوخت های فسیلی به عنوان نفت خام fracked گاز و ذغال سنگ است.
  • ایجاد یک جامعه آب و هوا سرمایه گذاری دستور: موسسات مالی با فدرال منشور را یک وظیفه برای سرمایه گذاری یک درصد خاصی به کاهش تغییرات آب و هوایی و انعطاف پذیری تلاش.
  • ترکیب آب و هوا خطر ابتلا به مشخصاتش تنظیم مقررات و نظارت بر چارچوب سیستمیک مهم موسسات مالی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

فقط در هفته گذشته حزب دموکرات میزبانی یک جلسه در “اقتصادی و مالی خطرات ناشی از تغییرات آب و هوا” که در طی آن یک سری از کارشناسان مالی توضیح داد که چگونه بحران آب و هوا به شمار خطر فاجعه بار به بخش مالی و اقتصاد. کارشناسان به انتشار چندین مقاله نشان دادن خطرات ناشی از موسسات مالی و سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی و نیاز فوری برای سیاستگذاران برای کاهش این خطرات.

“بانک های بزرگ را به طور مستمر افزایش یافته است بودجه خود را برای سوخت های فسیلی در سال های پس از توافق پاریس قرار دادن جوامع ما و اقتصاد ما در خطر عظیم اختلال به دلیل تغییر آب و هوا” گفت: Sierra Club, کمپین نماینده بن کوشینگ. “به واشنگتن و جوامع در سراسر کشور در حال تلاش برای مقابله با همه گیری آن مهم است که کنگره تضمین می کند که تلاش های امدادی به حفاظت از آسیب پذیر ترین و نیاز نیست شرکت های بزرگ آلوده و یا کسانی که تامین مالی عملیات خود را.”

بخش بانکی در خاص شده است سوخت رسانی آب و هوا خطر با افزایش حمایت خود را از سوخت های فسیلی است. عنوان عنوان دقیق در بانکی در تغییر آب و هوا: سوخت های فسیلی سرمایه گذاری گزارش 2020 منتشر شده در اوایل این هفته عمده بانک های ایالات متحده به طور کلی خود را افزایش تامین مالی از سوخت های فسیلی بیش از سال گذشته است. پس از توافق پاریس بزرگ شش بانک های ایالات متحده به قریب تقریبا $1 تریلیون دلار به سوخت های فسیلی است. جی پی مورگان چیس دور و دور جهان بزرگترین بانکدار از سوخت های فسیلی فراهم کرده است حدود 269 میلیارد دلار وام و اختصاصی برای سوخت های فسیلی در چهار سال گذشته است. چهار فسیلی بانک ها در جهان در ایالات متحده آمریکا بر اساس: تعقیب, ولز فارگو, سیتی و بانک مرکزی امریکا.

“ما دیده ایم این فیلم قبل از” گفت: Jason Opeña Disterhoft, آب و هوا و انرژی ارشد مبارز با Rainforest Action Network. “بانک های بزرگ همیشه انجام بهترین خود را به هدر بحران و آنها بنا به گزارش ها در حال حاضر در تلاش برای شرک خود را پایه آب و هوا مسئولیت. در این بازیابی ما با یک انتخاب روشن: به قید وثیقه شکننده فسیلی سیستم مالی و قفل در بعدی آب و هوا سقوط و یا نگه داشتن ساختمان انعطاف پذیر سبز زیرساخت های مالی است که در خدمت به عنوان پایه و اساس پایدار رفتن به جلو. وال استریت در حال حاضر نشان داده شده است ما آنها را انتخاب کنید سود بر احتیاط. قانونگذاران رگولاتور و جامعه مدنی باید اطمینان حاصل شود که ما را انتخاب امن برای همه ما آینده.”

بیش از هفته آینده متوقف پول خط لوله ادامه خواهد داد به فشار قانونگذاران و موسسات مالی را به اقدام قاطع در طول این بحران برای کمک به جلوگیری از تهدیدات آینده ناشی از اختلال آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net