COVID-19: دستگیری 71 در اعتراض به دست زدن به همه گیر

11 جولای (فردا) — صربی پلیس گفت: آنها دستگیر 71 افراد درگیر در اعتراض به دولت را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

معترضان شروع به گرفتن به خیابان سهشنبه پس از رئیس جمهور Aleksandar Vučić اعلام کرد که بلگراد خواهد بود قرار داده شده در یک آخر هفته مقررات منع رفت و آمد برای جلوگیری از COVID-19 گسترش یافته است. Vučić همچنین اعلام کرد که بیش از 2 میلیون نفر نیاز به واکسن قبل از سقوط به آماده شدن برای موج دوم ویروس.

تبلیغات

این اعتراضات به سرعت بدل به گسترده تر جنبش در برابر Vučić را به اتهام سوء مدیریت از همه گیر با وجود تصمیم خود را به حالت تعلیق درآورد دوم shutdown. معترضان گفت: آنها عصبانی بودند در مورد اقدامات دولت مانند اقدام با انتخابات عمومی هفته گذشته راه اندازی مجدد بزرگ, ورزشی, حوادث و بازگشایی کاباره ها خیلی زود است که آنها باور دارند که منجر به نیاز به یکی دیگر از مستند.

تظاهرات ادامه داد: برای چهارمین روز جمعه. هزاران نفر از مردم نشان داده و در چندین شهر با معترضان در پایتخت پرتاب سنگ با پلیس در مقابل پارلمان. در روز جمعه درگیری, 14 افسر پلیس مجروح شدند با 130 پلیس مجروح و پس از سه شنبه.

برخی از معترضان وارد ساختمان پارلمان سهشنبه شب قبل از مجبور شدن توسط پلیس. فیلم بعد از آن به نظر می رسد برای نشان دادن ضرب و شتم پلیس غیر مسلح معترضان با باتوم.

آمار و ارقام در تعدادی از معترضان مجروح شده اند منتشر شد.

صربستان گزارش شده 17,728 موارد COVID-19 و 370 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز جهانی ردیاب.

روز شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عکس پوشیدن یک ماسک صورت در سفر خود به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی پس از چند ماه از امتناع از پوشیدن پوشش صورت توصیه شده توسط کارشناسان پزشکی برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

مستندات اخیرا اعمال شده در کشورهای دیگر با توجه به یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد است.

هند شاهد بزرگترین افزایش در COVID-19 موارد با 27,114 موارد جدید در 24 ساعت گذشته باعث شده نزدیک به یک تن متحده برای تحمیل بخشی از مستند در مناطق پر خطر.

جدید COVID-19 موارد به ارمغان آورد و در مجموع تعداد به 820,916 با 22,123 مرگ و میر گزارش شده است.

در ژاپن در اوکیناوا ریاست رژیم صهیونیستی است. دنی Tamaki روز شنبه گفت که ده ها تن از COVID-19 موارد تشخیص داده شده در ایالات متحده آمریکا پایگاه های نظامی

Tamaki اضافه شده است که یک گزارش از ایالات متحده به سمت نشان داد که “تعداد زیادی” از آمریکا آلوده شده اند.

هر چند نظامی را به یک رقم دقیق تعداد عفونت در امکانات از جمله Marine Corps Air Station Futenma و اردوگاه هانسن احتمال بالای 60, رسانه های محلی گزارش.

روز جمعه نیروهای نظامی ایالات متحده در ژاپن گسترش بهداشت عمومی اورژانس از جولای 14 Aug. 13.

نیروهای دریایی ژاپن نیز افزایش سلامت خود و حفاظت از وضعیت متوسط به خطر قابل توجهی با توجه به بیانیه ای. این بدان معنی است که تفنگداران دریایی و غیر نظامی کارکنان دیگر نمی تواند سرپرستی “غیر ضروری” کسب و کار در شهر, اما هنوز هم می تواند به فروشگاه برای مواد غذایی و یا رفتن به دکتر قرار ملاقات.

کشور گزارش 430 جدید کروناویروس موارد جمعه وزارت بهداشت گزارش داد که اولین بار است آن ثبت نام بیش از 400 جدید روزانه عفونت پس از مارس 24 هنگامی که آن را هنوز هم تحت مستند. سنبله شامل 243 جدید COVID-19 موارد در توکیو بالاترین روزانه پرش در پایتخت پس از همه گیر آغاز شد.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga سرزنش سنبله در توکیو در توسعه, تست, و اضافه کرد که دولت مبنی بر بازگشایی تغییر نکرده است.

ژاپن در حال حاضر 21,407 COVID-19 موارد و 982 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به جهانی ردیاب.

ایران نیز شاهد افزایش coronavirus عفونت باعث جمهور حسن روحانی به تماس برای ممنوعیت گردهمایی بزرگ مانند عروسی و بیدار.

هنوز روحانی افزود: اقتصاد کشور را باید باز بماند.

ایران گزارش کرده است 255,117 COVID-19 موارد و 12,635 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به جهانی ردیاب.

در برزیل مرگ و میر پیشی گرفته 70,000 جمعه وزارت بهداشت گفت:, و اضافه کرد که روزانه مرگ و میر به نظر می رسد stablilizing.

برزیل دوم-بیشترین تعداد موارد و مرگ و میر در سراسر جهان پس از ایالات متحده است.

در برزیل بیش از 1.8 میلیون نفر COVID-19 و بیش از 70,000 از آن فوت کرده اند. ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 3.1 میلیون نفر و بیش از 134,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 12.5 میلیون COVID-19 مورد و بیش از نیم میلیون مرگ و میر.

جهان در حرکت به بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

یک متخصص مد می پوشد یک محافظ ماسک صورت در حالی که به کوتاه کردن مو برای یک مشتری در روم K. سالن لوکس سالن مو به شهر نیویورک وارد فاز دو از چهار بخش بازگشایی طرح در 22 ژوئن. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>