COVID-19: اسپانیا کاتالونیا منطقه reimposes مستند در میان سنبله

4 جولای (فردا) — اسپانیا کاتالونیا منطقه reimposed سخت مستند در 210,000 مردم در یک منطقه شنبه پس از COVID-19 عفونت های مشخصی.

کاتالان جمهور Quim Torra گفت: ساکنان اجازه نداشتند وارد کنید و یا ترک Segria کشاورزی منطقه غرب بارسلونا از جمله لریدا, شهرستان در غرب از کاتالونیا.

تبلیغات

Torra افزود که این مستند آغاز شد بعد از ظهر شنبه و مقررات اجازه می دهد افراد غیر مقیم به ترک.

روز شنبه Catalan در بخش بهداشت و درمان گزارش 155 جدید COVID-19 موارد در لریدا در روز گذشته بیش از دو برابر موارد جدید جمعه اعلام کرد — 60.

کاتالان منطقه شده است یکی از سخت ترین ضربه از coronavirus در اسپانیا. پس از همه گیر آغاز شد, آمار و ارقام رسمی منتشر شده روز شنبه نشان داد 72,860 COVID-19 موارد و 6,869 مرگ و میر در سراسر کاتالان منطقه از 7.5 میلیون نفر است.

اسپانیا گزارش کرده است 250,545 موارد عفونت و 28,385 مرگ و میر ناشی از COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز جهانی ردیاب.

سنبله در مسکن برج در شهر ملبورن استرالیا نیز باعث lockdown شنبه.

برتر Daniel Andrews, گفت, وجود داشته است, حداقل 23 جدید COVID-19 موارد در املاک و مسکن در شهر نگرانی که این ویروس در حال گسترش بیشتر است.

دولت معاون بهداشت و درمان افسر Annaliese ون دیمن گفته بود که گرفته شده “و در همه حال به آرامی.”

“ما بسیار نگران آن است که وجود دارد بسیاری از صدها نفر از مردم در این برج که در حال حاضر شده است در معرض این موارد است که ما پیدا کرده ایم و احتمالا به مواردی است که وجود دارد که ما نمی یافت” ون دیمن گفت. “اولویت اول در اینجا این است که برای پیدا کردن هر صورت در آن برج به طوری که ما لازم نیست که یک انفجار از عفونت بسیار آسیب پذیر جامعه و نرخ بسیار بالایی از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر به دلیل پس زمینه سلامت تعداد زیادی از مردم در این برج است.”

ویکتوریا عمومی مستاجران انجمن اجرایی علامت Feenane گفت: ویروس “قائل بر اساس درآمد یا مسکن تصدی.”

“اما شرایط زندگی به سر می برند کمک به این ویروس به گسترش” Feenane اضافه شده است. “ما باور داریم که اگر ویکتوریا تا به حال بیشتر مسکن عمومی این خواهد بود که کمتر از یک موضوع است.”

در سراسر ویکتوریا دولت در جنوب شرقی استرالیا و اقامت در خانه سفارشات را گسترش داده اند.

استرالیا 8,362 موارد و 104 مرگ و میر ناشی از COVID-19 تا به امروز با توجه به جهانی ردیاب.

ژاپن سرمایه نیز شاهد افزایش COVID-19 موارد شنبه به عنوان Tokyo Metropolitan Government گزارش 131 موارد جدید مارک کمترین تعداد از آوریل 2 و روز سوم بالای 100.

با وجود افزایش عفونت های رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike گفت: دولت ادامه خواهد داد به تلاش برای بازگشایی, اقتصاد, اما خواست ساکنان به ورزش احتیاط و جلوگیری از سفر فراتر از توکیو مرزها.

تعداد کل COVID-19 موارد در توکیو به عنوان روز شد 6,654.

در سراسر کشور 19,459 موارد گزارش شده و 977 میر COVID-19 جهانی ردیاب را نشان می دهد.

در سراسر جهان, ایالات متحده است که بیشتر موارد در بیش از 2.8 میلیون و بیشترین مرگ و میر در بیش از 129,000.

برزیل دوم-کمترین تعداد در بیش از 1.5 میلیون نفر و بیش از 61,000 مرگ و میر.

در جهان همه گیر شده بیمار بیش از 11 میلیون نفر کشته و بیش از یک و نیم میلیون نفر است.

جهان در حرکت به بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

یک متخصص مد می پوشد یک محافظ ماسک صورت در حالی که به کوتاه کردن مو برای یک مشتری در روم K. سالن لوکس سالن مو به شهر نیویورک وارد فاز دو از چهار بخش بازگشایی طرح در 22 ژوئن. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>