COVID-19 محرک بررسی قرار داده و اساسی جهانی درآمد در مکالمه. آیا این اخلاقی گزینه است ؟

سالت لیک سیتی — میان تقریبا بی سابقه رکود اقتصادی ناشی از گسترش سریع COVID-19 یکی جسورانه پیشنهاد مالی برای مبارزه با ناامنی به دست آوردن بخار.

کنگره در حال حاضر خبر از یک دور از محرک چک و بسیاری از آمریکایی ها امیدوار هستند بیشتر است. این هفته دو خانه دموکرات پیشنهاد ارسال پول اضافی هر ماه تا زمانی که اقتصاد بهبود.

“آمریکایی ها باید پایدار تزریق پول نقد برای مدت بحران به منظور بیرون آمدن از طرف دیگر زنده و سالم و آماده برای بازگشت به کار” گفت: تشکر. Ro Khanna, D-کالیفرنیا با توجه به فوربس.

برخی از فعالان سیاسی می گویند این قانون هنوز هم به اندازه کافی رفتن نیست. حامیان جهانی درآمد اولیه بر این باورند که زمان مناسب است برای دولت به اتخاذ دائمی ماهانه پرداخت برنامه.

“باید آن را یک حق اساسی شهروندی به یک سطح معینی از منابع را قادر به پاسخگویی به نیازهای اساسی خود را” گفت: سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ در NPR ماه گذشته.

در عید پاک نامه پاپ فرانسیس در ابتدا به نظر می رسد برای ایجاد یک شبیه ادعا می کنند. وی با بیان حمایت از یک “جهانی پایه دستمزد” و به نام در اجتماعی رهبران برای حمایت از حقوق کارگران.

“من امیدوارم که این بار خطر را رایگان ما را از عامل بر روی خلبان خودکار … و اجازه می دهد تا یک انسان و زیست محیطی تبدیل آن قرار می دهد پایان دادن به بت پرستی از پول و مکان زندگی بشر و کرامت در مرکز,” او نوشت.

اگر چه واتیکان رسمی است پس روشن است که پاپ بود نه دفاع از اساسی جهانی درآمد این نامه موجب بحث در مورد که در آن مسیحیان باید ایستاده در بحث مفهوم است.

برخی از مردم با ایمان استدلال چک های ماهانه از دولت بهره مند تلاش برای ساختن یک دنیای بهتر در حالی که دیگران می گویند چنین پرداخت خواهد انجام بیش از آسیب خوب.

جهانی درآمد اولیه برنامه را “حمایت از مردم نیازهای اساسی گفت:” کیت Ward, دستیار استاد اخلاق مسیحی در دانشگاه.

اما آن را نیز می تواند منحرف کردن اذهان از مهم دیگر ارزش های مذهبی گفت: David Cloutier استادیار اخلاقی کلام و اخلاق در دانشگاه کاتولیک آمریکا در واشنگتن ،

ایمان مبتنی بر استدلال و در مقابل

دو عامل کلیدی برای مسیحیان به نظر در مورد جهانی درآمد اولیه و طرح های مشابه این است که چگونه آنها را تحت تاثیر قرار میدهد علاقه مردم در کار و اینکه آیا آنها را به اندازه کافی خوب برای فقیرترین افراد جامعه با توجه به دین و سیاست از دانشمندان است.

تاثیر بر عادات کار مهم است زیرا بسیاری از گروه های ایمان تاکید بر ارزش کار گفت: هیت W. کارتر استادیار مسیحیت آمریکایی در پرینستون کلامی حوزه علمیه. مسیحیان در حال تدریس به کار سخت و توان خود به اندازه کافی نیست به تکیه بر بررسی ماهانه از دولت آنها را شناور نگه دارید.

“برخی نگران هستند که اساسی جهانی درآمد تضعیف باور خود را در شأن و منزلت نیروی کار” او گفت:. “آنها فکر می کنم چیزی عمیقا مهم و حتی مقدس در مورد کار و ایجاد و که (این فعالیت ها) قطعات حیاتی از شکوفایی زندگی انسان است.”

حامیان جهانی درآمد پایه استدلال می کنند که بررسی ماهانه از دولت منجر به تعادل کار و زندگی بهتر به جای تنبلی است. مردم ممکن است ترک خود شغل دوم و یا سمت فشار اما چند را ترک نیروی کار در مجموع بخش گفت.

“حتی زمانی که افراد بازنشسته, آنها معمولا بلافاصله پس از شروع به کار داوطلبانه برای یک میلیون چیز و در نظر گرفتن مراقبت از خود را grandkids. آنها نه تنها بازی های ویدئویی در تمام طول روز,” او گفت:.

با اضافی $1000 در هر ماه مردم می تواند در کاهش میزان ساعت آنها را صرف در دفتر خود و افزایش مشارکت در فعالیت های دیگر با ارزش توسط گروه های ایمان بخش اضافه شده است.

“بسیاری می گویند که در ایالات متحده ما ارزش دستمزد کار بیش از حد. بسیاری از مردم نمی زمان را برای خانواده و کار در جامعه خود عبادت و یا در طبیعت” او گفت:.

Cloutier توافق کردند که جهانی درآمد اولیه را قادر می سازد برخی از کارگران به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را. اما آن را نمی خواهد به اندازه کافی رفتن به سمت حل مشکلات مانند مسکن بالا و یا هزینه های پزشکی است که باعث می شود مردم به کار ساعت های طولانی در وهله اول, او گفت:.

“آن را نمی خواهد به علل ریشه ای (از بی ثباتی مالی) و در واقع می تواند منجر به نادیده گرفتن بسیار مهم تر مشکلات,” او گفت:.

آن را نیز می تواند منابع را به دور از مردم که در حال حاضر تکیه بر امنیت اجتماعی شبکه Cloutier گفت و اشاره کرد که چنین تغییر خواهد نقض آموزه های دینی در اولویت نیازهای فقرا.

“جهانی درآمد اولیه, تعریف, قرار است به نفع هر کس به همان اندازه” او گفت:. “چرا اختصاص تمام این پول را به افرادی که به اندازه کافی منابع مادی که ما باید با تمرکز بر ارائه این منابع به افرادی که از طریق ترک سقوط بازار؟”

این درست است که چک های ماهانه از دولت می تواند باعث مشکلات بیشتری نسبت به آنها را حل کند که اگر زمینه سیاست ضعیف گردد بخش گفت. پول ممکن است قادر به جایگزین کردن مواد غذایی و یا مسکن, یارانه ها, اما آن را خیلی بیشتر از 1000 $در هر ماه برای پوشش دادن همه چیز است که در حال حاضر بخشی از شبکه امنیت اجتماعی.

“شیطان در جزئیات” او گفت:.

چند مسیحیان می تواند پشت یک دستمزد برنامه ای است که لطمه می زند و افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر گفت: سام Brunson که عضو کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران و استاد حقوق در دانشگاه لویولا شیکاگو است.

اکثر ادیان تدریس است که “ما یک وظیفه خاص به فقیرترین و محروم ترین,” او گفت:.

یک سیاست خوب را تنظیم موجود فدرال رفاه سیاست پایان دادن به آنها را قبل از موعد مقرر. این امر همچنین آدرس Cloutier نگرانی در مورد ارسال پول بیشتر برای افرادی که در حال حاضر به اندازه کافی بخش گفت.

“شما می توانید (دولت دستمزد) مشمول مالیات بیش از یک مقدار مشخصی از درآمد” او گفت:.

حتی اگر برخی از افرادی که در حال حاضر زندگی می کنند به راحتی قادر به نگه داشتن پول اضافی کسانی که در حال حاضر تکیه بر شبکه امنیت اجتماعی خواهد لذت بردن از مزایای منحصر به فرد, Brunson گفت. مهمترین این تصویر عمومی از دولت یارانه را بهبود بخشد.

“جهانی درآمد اولیه را تا حدی تسکین ننگ از دریافت پول از دولت به خاطر همه آن را,” او گفت:.

آن را نیز می دهد خانواده های فقیر بیشتر آزادی برای تصمیم می گیرید که چگونه به استفاده از منابع خود را از آنها دریافت از اکثر برنامه های موجود, بخش گفت و اشاره کرد که انجیل پشتیبانی از این نوع از “dignifying” رویکرد.

جهانی درآمد اولیه را قادر می سازد مردم “را به انتخاب بهترین آنها” او گفت:.

که یک هدف قابل ستایش است, اما آن را دست یافتنی از طریق ارزان تر و دست یافتنی تر به معنی Cloutier گفت.

“اگر قصد این است برای کمک به افرادی که نیاز به برخی از نوع از درآمد پشتیبانی وجود دارد راه های دیگر برای انجام این کار است,” او گفت:.

اضافه کردن coronavirus به بحث ؟

اشکال اصلی به دیگر پتانسیل مسیر رو به جلو است که آنها در حال گرفتن نزدیک به حد وزوز در حال حاضر. ارسال ماهانه چک به همه آمریکایی ها ممکن است یک راه حل ناقص برای فقر, اما آن را مختل نامطلوب وضعیت موجود کارتر گفت.

“وجود دارد نیاز به نوعی از پاسخ سازه به تغییر ساختاری که اتفاق می افتد در زندگی اقتصادی” او گفت:.

برخی از مسیحیان هرگز خواهد بود علاقه مند در دولت به رهبری راه حل از آنجایی که آنها بر این باورند کلیسا-led خیریه برنامه های بهتر می تواند خدمت به مردم نیاز دارند.

“آنها نمی خواهند دولت در انجام این نوع از چیزی که” کارتر گفت.

این با انگیزه مذهبی اولویت برای رفاه کمک می کند تا توضیح دهد که چرا سهم زیادی از مسیحیان در مخالفت با جهانی درآمد اولیه بدون در نظر گرفتن شرایط اقتصادی است.

در سال 2017 در حدود 4 در 10 پروتستان (45%) و کاتولیک ها (41%) گفت: دولت باید با ارائه آمریکایی با درآمد تضمین شده حتی در صورتی که روبات و کامپیوتر می تواند انجام بسیاری از کارهایی در حال حاضر انجام می شود انسان با توجه به مرکز تحقیقات پیو اطلاعات ارائه شده به Deseret News.

مسیحیان که حمایت جهانی درآمد اولیه امیدواریم که در واقع زندگی از طریق یک بحران بزرگ مانند COVID-19 همه گیر خواهد شد کمک به تغییر ذهن برخی از مردم. برای بیش از حد طولانی مسیحیان صحبت در مورد ارزش یک “دستمزد زندگی می کنند” و معایب موجود برنامه های رفاهی در واقع بدون در نظر گرفتن اقدام کارتر گفت.

“این بحران … قرار می دهد یک علامت تعجب در انواع گرایش مردم در حال تجربه,” او گفت:. مشکلات فعلی شبکه امنیت اجتماعی “در حال آمدن به نور در یک راه جدید است.”

اما تا هزینه های بالا ارائه فرم های جدید حمایت مالی Cloutier گفت.

کنگره در بر داشت یک راه برای ارسال یک $1,200 محرک چک کنید اما پرسش های بسیاری در مورد چگونگی پرداخت به صورت گسترده تر جهانی درآمد اولیه برنامه حل نشده باقی می ماند. Cloutier و دیگر مسیحی مخالفان از مفهوم امید آنها باقی بماند که در راه است.

“ما باید تمرکز بر هدایت پول به سمت افرادی که در واقع باید آن را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de