COVID-19 فراگیر از طریق صفوف ما مهاجر Farmworkers و Meatpackers

n مارس 7, Tyson Foods اعلام کرد که بسته شدن یک آیووا گوشت خوک کارخانه فرآوری با توجه به حداقل 25 از کارکنان خود را در حال سقوط قربانی به رمان coronavirus COVID-19. یک هفته قبل از آن چند ملیتی meatpacker JBS کاهش تولید در بسته بندی گوشت می آمد تسهیلات در پنسیلوانیا به همین دلیل پیوستن به امپراتوری حلال و Olymel که بسته مرغ و خوک امکانات به ترتيب به دلیل بیش از حد بسیاری از کارگران را تبدیل به بیمار است.

Smithfield غذاهای بسته کردن گوشت خوک پردازش گیاه در داکوتای جنوبی این هفته و اعلام کرد Covid-19 تشخیص داده شده است در آن کارولینای شمالی تسهیلات در شهر Tarheel در Bladen شهرستان است. شهرستان ذکر مسائل مربوط به حریم خصوصی در تصمیم خود را به نشان می دهد که چگونه بسیاری از افراد متاثر شده اند. یک کارمند تصمیم گرفت خطر بیش از حد بزرگ بود برای او را به این ویروس در صفحه اصلی به کودک مبتلا به آسم. “ما به طور مستقیم در بالای هر یک از دیگر پایین آمدن خط,” او گفت: تحت شرط ناشناس ماندن به محلی تلویزیونی ABC وابسته است.

روز شنبه, مارس 21 کارولینای شمالی فرماندار Roy کوپر تایید کرد که پنج پردازش مواد غذایی گیاهان در دولت واقع در Bladen, چتم, Duplin, Lee و رابسون شهرستان باید زده شده با شیوع کروناویروس. کارگران در مرغ پردازنده Mountaire مزارع در سیلر سیتی و زائر غرور در سنفورد شکایت شده است برای بیش از یک هفته در مورد سرایت عدم کارگر حمایت و محل کار فشار مانند تهدید به فسخ اگر آنها از تماس بیمار است. بسیاری از Latinx کارکنان کار برای پیمانکاران فرعی در مرغ فرآوری گیاهان در نرخ پایین تر از پرداخت و با هیچ پرداخت را ترک کنند.

کارگر, حمایت شبکه (فن) و اسقفی کارگر وزارت (EFWM) در دان کارولینای شمالی جمع کارگران کشاورزی و طرفداران عملا از طریق زوم صدا را به کارگران و پخش تا چه حد مشکل است.

“بالا باکتریایی بار به عنوان به خوبی به عنوان قرار گرفتن در معرض اضافی اغلب سرطان زا و آفت کش ها و دیگر مواد شیمیایی را farmworkers و گوشت پردازنده به خصوص در معرض بیماری است.”

تا حد زیادی به مهاجرت نیروی کار تشکیل شده است تا حدودی از H2A فصلی دارندگان ویزای رسیدگی و برداشت محصول مزارع کشاورزی از طریق ماه های گرم و بزرگتر نسبت طول سال کارگران ثبت نشده نیز کار در این زمینه و همچنین نیروی انسانی مرغ و گوشت خوک و پردازش کارخانه. بالا باکتریایی بار تجربه این افراد در حال حاضر مشغول به کار در محله های نزدیک تحت شرایط غیر بهداشتی و همچنین قرار گرفتن در معرض اضافی اغلب سرطان زا و آفت کش ها و دیگر مواد شیمیایی را farmworkers و گوشت پردازنده به خصوص در معرض بیماری است.

مهاجر و فصلی farmworkers زندگی شلوغ هم در موقت, مسکن, گاهی فقط ساده هیئت مدیره ذرات سازه با جمعی از توالت. آنها با اتوبوس به این زمینه به انجام کمرشکن و خطرناک کار کارفرمایان در تلاش برای پیدا کردن بومی کارگران را انجام دهد. امکانات بهداشتی هستند تقریبا غیر موجود. حمام و سرویس بهداشتی (porta-جانز) تنها مورد نیاز ارائه می شود اگر در این زمینه است که بزرگتر از ¼ مایل; Norma بازگو کرد که در حالی که او گفته شد درست اول او مشغول به کار بود و هم قابل حمل, توالت, دوم زمینه توالت بود که سرویس دهی چهل کارگران از کمیسیون به عنوان آن را به حال نشده است تمیز در شش هفته.

گوشت پردازنده های کار در زنجیره a fast-paced خط مونتاژ جایی که کارگران زحمت کنار مکرر برش, سکس دهنی, انگشت کردن و تخلیه گوشت مرغ و گوشت گاو و بوقلمون لاشه. “ما شانه به شانه. ما بسیار به یکدیگر نزدیک” توضیح ماریا 15 سال کهنه با خپل ترکیه تولید کننده و پردازنده. “من تا به حال تب و علائم آنفلوانزا اما من تیلنول و کار نگه دارید.” در حالی که یک کارمند شاغل مانند ماریا دارای بیمه او را دریافت نمی کند هر گونه مزایای دیگر. “اگر ما بیمار و یا مجاز به کار با توجه به همه گیر ما نمی پرداخت می شود.”

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

با توجه به EFM مدیر اجرایی Lariza Garzon “این بحران تاکید بر بی عدالتی است که کارگران از طریق زندگی می کنند هر روز. کارگران در حال مبارزه با یک عدم حفاظت در محل کار, نگرانی در مورد سلامت خود و نه واجد شرایط برای کمک دولت دستمزد کم ضعیف مسکن و عدم مراقبت از کودکان, ترس در مورد وضعیت مهاجرت و غیره.”

سابقه کار مهاجر و سوء استفاده و محل کار اجرا می شود در ایالات متحده تولید مواد غذایی. در سال 1906 آپتون سینکلر منتشر شده “جنگل” یک کتاب که شوکه شده آمریکایی ها در مورد خطرناک و ناگوار شرایط تجربه شده توسط کارگران مهاجر در این کشور گوشت بسته بندی گیاهان است. تقریبا یک قرن بعد در دسامبر سال 2001 دولت آمریکا به اتهام تایسون مواد غذایی با قاچاق مهاجران در سراسر مرز مکزیک به کار در آن گیاهان و ارائه آنها را با اسناد جعلی. در کمتر از دو سال این شرکت بود تبرئه از اتهامات ادعا که آن را مسئول شیوه های استخدام از خارج سازمان هر چند سه تایسون مدیران تصمیم گرفتند برای درخواست تخفیف یکی از آنها خودکشی کرد.

“خاموش شدن ناگهانی با توجه به Covid-19 نشان می دهد کمبود اساسی مزایای مانند روز بیمار و بیمه بیکاری.”

2011 گزارش موسسه سیاست اقتصادی (EPI) نشان داد که 40% افزایش در کارگر پرداخت آوردن سالانه حقوق از $10,000 به 14000 دلار در سال خواهد تنها به افزایش هزینه های مصرف کننده صرف 16 دلار در سال است. نویسنده فیلیپ مارتین استاد کشاورزی و منابع اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا-دیویس این نتیجه رسیدند: “در کوتاه مدت افزایش دستمزد کارگر به افزایش farmworkers از فقر به شمار کمی تهدید برای مصرف کننده pocketbooks یا صادرات ایالات متحده.”

گذشته از عدم وجود تجهیزات حفاظتی فاصله و تدابیر دیگر برای کشاورزی و گوشت پردازش کارگران آتن با توجه به Covid-19 نشان می دهد کمبود اساسی مزایای مانند روز بیمار و بیمه بیکاری. “من در زمینه کار با توتون و تنباکو و سیب زمینی شیرین اما من از کار از ماه فوریه به دلیل coronavirus” گفت: Flor در کنفرانسی تلفنی.

“از آنجا که این بیماری همه گیر ما نمی هر گونه کار و یا بسیار کوچک” اضافه شده جثه یک کارگر مهاجر که سفر کرده بود تا از فلوریدا با همسر و فرزندان خود را به کار سیب زمینی شیرین و زغال اخته زمینه شده است و برش چمن به پایان می رسد دیدار. “ما نمی دریافت هر گونه کمک. با کودکان در خانه ما حتی بیشتر هزینه. ما درآمد بسیار کمی است و این کمی ما کافی نیست.”

EFWM کشیش ان الیوت هاجز-Copple می گوید که با توجه به همه گیر آنها نمی توانند غذا را تحویل و یا بررسی در اردوگاه شرایط به عنوان آنها استفاده می شود. و مواد غذایی خود را درایو در حال حاضر غرق. در حالی که آنها استفاده می شود با حضور 70 به 90 خانواده, دو میزبانی 300 تا 220. با درآمد بدون پرداخت مرخصی بدون مزایای بیکاری هیچ محرک چک بدون مراقبت های بهداشتی بدون مراقبت از کودکان و احتمال سقوط بیمار نیاز در این منطقه بسیار زیاد است.

Tyson Foods, Inc., این کشور بزرگترین گوشت پردازنده است که هنوز ارائه به روز پرداخت می شود بیمار, اما می گوید که “از بین بردن هر گونه اثر تنبیهی برای کار از دست رفته به علت بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de