COVID-19 بحران آب و هوا و ما وظیفه فوری برای بازسازی این کشور

یکی از معدود خوش آمدید اثرات coronavirus اپیدمی شد کاهش آلودگی هوا در سراسر جهان به عنوان کارخانه توقیف و اتومبیل ماند پارک شده است. مهلت مجاز ساکنان معمولا دود خفه شهرستانها به تنفس هوای پاک برای تغییر است. در اوایل مارس در ایالات متحده دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته بود 17 درصد از زمان مشابه در سال گذشته.

متاسفانه در حالی که هر دو ویروس و خرد اقتصادی اثرات خاموش باقی می ماند با ما بازگشایی تدریجی از اقتصاد ناشی از تولید گازهای گلخانه ای به دوباره بجای اول برگشتن. در ضمن کل دی اکسید کربن در اتمسفر رسیده 417.1 قسمت در میلیارد دلار در ماه مه به بالاترین سطح خود در تاریخ بشر و به احتمال زیاد و به بالاترین سطح در 3 میلیون سال است.

می توان آن را سخت برای دولت و مردم به ماندن متمرکز در دراز مدت بحران مانند تغییر آب و هوا که در مواجهه با نگرانی های فوری مانند یک بیماری همه گیر انفجار در بیکاری و اخیرا نمونه جدید از خشونت پلیس ریشه در نژاد پرستی. می توان آن را سخت تر هنوز هم به رسمیت شناختن چگونه همه این بحران ها متصل هستند. در عین حال آنها—و علاوه بر این, ما موفق خواهد بود در آوردن اقتصاد از رکود تنها اگر ما به آدرس این مشکلات با هم.

“اگر هر بحران ارائه فرصت سپس این بحران در حال حاضر اتمام حجت.”

بسیار نوشته شده است در مورد نامتناسب تاثیر Covid-19 در اقلیت نژادی. مراکز کنترل بیماری گزارش نرخ بالاتر از بیماری و مرگ به صورت سیاه و اسپانیایی افراد نسبت به سفید و افراد. این بیشتر آسیب پذیری نتایج در بخشی از میزان بالاتری از بیماری های زمینه ای ایجاد می شود و یا تشدید آلودگی هوا مانند آسم و بیماری های قلب و ریه ها. این نرخ بالا به طور مستقیم به ما میراث نابرابری اقتصادی و زیست محیطی نژادپرستی به عنوان امکانات که باعث آلودگی هوا اغلب ساخته های کم درآمد و اقلیت های محله.

همچنین هیچ راز که اقتصادی خرید اینترنتی از خاموش شدن ناگهانی ضربه کم درآمد و اقلیت کارگران سخت ترین. به طور کلی تقریبا 40 درصد از درآمد پایین تر آمریکایی شغل خود را از دست اوایل ماه آوریل در حالی که تنها 13 درصد از کارگران در خانوارهای با درآمد بیش از 100.000 دلار شد به طور مشابه تحت تاثیر قرار. در پایان ممکن است نرخ بیکاری برای کارگران چهار درصد بالاتر از سفید کارگران برای کارگران اسپانیایی شکاف پنج درصد است. در میان نتایج است که کارشناسان پیش بینی یک بحران مسکن برای کم دستمزد بگیران و تشدید نابرابری درآمد.

این حقایق را به همان نتيجهگيری: از آنجا که دولت ایالات متحده در تلاش برای قرار دادن اقتصاد خود را سر پا, آن را نمی خواهد بود قادر به بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول و باید آن را امتحان کنید نه. کسب و کار به عنوان معمول است رو ما نسبت به فاجعه زیست محیطی و اجتماعی شکست. ما می توانید انجام دهید بسیار بهتر است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ایالات متحده باید با اتخاذ یک طرح بازیابی که در آدرس متقاطع بحران, اقتصاد, آب و هوا و عدالت از طریق سیاست هایی که سرعت انتقال به انرژی پاک, آموزش کارگران بیکار برای کار در بهره وری انرژی و انرژی های تجدید پذیر ایجاد جوامع سالم تر و انعطاف پذیر تر ترویج رشد هوشمند و برقی حمل و نقل در شهرها و احیای تنوع زیستی و سلامت خاک در مناطق روستایی است.

این سیاست ها به طور مستقیم پاسخ به بحران های رو به جامعه و محیط زیست; آنها همچنین از لحاظ اقتصادی. دولت های ایالتی و محلی هستند که وضعیتی وخیم از coronavirus بحران هنوز هم باید تشخیص عقل از سرمایه گذاری در انرژی گذار. باد و انرژی خورشیدی در حال حاضر ارزان تر از سوخت های فسیلی در بسیاری از کشور حتی قبل از مقاطعه در تلفات که سوخت های فسیلی را بر سلامتی ما. بهره وری انرژی و ساختمان weatherization کاهش هزینه های انرژی و ساختمان های سالم. این فن آوری های استخدام کارگران محلی در تمام سطوح مهارت است که می توان در کالج های محلی و یا در کار است.

این نیز زمان مناسب برای شروع به طراحی مجدد جوامع ما در اطراف مردم و نه خودرو. تجارت هم باید بیشتر انسان محور ایجاد شغل در صنایع که نمی بستگی دارد برای موفقیت خود را در آسیب رساندن به محیط زیست و کارگران و یا ناتوان از اعضای جامعه است. ما باید جایگزین throwaway محصولات با دوام کالا که مورد استفاده مجدد و بازیافت. ما باید در حفظ و سوخت های فسیلی در زمین است. ما باید آموزش فرزندان ما برای شغل است که اجازه می دهد آنها را به حمایت از خود را با عزت.

این سرمایه گذاری ها حیاتی برای ما رفاه و habitability سیاره, اما آنها نمی خواهد اتفاق می افتد خود را—و یا در سرعت ما نیاز به در نظر گرفتن فوریت بحران ما—مگر اینکه دولت در عمل ، دولت و رهبران محلی تنها می تواند انجام این کار بسیار; کنگره باید عمل کنند.

در عمل اما ما نمی توانیم فراموش نکنید ما خدمتگزاران مردم. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حفظ سه سال از حملات بی امان بر بندگان حمله به اعتبار خود انگیزه و رانندگی آنها را از دولت است. در انجام این کار دولت را فلج کشور ما توانایی به آدرس فقط COVID-19 همه گیر اما همه بحران های آینده.

اگر هر بحران ارائه فرصت سپس این بحران در حال حاضر حجت: ما برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی, اقتصاد و عدالت و اصلاحات و بازسازی دولت ما با هم و ما باید آن را در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>