COVID-19: ایالات متحده, مجموعه تک روز رکورد موارد; Fauci با هشدار نسبت به موج جدید

جولای 2 (UPI) — ایالات متحده در روز پنج شنبه یک رکورد جدید برای بزرگترین واحد در روز افزایش coronavirus عفونت به عنوان Anthony Fauci, ایالات متحده آمریکا,’ top-رتبه بندی بیماری های عفونی, متخصص هشدار داد وجود یک خطر حتی بزرگتر گسترش COVID-19.

هر چند تعداد آنها متفاوت است نیویورک تایمز واشنگتن پست و Worldometer.info ثبت بیش از 55 ، 000 مورد جدید در روز پنج شنبه trumping خود رکورد قبلی برگه تنظیم روز قبل.

تبلیغات

مقامات بهداشت در دانشگاه جانز هاپکینز نیز گفت: این مجموعه یک رکورد برای ایالات متحده بلکه در بیش از 51,000 موارد است.

پنج شنبه نه تنها شکست رکورد قبلی مجموعه یک روز قبل بود اما در ادامه روند شاید عفونت آغاز شد که حدود اواسط ماه ژوئن به عنوان متحده شروع به باز کردن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر روز پنجشنبه نسبت به افزایش موارد در توییتر به افزایش در تست.

“وجود دارد یک افزایش در coronavirus موارد به دلیل تست ما بسیار عظیم و خیلی خوب به مراتب بزرگتر و بهتر از هر کشور دیگری است.” “این خبر خوبی است اما اخبار حتی بهتر است که مرگ و مرگ و میر پایین است.”

تبلیغات

در مجموع 687 مرگ و میر گزارش شده قبلی در 24 ساعت است که ادامه کاهش تدریجی از بالا بیش از 2,700 مرگ و میر در آوریل 21, با توجه به Worldometers.info.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 2.8 میلیون نفر در ایالات متحده و در نتیجه برخی از 130,000 مرگ و میر پس از اولین مورد تشخیص داده شد در این کشور اواسط ژانویه ساخت آن تا کنون بدترین آسیب دیده کشور در جهان است.

چندین ایالت مستند افزایش موارد به تازگی و Fauci, یک عضو از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت: عدم یکنواختی در میان اقدامات ایمنی و رعایت است و به احتمال زیاد علت است.

“آنچه که ما دیده ایم در طول چند روز گذشته سنبله در مواردی که راه فراتر از بدترین خوشه که ما را دیده اند” Fauci گفت: رادیو بی بی سی. “ما به اون که تحت کنترل و یا ما در معرض خطر و حتی بیشتر شیوع در ایالات متحده است.

“در ایالات متحده حتی در سخت ترین مستندات تنها حدود 50 درصد از کشور قفل شده — اجازه داده است که برای تداوم وقوع است که ما هرگز تحت کنترل بسیار خوب است.”

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت صادر ماسک سفارش بعد از ظهر پنجشنبه پس از چند روز فشار دادن محلی و شهرستان رهبران در سراسر کشور. این حکم فقط مربوط به شهرستان که در آن وجود دارد 20 یا بیشتر موارد تایید شده از coronavirus.

سفارش خود را نیز ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر.

“ما باید توانایی به نگه داشتن کسب و کار باز و حرکت اقتصاد ما رو به جلو به طوری که تگزاسی می توانید در ادامه به کسب یک چک اما نیاز به هر یک از ما به انجام بخشی از ما برای محافظت از یکی دیگر — و این بدان معناست که پوشیدن صورت پوشش در فضاهای عمومی” ابوت گفت.

تبلیغات

“من مصرانه از همه تگزاسی به پوشیدن صورت پوشش در مکان های عمومی نه تنها برای سلامت خود را, اما برای سلامت خود و خانواده و دوستان و برای همه ما همکار تگزاسی.”

دولت آمار جدید تک روز مورد رکورد شنبه با 8,123 و کلی است 175,300 موارد و 2,520 مرگ و میر.

میامی رئیس پلیس Jorge Colina پنج شنبه اعلام کرد که شهر را خوب مردم و تعطیل کسب و کار است که نمی مطابق با آن ماسک مورد نیاز — کانزاس و رژیم صهیونیستی است. لورا کلی یک فرمان اجرایی را امضا الزامی پوشش و برای موقعیت های که در آن 6 پا اجتماعی فاصله نمی تواند حفظ شود.

“چند ماه گذشته ارائه کرده اند بسیاری از چالش های جدید برای Kansans و همه ما می خواهم به بازگشت به ما زندگی عادی و روزمره” کلی در بیانیه ای گفت. “متاسفانه ما شاهد افزایش تعداد COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در سراسر کشور ما و کشور ما است. ما باید عمل کنند.”

کانزاس گزارش شده بیش از 500 مورد جدید در روز شنبه یک روز پس از رسیدن به یک جدید روزانه بالا. دولت ضربه اوج 511 در مارس 8 قبل از رو به پایین مسیر که به طول انجامید از طریق اوایل ماه ژوئن است. این روند تغییر را به عنوان موج دوم ویروس وارد شده در این هفته است که به دنبال.

شده اند وجود دارد 280 مرگ و میر در کشور با چهار گزارش روز شنبه, به گزارش نیویورک تایمز’ ردیاب.

ایندیاناپولیس شهردار جو Hogsett همچنین دستور داد پوشش صورت در فضاهای عمومی به سه شهرستان در دولت — Elkhart لاگرانژ و سنت جوزف.

تبلیغات

“این پیچیده نیست. این یک تکه پارچه. این یک تکه پارچه است که می تواند صرفه جویی در زندگی خود و زندگی کسانی که در اطراف شما. و آن چیزی که حق انجام,” او گفت:.

ایندیانا تایید کرده است 47,553 موارد و 2,662 مرگ و میر با 376 موارد جدید و 10 مرگ و میر گزارش روز شنبه. دولت به روزانه مورد اوج در اواخر ماه آوریل و تا به حال شده است در یک سیر نزولی را تا اواخر ماه ژوئن هنگامی که موارد شروع به صعود تا دوباره.

معاون رئیس جمهور مایک پنس برنامه ریزی شده است برای دیدار روز شنبه با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به بحث در مورد تلاش برای کنترل افزایش است. دولت وزارت بهداشت, به گزارش روز پنج شنبه بیش از 10,100 جدید موارد بسیار مخربی قبلی تک-روز مورد ضبط و هل دادن دولت تعداد موارد تایید شده به 169,100 معرفی.

شصت و هفت جدید مرگ نیز گزارش شده است هل دادن فلوریدا کل گذشته 3,600.

پنس سر از کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی دیدار خواهد کرد DeSantis در پزشکی و مرکز تحقیقات در دانشگاه فلوریدای جنوبی.

غذا و دارو کمیسر Stephen هان روز پنجشنبه گفت او انتظار دارد که یک COVID-19 واکسن در دسترس در ایالات متحده تا پایان سال جاری یا اوایل سال آینده است.

هان گفت: صبح به خیر امریکا FDA مجاز است آزمایش های بالینی برای واکسن چهار نامزد.

“ما بسیاری از مختلف ‘عکس در هدف با توجه به واکسن و این خبر خوب,” او گفت:. “ما انتظار داریم که دو تا از این واکسن برای رفتن به مراحل پایانی آزمایش های بالینی [ژوئیه].

تبلیغات

“ما در هدف برای رسیدن به یک واکسن تا پایان سال یا اوایل سال آینده است. من با احتیاط خوش بینانه است.”

COVID-19 همه گیر باعث تغییر زندگی در شهر نیویورک

پیانیست Kaliya Kalcheva انجام در یک Steinway & Sons پیانو در ترمینال مرکزی بزرگ در شهر نیویورک در تاریخ 23 ژوئن و در شهر نیویورک وارد یک مرحله جدید از بازگشایی. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>