COVID-19 واکسن سرطان و درمان همه نشان از نیاز مبرم بازار به صورت رایگان در تولید مواد مخدر

پیشرفت به سمت توسعه امن و موثر COVID-19 واکسن ظرف 12 تا 18 ماه بوده است و بیش از همه اخبار به تازگی — برجسته سازی قدرت و ارزش بازار آزاد در تولید مواد مخدر.

شرکت زیست فناوری مدرن ترجیح COVID-19 کانديد واکسن نشان داده است نتایج امیدوار کننده ای در اولیه آزمایشات انسانی. شرکت دارویی Pfizer و در چهار بالقوه coronavirus واکسن نامزدها باید اقدام به آزمایش های انسانی و منتظر نتایج. پیشرفت از طریق تحقیقات اولیه و تولید واکسن داوطلبان آزمایش بر روی حیوانات و پس از آن آزمایشات انسانی (دو مورد اول از سه مرحله از واکسن مورد نیاز آزمون) تمام رخ داده است در عرض چند ماه.

مقایسه سریع ترین واکسن تا کنون توسعه یافته در زمان چهار سال از تحقیقات اولیه به فدرال تصویب و بسیاری را چند سال دیگر از آن. این پیشرفت باعث شده است تا کارشناسان بهداشت عمومی به اذعان کرد که — در حالی که مشخص نیست — یک COVID واکسن در سال 2020 است که در واقع ممکن است.

این نمونه ها را ارائه می دهند فقط یک نگاه اجمالی از آنچه بخش خصوصی است انجام در مسابقه برای COVID-19 واکسن.

از تمامی گروه های تحقیق و توسعه یکی از بیش از 100 واکسن پروژه در سراسر جهان بیش از 70 درصد از خصوصی میباشد. خصوصی و شرکت های دارویی در سراسر بازار را وارد بی سابقه ای در تولید مشارکت قادر به تولید میلیون دوز واکسن در سال 2020 و میلیاردها پس از آن. بیشتر چه, بازار آزاد را امکان پذیر ساخته شده بشردوستانه سهم میلیاردها دلار بودجه برای تولید واکسن و حل واکسن زنجیره تامین مسائل — از گروه هایی مانند بیل و ملیندا گیتس.

البته دولت نیز نقش مهمی در COVID-19 واکسن تحقیق و توسعه است. دولت ها در ایالات متحده و جاهای دیگر با همکاری دارویی و بیوتکنولوژی شرکت به صندوق واکسن تحقیقات نیاز به کامل بررسی صلاحیت واکسن نامزدها و اطمینان از تایید واکسن ایمن و موثر است. بودجه عمومی موسسات دانشگاهی نیز انجام تحقیقات واکسن نامزدها.

اگر و هنگامی که امن و موثر واکسن یافت و از آن خواهد شد خصوصی تولید مواد مخدر شرکت هایی که تولید میلیاردها دوز لازم برای شکست دادن رمان coronavirus بیماری همه گیر. دولت به سادگی نمی باید منابع و یا تخصص لازم برای تولید COVID-19 واکسن به اندازه کافی سریع.

در واقع شواهد نشان می دهد که زمانی که دولت دخالتی در بازار و تلاش برای کنترل ساخت و فروش داروهای تجویزی ممکن است با قرار دادن آن در زندگی شهروندان و سلامت در خطر است.

حدود 1.8 میلیون آمریکایی را مبتلا به نوعی از سرطان در سال 2020 است. خوشبختانه برای این آمریکایی ها و میلیون ها نفر دیگر که قبلا تشخیص داده شده اند وجود دارد پیشرفت در درمان سرطان مانند سلول های بنیادی مواد مخدر. همراه با انتخاب شیوه زندگی بهتر (مثلا کمتر سیگار) و بهبود غربالگری سرطان این نوآورانه دارو درمانی کمک کرده اند را کاهش می دهد ایالات متحده سرطان مرگ و میر تقریبا 30% از سال 1991.

در ایالات متحده از جمله درمان دارو تنظیم می شود اما کنترل نمی خواهم آنها را در یک کشور مثل انگلستان. بنابراین سلول های بنیادی مواد مخدر بیشتر در دسترس است. شاید اتفاقی گزارش های اخیر نشان می دهد که سن-تنظیم میزان کلی مرگ و میر سرطان در انگلستان است که 20 درصد بالاتر از آمریکا برای سرطان مغز و سرطان معده به طور خاص به پنج سال و نرخ بقای میزان قابل بالاتر در ایالات متحده آمریکا (36.5% و 33.1 درصد) از پادشاهی متحده (26.3% و 20.7%). یک آزادتر بازار برای داروهای تجویزی به معنی دسترسی بهتر به بهبود درمانهای دارویی و طولانی و سالم زندگی برای فرد به طور متوسط.

بازار آزاد در تولید مواد مخدر است که به سادگی یک ماده از فلسفه یا ایدئولوژی. این موضوع چقدر در بهبود سلامت و رفاه ما می خواهیم برای خودمان و عزیزانمان. در موارد جدی مانند سرطان و واکسن برای بیماری همه گیر بازار آزاد در تولید مواد مخدر می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی است.

ما در زمانی زندگی میکنیم که در آن صدها هزار و شاید میلیون ها نفر — از زندگی بستگی دارد یک واکسن است که تنها ممکن است با مواد مخدر در بخش تولید سوخت بازار انگیزه. ما نظرات فدرال و مقررات دولت از صنایع دارویی و بیوتکنولوژی شرکت ها باید خو که واقعیت جدی.

درک مونسون است معاون رئیس جمهور از سیاست در Sutherland موسسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im