COVID-19 بسیار نابرابر تلفات

این COVID-19 اپیدمی وحشتناک فاجعه انسانی که جهانی تلفات همچنان رو به افزایش است, اما آن را نیز یک تمرین در جمع آوری و بررسی داده ها برای سرنخ که چگونه آن را در حال گسترش است.

اعداد تغییر دقیقه توسط دقیقه است اما نشان می دهد که در امریکا شانس خود را از آلوده شدن ممکن است بستگی به جایی که شما ایستاده در اقتصادی نردبان چگونه نزدیک شما زندگی و کار در این شرکت از دیگران و چگونه پشتکار شما و همسایگان خود را به اقدامات احتیاطی.

برای مثال تکان دهنده تضاد بین آنچه که اتفاق می افتد در نیویورک و کشورهای همسایه در مقابل آنچه که اتفاق می افتد یا نمی افتد در کالیفرنیا است.

همانطور که از سهشنبه به گفته نیویورک تایمز این کشور به حال شمارش 37,818 COVID-19 مرگ اما نیویورک به تنهایی تا به حال 14,347 یا 38 درصد از جمعیت کل و اضافه کردن نیوجرسی (4,377), پنسیلوانیا (1,366) و کانکتیکات (1,331) آورده و منطقه را به اشتراک بگذارید در حدود 57 درصد.

سه هزار مایل دور در کالیفرنیا با دو برابر جمعیت نیویورک, COVID-19 ادعا کرده فقط 1,225 زندگی — غم انگیز برای کسانی کالیفرنیا’, خانواده, البته, اما یک برکت و رحمت برای دولت به عنوان یک کل. در واقع فقط در 3 مرگ در هر 100000 نفر جمعیت کالیفرنیا تا به حال یکی از این کشور کمترین میزان مرگ و میر به تاریخ در حالی که نیویورک 74 در هر 100000 نفر است که 25 بار به عنوان بالا.

چرا تفاوت بزرگ?

روزی ما باید کامل علمی, پاسخ, اما به وضوح بالا و تراکم زندگی, کار و سفر (اغلب در مترو شلوغ قطار و اتوبوس) در شهر نیویورک و حومه به کمک سنگین تلفات انسانی به عنوان شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio پا-کشیدن بر اعمال اقدامات احتیاطی.

اکثر کالیفرنیا در ضمن زندگی در تراکم پایین محله یا در خانه های تک خانواری و یا کوچک اجاره مجتمع. کالیفرنیا اغلب مسخره برای ترجیح می دهند خودرو به جرم حمل و نقل, اما آن را احتمالا نجات جان هزاران نفر.

کالیفرنیا نیز برقرار برخی از کشور اولین پناهگاه در خانه و اقدامات برای محدود کردن فرد-به-فرد تماس و کالیفرنیا بسیاری از ما به هر حال شده اند سخت کوش در مورد پیوستن به آنها را.

در درون دولت هم یکی پیدا می کند بسیار متفاوت از شرایط. کالیفرنیا نقطه داغ است لس آنجلس است که یک چهارم از جمعیت این ایالت است اما اختصاص بیش از نیمی از آن COVID-19 مرگ و میر.

در حالی که کالیفرنیا نرخ مرگ است 3 در هر 100 ، 000 لس آنجلس را دو بار به عنوان بالا در 6 تا کنون دولت بالاترین.

چرا لس آنجلس?

اکثر Angelenos بر خلاف نیویورک زندگی می کنند در افزایش کم خانه ها و آپارتمان ها. با این حال مطالعات گذشته به ما گفته اند که به دلیل فقر و مزمن کمبود مسکن مقرون به صرفه و دو یا حتی سه خانواده زندگی می کنند ممکن است در یک واحد مسکن و واحدهای کمکی مانند غیر قانونی تبدیل گاراژ مشترک در محله های فقیر. آن را دشوار است به عمل اجتماعی فاصله در چنین شلوغ شرایط ساخت عفونت بیشتر احتمال دارد.

علاوه بر این لوس آنجلس اتحاد دولت بالاترین نرخ فقر با توجه به سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا با حداقل 40 درصد از جمعیت آن تاریخ به عنوان فقیر یا نزدیک ضعیف است. همه گیر ناشی از رکود اقتصادی ضربه لس آنجلس به خصوص سخت با برآورد 50 درصد از شغل خود حداقل به طور موقت پاک شده است.

روز دوشنبه در لس آنجلس مقامات بهداشت منتشر شد نتایج اولیه یک بررسی نشان می دهد که حدود 4.1 درصد از شهرستان و جمعیت در حال حاضر coronavirus که ترجمه به بین 221,000 و 442,000 مردم در بسیاری از اوقات تعداد موارد تایید شده.

این مطالعه نشان می دهد که این بیماری همه گیر به طور بالقوه دارای یک راه طولانی برای اجرا و که لس آنجلس را ادامه خواهد داد به آن کالیفرنیا کانون. این اطلاعات همچنین حاکی از آن است که ما نباید مشتاقانه هل دادن کالیفرنیا به زندگی در چگالی بالا مسکن را تا اتومبیل خود را و سوار حمل و نقل.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de