‘گاوچران’: A 15-year-old نظر در نحوه واکنش به COVID-19 همه گیر

به عنوان یک 15 ساله دختر من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن نظر و تجربه من به عنوان یک جوان در برخورد با COVID-19 و اجتماعی فاصله. فرصت ما خیلی سخت کار کرده اند برای دور گرفته شده اند. چند نمونه از این فرصت شده ارشد فارغ التحصیلی, موسیقی, کنسرت, رویدادهای ورزشی و مسابقه مسابقات. من درگیر در نمایش اسب و رقابت در بازار مال فروشان حوادث. این فرصت ها به آرامی در حال لغو شد, و همچنین.

من می دانم که بچه های دیگر فقط به عنوان من باید این احساس ناامیدی بعد از این همه کار سخت ما انجام داده اند. که من گوش دادن به یکی از آهنگ های مورد علاقه من “من معتقدم که در امریکا” توسط Chris LeDoux, من فکر می کنم این امر می دهد و ما امیدواریم که در زندگی ما در حال حاضر.

در این آهنگ می گوید: “این کشور دیده می شود برخی از زمان سخت” و در حال حاضر یک زمان سخت را برای ما سلامت اقتصاد و صاحبان کسب و کار جوانان و همه در سراسر جهان است. آن را همچنان به می گویند: “ما تمام شده است تقسیم” — در قرنطينه و اجتماعی فاصله. “در حال حاضر اگر شما خواندن روزنامه و یا گوش دادن به اخبار این روزها, گاهی, وجود دارد به نظر نمی آید مانند وجود دارد امید زیادی به سمت چپ برای خوب ol’ ایالات متحده آمریکا.” ما نمی خواهید به رها کردن — امیدوارم که همیشه وجود دارد!

لغو این فرصت را به دور ما امیدواریم. Chris Ledoux می گوید بهتر “چرا همیشه زمان های سخت برای به دست آوردن مردم به هم؟” ما باید از این حوادث مانند rodeos و راهپیمایی را به ما هم بدهد و ما امیدواریم! خط دیگر از آهنگ او می گوید: “و او تو را از او باز گشت بله آقا فقط شما صبر کنید و ببینید.” ما غلبه خواهد کرد این ویروس اما ما نیاز به در با زندگی و رفتن نگه دارید.

گاوچران شعار “گاوچران” و این چیزی است که ما نیاز به انجام است. بازار مال فروشان است که چگونه همه این کابوی ها و cowgirls خود را از درآمد و مصرف آن دور درست نیست. ما باید قادر به بیرون رفتن و جشن سنت کشور ما با جامعه ما و دوستان و خانواده. بازار مال فروشان و رژه بخش بزرگی از جامعه ما, و ما نیاز به نگه داشتن آنها را از رفتن به نشان می دهد که ما هنوز هم می تواند گرد هم می آیند و کمک به یکدیگر از طریق این زمان دشوار است.

من را تشویق رهبران ما برای نگه داشتن امریکا قوی با چسبیدن به ما سنت ها و جشن ها. ما می توانیم ما باز گشت با نگه داشتن این حوادث در رفتن. فقط به عنوان Chris Ledoux گفت: “من اعتقاد دارم که در امریکا … یک ملت به خدا هنوز هم با افتخار و قوی! من افتخار می کنم که در امریکا و من باور نمی کنم شما می توانید نگه داشتن امریکا پایین برای مدت طولانی!”

اما استو 15 سال زندگی در Taylorsville. او در سالت لیک کانتی 4H, نوجوانان, شورای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im