کابوی ها’ شیدا گرگوری تلاش NFL بازگشت

مارس 23 (UPI) — معلق Dallas Cowboys دفاعی پایان سفت گرگوری در حال کار بر روی یک بازگشت به فوتبال شد.

گفتنی اخبار صبح دالاس یکشنبه که گرگوری به زودی طومار برای بازگشت. یک منبع گفت: ESPN ساعت بعد که گرگوری رسما ثبت برای بازگشت به لیگ برتر. گرگوری خود نوشت Instagram داستان در ماه فوریه بود که او در بازگشت روند است.

گرگوری 27 آخرین به نظر می رسد در NFL در سال 2018 زمانی که او تا به حال 25 پردازد 15 کارفرمایی بازدید شش کیسه دو مجبور گیر میکنه و یک اشتباه بازیابی در 14 بازی برای کاوبوی. 6-پا-5, 255 پوند پایان دفاعی تا به حال 10-بازی تعلیق برای نقض لیگ سوء سیاست در سال 2016. او معلق برای کل سال 2017 فصل و کل 2019 کمپین برای نقض همان سیاست است. گرگوری دریافت کرده است و چهار تعلیق برای شکست خورده و یا از دست رفته تست مواد مخدر. او اذعان کرده است با داشتن مسائل را با اضطراب و استفاده از ماری جوانا.

NFL 60 روز برای تصمیم گیری در گرگوری وضعیت برای سال 2020 فصل است. جدید توافق دسته جمعی می گوید که بازیکنان دیگر نمی تواند به حالت تعلیق برای یک تست مثبت برای ماری جوانا, اما می تواند جریمه نقدی محکوم شد. NFL کمیسر راجر Goodell هنوز هم نیاز به تایید گریگوری بازگشت چرا که او منظم تحت قوانین گذشته قرارداد کار.

گرگوری وارد NFL به عنوان یک-دور دوم انتخاب توسط کابوی ها در 2015 پیش نویس NFL. او 45 کل پردازد 23 کارفرمایی بازدید 11 پردازد برای از دست دادن هفت کیسه دو مجبور گیر میکنه و یک اشتباه بازیابی در 28 بازی های حرفه ای خود را در طول سه فعال NFL فصل است. گرگوری بازی حرفه ای-بالا 457 دفاعی جرقه بزند و 496 جرقه بزند به طور کلی در طول سال 2018 مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net