Cox حفظ سرب بیش از شکارچی به نتایج جدید منتشر شد شنبه

سالت لیک سیتی — یوتا GOP فرمانداری اصلی مسابقه است که در حال حاضر به دو نامزد و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox همچنان به حفظ و سرب بیش از 11,000 رای بیش از سابق رژیم صهیونیستی. جان هانتسمن جونیور در آخرین نتایج انتخابات منتشر شد بعد از ظهر چهارشنبه.

سابق یوتا مجلس گرگ هیوز اذعان نژاد روز شنبه در حالی که سابق یوتا اوباما رئیس توماس رایت اذعان کرد او از دست داده بود پیشنهاد خود را برای تبدیل شدن به نامزد جمهوری خواه برای فرماندار مدت کوتاهی پس از نتایج ارسال شده در سه شنبه.

کاکس بود جلوتر از شکارچی در آخرین نتایج تنها با کمتر از 37 درصد آرا به بیش از 34 درصد برای شکارچی. هیوز trailed با کمتر از 21 درصد آرا و پس از رایت با کمتر از 8 درصد. وجود دارد و تخمین زده می شود نزدیک به 110,00 بیشتر آراء چپ به دفعات مشاهده شده در توسط-mail انتخابات بیش از نیمی از آن ها در سالت لیک کانتی.

تغییرات ایجاد شده به روند انتخابات به صورت اولیه با توجه به COVID-19 مجاز آراء به مهر باطله تمبر پست در روز انتخابات یک روز دیرتر از حد معمول است. جدید احتیاطی شامل quarantining رای گیری برای حداقل 24 ساعت و محدود کردن تعدادی از کارکنان انتخابات در شمارش اتاق اجتماعی را حفظ فاصله.

نظر سنجی پیش بینی کرده بود یک مسابقه نزدیک بین Cox سابق مجلس دولت محلی و منتخب رسمی که هنوز زندگی در فرویو در Sanpete شهرستان و شکارچی دو بار انتخاب فرماندار در سال 2004 و 2008 و قبل از پله پایین شدن سفیر ایالات متحده در چین و بعد از آن را یک اجرای کوتاه برای کاخ سفید است. او اخیرا به عنوان سفیر ایالات متحده در روسیه است.

نه کاکس و نه شکارچی اظهار نظر در نتایج به روز شده به روز شنبه.

کریس Karpowitz مدیر شرکت BYU مرکز برای مطالعه از انتخابات و دموکراسی گفت: این مسابقه باقی مانده است ؛

“اسپنسر کاکس را توسعه داده است شهرت خوبی در سراسر متعدد در حوزه های مختلف در درون حزب جمهوری خواه. او نقاشی میانه رو و محافظه کار رای دهندگان برخی از آنها را انتخاب کرد او بیش از گرگ هیوز” Karpowitz گفت.

برنده توسط Cox را “یک پیروزی چشمگیر بیش از یک فرماندار سابق که بسیار محبوب بود هنگامی که او برگزار شد” این استاد علوم سیاسی گفت و اشاره کرد که “شکارچی انتخاباتی مختل شد به حدی توسط این واقعیت است که رابطه خود با حزب جمهوری خواه بوده است کمتر است.”

شکارچی چپ حکومت به سر به پکن تحت دموکرات باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا و یک رهبر از هیچ برچسب سیاسی سازمان اختصاص داده شده به ترویج bipartisanship در کنگره بلکه در خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سفیر در مسکو.

“که در سمت چپ برخی بدونم که دقیقا چگونه متعهد او به حزب جمهوریخواه” Karpowitz گفت. “اما آن را نیز ممکن است که این واقعیت که او در سمت چپ دفتر فرماندار نسبتا به زودی پس از رای تا به حال طولانی اثر است. شکارچی خود را مبارزه coronavirus در طول مبارزات انتخاباتی به طوری که ممکن است تا به حال یک اثر بیش از حد.”

خط پایین این است که “بسیار نزدیک نژاد که هنوز هم می تواند در هر راه بروید. اسپنسر Cox دیده شده است که بسیار امیدوار کننده سیاستمدار همیشه از او به عنوان معاون فرماندار به طوری که در برخی از حس شاید رای دهندگان را دیدم این را به عنوان یک انتخاب بین گذشته و آینده.”

آنچه روشن بود در روز سه شنبه نتایج این بود که رای دهندگان نیست که علاقه مند در پشتیبانی قوی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. هیوز تا به حال ساخته شده خود را در حمایت از رئیس جمهور پس از 2016 انتخابات یک بخش کلیدی از مبارزات انتخاباتی خود هدف کاکس برای خود گذشته انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“هیوز’ نمایش را افزایش می دهد احتمال این که در حال اجرا به عنوان “نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن” و “محدودیت حتی در یک جمهوری خواه اولیه در دولت مانند یوتا” Karpowitz گفت: با توجه به رئیس جمهور را از دست داده و coronavirus همه گیر است و بیشتر تحت تاثیر محبوبیت خود را.

در یک Facebook پست هیوز تشکر مخالفان خود را. “رقابت سفت نوار بالا بود و Utahn را سزاوار یک مبارزه سخت مسابقه برای حمایت خود را. ما تحویل او گفت:” سپس به نقل از کتاب مقدس. “من مبارزه یک مبارزه خوب من به پایان رسید من البته من نگه داشته اند ایمان است.”

خود مدیر کمپین گرگ هارتلی گفت هیوز را به عقب اولیه برنده است.

بسیاری از نتایج از روز سه شنبه فرمانداری اولیه تعیین خواهد شد که به جای رژیم صهیونیستی است. گری هربرت سابق معاون فرماندار که فرض بر این دفتر زمانی که شکارچی استعفا تصمیم به اجرای دوباره پس از بیش از یک دهه ، Utahns نه انتخاب یک فرماندار دموکرات در 40 سال است.

این نامزد دموکرات در انتخابات فرمانداری انتخاب این بهار, حزب, نمایندگان, است, Chris Peterson, یک دانشگاه یوتا قانون استاد که مشغول به کار در ریاست جمهوری باراک اوباما. پترسون کاهش یافته است می گویند که آیا او معتقد است Cox یا شکارچی خواهد بود که حریف قوی تر در انتخابات عمومی ،

“من قصد دارم به شما اجازه جمهوریخواه اولیه رای دهندگان انتخاب خود را نامزد. در حال حاضر, من متمرکز بر ارائه یک پیام از تغییر مالیات انصاف و خدمات عمومی” دموکرات فرمانداری نامزد گفت. “ما نیاز به کنترل و توازن در حزب نخبگان لابی و خودی که تحت کنترل دولت برای بیش از حد طولانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de