ک شرکت-صندلی Rep. Pocan مترقی طرفداران تقاضا کنگره اختصاص 4 میلیارد دلار برای انتخابات کمک

واشنگتن – در اوایل امروز در کنگره حزبی مترقی Co-صندلی Rep. علامت Pocan پیوست ایستادن آمریکا Sean Eldridge و دموی اقدام لورا ویلیامسون برای یک تماس را فشار دهید و خواستار آن است که کنگره شامل 4 میلیارد دلار در چهارم COVID-19 پاسخ بسته متحده به گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری و اجرای اصلاحات دیگر را که در شخص رای گیری امن تر است.

فشار از ترکیبات انتخابات خبرگان حق رای طرفداران و مقامات بهداشت در ادامه به کوه گان خود را به استفاده از اهرم به تقاضای اضافی انتخابات کمک شود در هر دو حزبی معامله است. سخنرانان خواست دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا به مبارزه برای یک بسته که شامل بودجه ملی رای-با-ایمیل اولیه رای گیری آنلاین, ثبت نام رای دهندگان و اصلاحات دیگر.

رای گیری این هفته نشان می دهد که دو سوم از آمریکایی ها پشتیبانی از پست الکترونیکی-در رای گیری میان همه گیر.

“عدم به عمل در حال حاضر قرار خواهد ما دموکراسی و 2020 انتخابات در خطر است. ما می دانیم که حزب دموکرات باید اهرم در مذاکره بعدی coronavirus بسته و ما را به استفاده از آن برای اطمینان حاصل شود که انتخابات کمک بودجه گنجانده شده است” گفت: Sean Eldridge, ایستادن امریکا بنیانگذار و رئیس جمهور. “ایالات متحده نیاز به کمک های مالی در حال حاضر برای آینده مقدماتی و با وجود کمتر از 200 روز تا انتخابات عمومی در ماه نوامبر. کنگره باید در عمل با ارائه 4 میلیارد دلار.”

“ویسکانسین انتخابات است کودک پوستر برای همه چیز است که می تواند به اشتباه است اگر ما سریع عمل می کنند” گفت: کنگره علامت Pocan (D-WI) Co-از صندلی های کنگره حزبی مترقی. “رای گیری نباید یک خطر شما را به را انتخاب کنید. سلامت انتخابات و سلامت کشور خواهد بود در خطر است در ماه نوامبر و ما فکر می کنیم این بودجه باید غیر قابل مذاکره است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“در لحظه ای که توانایی ما برای محافظت از خودمان بستگی به توانایی ما برای حفظ فاصله از دیگران شلوغ حوزه های رأی گیری و ساعت انتظار در صف های طولانی نیست و در خدمت منافع عمومی” گفت: Laura ویلیامسون ارشد تحلیلگر سیاست در دموی عمل و نویسنده گزارش اخیر چگونه متحده می تواند پیاده سازی رای گیری اصلاحات در طول بیماری همه گیر. “خط پایین در اینجا است که COVID-19 ارائه یک تهدید وجودی برای ما دموکراسی—به خصوص برای سیاه و سفید و قهوه ای رای دهندگان که همیشه با آن مواجه بالاتر موانع به صندوق های رای است. آن را کاملا ضروری است که کنگره شامل باقی مانده $3.6 میلیارد دلار از کمک های مالی در آینده بسته است.”

ایستادن امریکا اعضای رانده اند بیش 125,000 تشکیل دهنده تماس به کنگره خواستار انتخابات کمک مالی به هر یک از اعضای مجلس نمایندگان و سنا. این گروه همچنین led 50 رای گیری گروه های حقوق در ارسال نامه ای به کنگره رهبری ترغیب آنها به اختصاص 4 میلیارد دلار در بودجه است.

قانونگذاران در هر دو مجلس خواسته اند که کنگره رهبری شامل بودجه در معامله بعدی با چندین کمیته صندلی در مجلس نمایندگان و بیش از 40 سناتور دموکرات وافرش به نگارش نامه های جداگانه خواستار آن است که کنگره تخصیص بودجه.

اگر شما می خواهم به صحبت کردن با یک شوی سخنگوی امریکا درباره مردمی فشار بر کنگره به صندوق پست الکترونیکی-در رای گیری در سراسر کشور در رسیدن به توماس رایان در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de