Crayola اعلام جدید پوست-الهام مداد رنگی مومی رنگ

Crayola اضافه کرده است یک خط جدید از مداد رنگی مومی رنگ به عنوان بخشی از شرکت جدید فراگیر ابتکار با توجه به Mashable.

چه خبر:

“این پوست مداد رنگی هستند که علاوه بر هیجان انگیز خود را به مداد مجموعه در خانه و یا در کلاس درس ساخت صفحات رنگ آمیزی و نقاشی و حتی دقیق تر و واقع بینانه است. این سایه های ظریف داخل فرموله شده برای بهتر نشان دادن تنوع رو به رشد در سراسر جهان است. رنگ از جهان سقوط به سه اصلی سایه: بادام طلایی و گل رز – و از همه روشنتر یا تیره سایه در میان است. این بسته شامل 24 جدید مداد رنگی مومی رنگ که نشان دهنده مردم از سراسر جهان است. باعث جفت شدن کامل با رنگ آمیزی Crayola کتاب!”

چگونه آنها با هم قرار داده شد

  • Crayola تیمی با اراذل و اوباش زیبایی ویکتور Casale برای ایجاد سایه که “به دقت گردد برای رفتن از نور اضافی به عمیق ترین در حالی که ترکیب رز و بادام و طلایی برای پوست های بسیار روشن” با توجه به “GMA.”
  • Casale گفت: “فراگیر باید در دسترس برای تمام سنین و بحث در مورد تنوع باید تشویق به منظور تقویت حس تعلق. چه در خانه و یا در یک کلاس درس این مجموعه به کودکان فرصت بیشتری به دقت نمایندگی خود را از طریق خلاقیت و بیان خود.”
  • Crayola تست رنگ واقعی مردم و کار با Casale را رنگ به زندگی با توجه به “GMA.”
  • Casale گفت: “در طول زندگی حرفه ای من من به طور سیستماتیک ایجاد سایه است که از نور به 4 درصد برای ایجاد یک پالت سایه است که قطاری از تمام سایه. من هم پا سایه به صورتی خنثی و طلایی کمرنگ را به حساب بسیاری از مختلف قومی پوست تن. سایه ها بسیار دقیق و تفاوت تنها می تواند دیده می شود که به صورت اعمال می شود و نسبت به پوست خود را و به راحتی متوجه بر روی کاغذ سفید در مقایسه با زمانی که به هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im