‘بحرانی پیروزی برای جنبش مترقی’: ماری نیومن Ousts جناح راست حزب دموکرات دن Lipinski

مترقی چلنجر ماری نیومن را شکست داد وقت Rep. دن Lipinski در اولیه برای ایلینویز’ 3rd کنگره منطقه در روز سه شنبه, برکناری ترین جناح راست حزب دموکرات در مجلس که هشت تا نظر او را دیدم به طور مداوم در مخالفت با حقوق باروری ، LGBTQ برابری بهداشت و درمان گسترش و بالاتر دستمزد برای کارگران است.

“من سرشار از غرور و افتخار و قدردانی برای شگفت انگیز ائتلاف که کمک مورد تغییر مورد نیاز را در منطقه” نیومن توییتی پس از او اعلام برنده توسط یک حاشیه. “ما در حال رفتن به محل کار با هم برای کاهش هزینه های بهداشت و درمان برای مبارزه با تغییر آب و هوا و برای ساخت یک اقتصاد است که با این نسخهها کار برای همه است.”

“ماری نیومن پیروزی اوج سال کار به سرنگون کردن یک تثبیت وقت و ثابت می کند که رای دهندگان در سراسر کشور هستند و در هیچ ذهن به ایستادن به مقامات منتخب خود را پرتاب زنان و خانواده در زیر اتوبوس.”
—Ilyse Hogue, trevor trust

نیومن که آمد فقط کوتاه از شکست Lipinski در سال 2018 شد و با حمایت یک آرایه متنوع از مترقی حمایت گروه ها و اعضای کنگره از جمله Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) و دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-Vt.). نیومن ابراز پشتیبانی برای مدیکر برای همه, سبز جدید مقابله و ليزينگ دیگر موارد در دستور کار مترقی.

“این مهم پیروزی برای جنبش مترقی در نشان می دهد که رای دهندگان آماده برای یک نسل جدید از مترقی رهبری در حزب دموکراتیک” الکساندرا Rojas, مدیر اجرایی عدالت دموکرات در بیانیه ای گفت: سه شنبه شب. “این فقط در از دست دادن برای یک وقت. این یک شکست برای دستگاه سیاست و شرکت های بزرگ اهدا کنندگان که می خواهند برای متوقف کردن جنبش ما برای مدیکر برای همه, سبز جدید معامله و حقوق باروری.”

ترقی خواهان بسیج در سراسر نیومن پس از دموکرات کنگره کمیته کمپین (DCCC) در سال گذشته به اجرا در لیست سیاه خود سیاست قطع پارتی بودجه به فروشندگان و مشاوران که با کار اولیه رقبا—سیاست ترقی خواهان را محکوم به تلاش برای محافظت از شرکت های بزرگ-دوستانه محافظه کار دموکرات ها در مواجهه با شورشیان رقبا.

برخی از پیش بینی سیاست نتیجه معکوس خواهد و به نظر می رسد دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است در روز سه شنبه.

“رای دهندگان از ایلینویز’ 3rd کنگره منطقه صحبت با صدای بلند و روشن رد تشکر. دن Lipinski ضد انتخاب ضد برابری و ضد کارگر در دستور کار” گفت: Ilyse Hogue جمهور از trevor trust Pro-Choice امریکا است. “آنها یک قهرمان در ماری نیومن و به زودی باید یک نماینده در کنگره که سهام خود را به ارزش ها و اولویت است.”

“ماری نیومن پیروزی اوج سال کار به سرنگون کردن یک تثبیت مناظره” Hogue گفت: “و ثابت می کند که رای دهندگان در سراسر کشور هستند و در هیچ ذهن به ایستادن به مقامات منتخب خود را پرتاب زنان و خانواده در زیر اتوبوس.”

اولیه در آمد در لحظه های خطر ناک برای, ایلینوی, ایالات متحده به عنوان یک کل به عنوان کشور تلاش برای مبارزه با بدتر شدن coronavirus بحران که منجر اوهایو گرجستان و مریلند برای به تعویق انداختن خود در انتخابات مقدماتی بیش از نگرانی برای سلامت عمومی است.

“تعداد زیادی از حوزه های رأی گیری در ایالت ایلینوی تعطیل سهشنبه,” رهگیری گزارش “در حالی که دیگران فاقد لازم رای گیری و مطابق با منابع و در نتیجه در ساعت تاخیر طولانی مدت.”

با توجه فدرال توصیه در برابر تجمع بیش از 10 نفر برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ناظران وحشت زده شد توسط شرایط در رای گیری سایت در ایلینوی که در آن رای دهندگان در برخی از نقاط از جمله منحصر به فرد آسیب پذیر و افراد مسن بودند نشسته اند در شلوغ اتاق را برای ساعت ها در انتظار به صندوق های رأی رفتند.

“برگزاری انتخابات مقدماتی در وسط یک بیماری همه گیر است که کاملا جنایی ایم” رهگیری‘s Aída چاوز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im