‘Cronyism جلوتر از علم’: فدرال دکتر می گوید که او از کار اخراج شد برای مقاومت در برابر تهمت ارتقاء تست نشده Covid-19 درمان

یک مقام عالی رتبه فدرال دانشمند و یکی از برجسته واکسن کارشناسان در آمریکا گفت: در یک پژمرده بیانیه ای در روز چهارشنبه بود که او اخراج از پست خود به عنوان مدیر بخش بهداشت و خدمات انسانی’ پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار زیرا او را مورد سوال و مقاومت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ارتقاء تست نشده Covid-19 درمان به خصوص هیدروکسی کلروکین.

دکتر ریک روشن بود که نقل مکان به یک پست در موسسه ملی سلامت گفت: او معتقد است که “انتقال بود که در پاسخ به من اصرار که دولت سرمایه گذاری میلیاردها دلار اختصاص داده شده توسط کنگره به آدرس Covid-19 pandemic به امن و علمی بررسی راه حل و نه در مواد مخدر واکسن و دیگر فن آوری است که عدم شایستگی علمی.”

“جهانی همه گیر است و زمان به زدن پرسنل و یا در تضاد و حذف کارشناسان برای تمایل به انجام کار خود را به خوبی. این گزارش فوق العاده نگران کننده خواهد شد و من فشار برای پاسخ.”
—دیابت پتی موری

“من نیز در برابر تلاش ها برای صندوق به طور بالقوه خطرناک مواد مخدر ترویج شده توسط کسانی که با ارتباطات سیاسی” روشن اضافه شده است. “به طور خاص و بر خلاف دستورات غلط من محدود گسترده استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین و ترویج توسط دولت به عنوان یک اکسیر اما که به وضوح عدم شایستگی علمی.”

روشن بود که نقش پیشرو در تلاش برای توسعه یک واکسن برای رمان کروناویروس گفت: او تصمیم گرفت به صحبت می کنند به دلیل تهمت و دولت قرار داده است “سیاست و cronyism جلوتر از علم” در پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر.

در اوایل این ماه با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت عمومی تهمت تبلیغ هیدروکسی کلروکین به عنوان یک “تغییر بازی”—هر چند رئیس جمهور است و باب روز پایین خود را ارتقاء ضد مالاریا مواد مخدر در روزهای اخیر پس از یک مطالعه نشان داد آن ارائه شده بدون سود به Covid-19 بيمار.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد در یک نشست خبری دوشنبه شب که او “هرگز از شنیده می شود” روشن است که گفت: در بیانیه خود که او “در برابر تلاش برای ارائه یک اثبات نشده به مواد مخدر در تقاضا برای مردم آمریکا.”

“این داروها گفت:” روشن “را جدی و بالقوه خطرات مرتبط با آنها از جمله افزایش مرگ و میر مشاهده شده در برخی از مطالعات اخیر در بيماران مبتلا به Covid-19.”

در بیانیه ای که اواخر روز چهارشنبه پس اخبار روشن را حذف دیابت پتی موری (D-شستشو.) گفت: “ما نیاز به گوش دادن به کارشناسان و علوم هل دادن آنها را کنار گذاشته است.”

“جهانی همه گیر است و زمان به زدن پرسنل و یا در تضاد و حذف کارشناسان برای تمایل به انجام کار خود را به خوبی” موری گفت. “این گزارش فوق العاده نگران کننده خواهد شد و من فشار برای پاسخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im