محصول تنوع می تواند کمک به مبارزه با تغییر آب و هوا مطالعه جدید نشان می دهد

مارس 19 (UPI) — تک محصول مزارع که تسلط, امروز, کشاورزی, صنعت موفق به ارائه بافر در برابر تغییر آب و هوا که محصول تنوع نشانی جدید دانشگاه استنفورد نشان می دهد.

برای مطالعه منتشر شده روز شنبه در مجله طبیعت, محققان دانشگاه استنفورد در نگاه چگونه شیوه های کشاورزی نهفته پرنده تنوع زیستی در کاستاریکا است.

“مزارع که خوب برای پرندگان نیز خوب برای گونه های دیگر” جفری اسمیت, زیست شناسی فارغ التحصیل و دانشجو و همکاری نویسنده این مطالعه گفت: در بیانیه ای. “ما می توانیم با استفاده از پرندگان به عنوان راهنماهای برای کمک به ما در طراحی بهتر سیستم های کشاورزی.”

به طور کلی مزارع متنوع ارائه شده بیشتر ثبات و امنیت در زیستگاه برای پرندگان و بهتر تغییر آب و هوا بافر از یک محصول مزارع تیم تحقیقاتی یافت می شود.

“مناطق استوایی انتظار می رود که به رنج می برند و حتی بیشتر به شدت در شرایط خشک طولانی مدت فصل گرمای شدید و جنگل سرخشکیدگی زیر تغییر آب و هوا” گفت: Gretchen روزانه, مدیر استنفورد سرمایه های ملی پروژه و مرکز حفاظت زیست شناسی و نویسنده ارشد این مقاله است. “اما متنوع مزارع ارائه پناه — آنها می توانند بافر این اثرات مضر در جهات شبیه به یک جنگل طبیعی اکوسیستم.”

روزانه گفت: وجود انواع مختلفی از محصولات است که رشد در مزارع متنوع اشاره کرد که موز و قهوه در حال رشد با هم در کاستاریکا که در آن بلندتر موز گیاهان سایه حساس به دما دانه های قهوه.

“این مطالعه نشان می دهد که تغییرات آب و هوایی شده است تأثیر حیات وحش جوامع همچنان به انجام این کار و که محلی های کشاورزی واقعا مهم در حفاظت از تنوع زیستی و ساختمان آب و هوا مقاومتی” گفت: نیک Hendershot زیست شناسی دانشجوی کارشناسی ارشد و نویسنده سرب از مطالعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im