شلوغ زمینه به دوک آن را در 1st کنگره منطقه اولیه

سالت لیک سیتی — این اولین بار در نزدیک به دو دهه صندلی در 1st کنگره منطقه باز شده است باعث سراسیمگی از نامزدها به دنبال جای گذاشت GOP تشکر. راب اسقف که دولت به عنوان طولانی ترین خدمت عضو این هیئت گفت: او به دنبال یک 10th مدت است.

رای دهندگان در ژوئن 30 اولیه خواهد whittle زمینه چهار هستهای نامزدها به یک نفر که خواهد رفت بر روی انتخابات عمومی. نیز وجود دارد که دو حزب دموکرات که هر امید به زنده ماندن اولیه و زمین در Nov. 3 رای گیری.

در اینجا نگاهی که اصلی رای دهندگان به نظر برای 1st منطقه را پوشش می دهد که یک راه باریک از شمال یوتا اجلاس شهرستان و گسترش به Uinta حوضه.

جمهوری خواهان

Former Utah Agriculture Commissioner Kerry Gibson speaks during the 1st Congressional District Republican debate at the PBS Utah studios in Salt Lake City on Tuesday, June 2, 2020.
سابق یوتا کشاورزی کمیسر کری گیبسون صحبت می کند در طول 1st کنگره منطقه جمهوریخواه بحث در PBS یوتا studios در سالت لیک سیتی در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.
ریک Egan

کری گیبسون یک کشاورز لبنی که شش سال در قوه مقننه ایالت یوتا و در خدمت دو شرایط وبر شهرستان کمیسیون. او اخیرا شنود گذاشته شد توسط فرماندار به عنوان کمیسر بیش از یوتا وزارت کشاورزی و مواد غذایی است اما پا را به اجرا مبارزات انتخاباتی خود.

“من فکر می کنم که تجربه در این مسابقه بسیار مهم است” گیبسون گفت. “آسان راه حل های یافت شده در واشنگتن در این مرحله همه چیز از چپ به کار سخت است … در حال حاضر زمان برای آموزش های شغلی.”

گیبسون گفت: کنگره نیاز به دریافت مالی خود را در نظم و تعادل بودجه اضافه کرد که او تنها نامزد در این مسابقه که به عنوان یک مجلس دولت مجبور شد به سختی کاهش هزینه در طول رکود بزرگ که آمار در سال 2008.

“من به ریاست بودجه فرعی و بخشی از یک گروه از مردم نشسته در اطراف یک میز بود که به بودجه کار با چه درآمد ما تا به حال در آینده,” او گفت:. “ما دریافتیم که در آن به قطع و آن را کشور ما در یک مکان بسیار بهتر است. ما خیلی قوی تر چون ما کمرنگ چربی.”

وی افزود: 1st District نیاز به یک نامزد مانند او که یک حامی قوی از تپه پایگاه نیروی هوایی برای نقش آن در امنیت ملی و به دلیل آن است که یک راننده اقتصادی برای شمال ایالت یوتا و صنعت هوافضا.

“این است که نه فقط تنها-بزرگترین کارفرما در کشور ما اما اثر موج دار شدن باور نکردنی است. اگر وجود دارد هر چیزی را که لمس هر ساکن در منطقه ما در برخی از شکل و فرم آن است که تپه پایگاه نیروی هوایی. نمی توان آن را نادیده گرفته است; به پرورش و مراقبت از گرفته شده.”

گیبسون می گوید او همچنین یک حامی قوی برای بیشتر کنترل محلی از اراضی عمومی بانکها و کوچک-موفقیت کسب و کار و کمک به روستایی در ایالت یوتا رشد.

“تاریخ و زمان آخرین اما نه کم ما نیاز به یک معنی صندلی در پشت میز وقتی که می آید به زمین های عمومی بحث است. ما به عنوان یک دولت فوق العاده تحت تاثیر این مقدار از زمین های عمومی در اینجا” گیبسون گفت: تاکید او می تواند رهبری در مورد این مسئله به دلیل تجربه خود را به عنوان یک سابق مجلس, زندگی خود را در یک جامعه روستایی و سابق خود نقش در دولت های کشاورزی سازمان.

Businessman Blake Moore speaks during the 1st Congressional District Republican debate at the PBS Utah studios in Salt Lake City on Tuesday, June 2, 2020.
تاجر بلیک مور صحبت می کند در طول 1st کنگره منطقه جمهوریخواه بحث در PBS یوتا studios در سالت لیک سیتی در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.
ریک Egan

بلیک مور است که یک مدیر اجرایی با سیسرو گروه مشاوره مدیریت شرکت سابق افسر خدمات خارجی که مشغول به کار در هوش در ایالات متحده و خارج از کشور در آسیا است.

این اولین تاخت و تاز کردن در یک اجرا برای دفتر سیاسی اما او معتقد است خود خدمات عمومی سابقه و تجربه شرکت های بزرگ او را منحصر به فرد واجد شرایط برای حل چالش های سختی در واشنگتن است.

به خصوص با توجه به تعارض با چین بیش از COVID-19 آن کنترل بسیار ایالات متحده زنجیره تامین کالاهای حیاتی و مداوم جنجال بر کسری تجاری مور گفت: یوتا نیاز به یک رهبر سیاسی است که تجربه در آسیا است.

“وجود دارد یک لیست در حال رشد از مسائل با چین,” او گفت:. “ما نمی توانیم فقط بحث در مورد آنچه که ما باید به بحث در مورد رویکرد ما به بهتر روابط ما.”

مور گفت که او نیز حمایت از reevaluating ایالات متحده در رابطه با سازمان بهداشت جهانی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد به انجام کار در راه به دست آوردن بیشتر در خارج از کشور تولید شغل بازگشت به کشور است.

“اولین گام برای تقویت خودمان به خصوص وقتی که می آید به ساخت. ما می توانیم همه چیز خودمان را,” او گفت:.

مور گفت: او در 1st کنگره منطقه “تحت جت” و ارزش هیل پایگاه نیروی هوایی overemphasized نمی باشد.

“شما نمی توانید از دست دادن بینایی است که اولویت در این منطقه تپه پایگاه نیروی هوایی” او گفت:. یکی از استراتژی های کلیدی او اضافه شده این است که “کسی که آماده به خدمت در کمیته نیروهای مسلح مجلس از یک روز. “

“من که در دنیا,” او اضافه شده است.

تجربه خود را در مشاوره مدیریت باعث شده است که او برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی کسب و کارهای کوچک و شرکت های فورچون 500 رشد در دنیای رقابتی مور گفت.

او تاکید کرد که زمین های عمومی باید به عنوان یک اولویت از خیلی از یوتا است که تحت کنترل سازمان های فدرال مانند اداره مدیریت زمین.

“این یک منطقه که در آن ما نمی تواند گرفتار در شعارهای” او گفت:. “انرژی تنوع و تفریح و سرگرمی است شرکت وجود داشته است به خوبی در کشور ما به این نقطه و ما نیاز به مطمئن شوید که همچنان ادامه دارد.”

Davis County Commissioner Bob Stevenson speaks during the 1st Congressional District Republican debate at the PBS Utah studios in Salt Lake City on Tuesday, June 2, 2020.
Davis County کمیسر باب استیونسون صحبت می کند در طول 1st کنگره منطقه جمهوریخواه بحث در PBS یوتا studios در سالت لیک سیتی در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.
ریک Egan

باب استیونسون در خدمت دو دوره به عنوان شهردار لیتون و گفت: در آن زمان مالیات قطع شد. او یک Davis County کمیسر در حال حاضر و در خدمت در یوتا, دفاع, داد, هیئت مدیره, که با این نسخهها کار برای ترویج و تضمین آینده هیل پایگاه نیروی هوایی.

علاوه بر این او است که رئیس Wasatch مقابل شورای منطقه ای شد رئیس interlocal شورای دولت و co-صندلی شمال یوتا اقتصادی داد که با این نسخهها کار برای ترویج توسعه اقتصادی در وبر و دیویس شهرستانهای استان است.

“یکی از چیزهایی که شما یاد بگیرند که در سطح محلی است که شما یاد بگیرند که چگونه به کار با مردم و شما یاد بگیرند که چگونه به انجام,” او گفت:.

“من فکر می کنم قدرت من است من در گذشته تجربه” اضافه کردن او 30 سال برای یک شرکت بزرگ نستله و اولین بار بود سیاسی در قبل از سن 30.

“این همه را با هم یک مجموعه از تجربه و شهرت و توانایی.”

استیونسون گفت که او شروع به پریدن کرد به این مسابقه به دلیل تمایل خود را برای خدمت و برای تضمین ادامه ماموریت هیل پایگاه نیروی هوایی.

“در حالی که وجود دارد این عنصر نظامی است و همچنین موتور اقتصادی که اسپرز بسیار توسعه اقتصادی در شمال یوتا,” او گفت:. “هنگامی که شما را متوقف و فکر می کنم در مورد آن وجود دارد در اطراف 26,000 شغل در سایت و یکی دیگر از 3000 شغل است که پیمانکاران به پایه. و شاخه ای از آن است که نزدیک به 30000 شغل که کراوات به آن است.”

او گفت که نامزد موفق نیاز به ادامه به رشد ماموریت هیل پایگاه نیروی هوایی و پشتیبانی دانشگاه ها و فن آوری مدارس به منظور توسعه نیروی کار آینده است. علاوه بر این فرصت های شغلی در مناطق روستایی ایالت یوتا نیاز به تقویت از طریق دسترسی بیشتر به تکنولوژی باند پهن و گسترش بازار برای از راه دور, او گفت:.

Kaysville Mayor Katie Witt speaks during the 1st Congressional District Republican debate at the PBS Utah studios in Salt Lake City on Tuesday, June 2, 2020. The Kaysville City Council released a letter of censure aimed at Witt.
کایزویل شهردار کتی ویت صحبت می کند در طول 1st کنگره منطقه جمهوریخواه بحث در PBS یوتا studios در سالت لیک سیتی در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020. در کایزویل شورای شهر منتشر شد نامه ای از سرزنش با هدف Witt.
ریک Egan

کتی Witt شده است شهردار کایزویل پس از سال 2017 و همچنین خدمت در شورای شهر در حالی که او زندگی می کردند در Longmont, Colorado.

او او انگیزه برای اجرای کنگره پس از انتخابات کنگره 2018 زمانی که اسکندریه Ocasio-کورتز, D-نیویورک امن یک پیروزی است.

“من نمی توانم باور کنم که کسی که می تواند اجرا بر روی سوسیالیستی اصول و انتخاب به کنگره است. این چیزی است که لگد در کون را اجرا کنند.”

Witt خودش توصیف pro-مغلوب ساختن پیشی جستن pro-تفنگ pro-زندگی و “طرفدار” برای رای دهندگان از 1st District, و گفت که او نگران است برای بازگشایی این کشور و بازگرداندن آزادی در قانون اساسی.

Witt ساخته شده زمانی که اخبار او انداخت و او را حمایت پشت یک تجمع در شهر که به نام برای کسب و کار بیشتر برای بازگشایی شده است. سرانجام با انتقال به محل دیگری پس از اعتراض از ساکنان و همکاران او در کایزویل شورای شهر که به تازگی رای به سرزنش او و درخواست برای استعفای او.

شهردار عذرخواهی برای نگه داشتن شورای اطلاع داد اما گفت که او نه سستی از تصمیم اولیه.

“من اعتماد مردم را به تصمیم گیری است که بهترین راه حل برای آنها را” او گفت:. “من فکر می کنم من تنها نامزد در این مسابقه که نشان داده من ایستاده تا برای رای دهندگان متمم اول قانون اساسی حقوق. من محافظه کار است. من نشان داده ام که من نمی ترسم را قوی ایستادن و ایستادن برای من مردم و این چیزی است که من می خواهم به انجام در کنگره است.”

او گفت: او یک حامی قوی از تپه نیروی هوایی پایه های صنایع تولیدی و بخش نفت و گاز در 1 منطقه.

“این شرکت در حال نگه داشتن انرژی آمریکا مستقل است که یک مسئله امنیت ملی.”

او همچنین یک مدافع برای بیشتر محلی نظارت از زمین های فدرال است.

“من فکر می کنم ما خواهد شد انجام یک کار بهتر از حفظ آنها … حق با آنها در حیاط خلوت ما و آنها آن را مشاهده نمی,” او گفت:. “هر آنچه که خوب است برای یوتا من خواهد بود برای مبارزه است.”

Witt اضافه شده که تشخیص عامل در این مسابقه این است که او یک جمهوری خواه و در حال حاضر وجود دارد تنها 13 اوباما در کنگره تعدادی او گفت: باید رشد کند.

“من می دانم که رهبری نگران است به صدای بیشتر در جدول.”

دموکرات ها

Jamie Cheek speaks during a 1st Congressional District Democratic debate at the PBS Utah studios on the University of Utah campus in Salt Lake City on Monday, June 1, 2020.
جیمی گونه صحبت می کند در طول یک 1st کنگره منطقه بحث دموکراتیک در PBS یوتا studios در دانشگاه از دانشگاه یوتا در سالت لیک سیتی در دوشنبه 1 ژوئن 2020.
استیو گریفین Deseret News

جیمی گونه زندگی می کند که در اگدن رشد در روستاهای وایومینگ در تلاش است که تا به حال به تکیه بر مواد غذایی و کمک های دیگر.

او یک نسل اول فارغ التحصیل و در حال حاضر کار به عنوان یک مدیر منطقه با ایالتی یوتا دفتر توانبخشی.

“به عنوان کسی که با این نسخهها کار در مددکاری اجتماعی, من به طور مستقیم از راه قوانین ما را تحت تاثیر قرار ترین جمعیت های آسیب پذیر,” او گفت:, و اضافه کرد که او در حمایت از مراقبت های بهداشتی جهانی است که نیروی شرکت های بیمه خصوصی برای کاهش هزینه های خود را.

“من می خواهم هر کس به در دسترس و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی. مراقبت های پیشگیرانه است دوری در این کشور … بیمار سیستم مراقبت های شکسته است.”

گونه گفت: این پیشنهاد برای کاهش گازهای گلخانه ای و آلودگی های زیر سبز قرارداد جدید باید به دنبال.

“من مایل هستم به یک مکالمه واقعی,” او گفت:. “ما نیاز به شدت کاهش انتشار کربن.”

گونه, 34, گفت: او تصمیم گرفت برای رسیدن به مسابقه پس از اسقف گفت که او نمی خواهد به دنبال واژه دیگری.

“من فکر می کردم این بود که زمانی که ما می تواند تلنگر این صندلی است.”

مبارزات انتخاباتی خود را نیز با تمرکز به شدت در حفاظت از زمین های عمومی افزایش فرصت های آموزشی و مبارزه برای مردم در 1st District.

“من فکر می کنم من مایل هستم به سختی مکالمات و مایل به گرفتن ایده های جسورانه به واشنگتن و از طرف دیگر به ما گوش و تغییر واقعی زمانی که می آید به سیاست های عمومی.”

Darren Parry speaks during a 1st Congressional District Democratic debate at the PBS Utah studios on the University of Utah campus in Salt Lake City on Monday, June 1, 2020.
دارن پری صحبت می کند در طول یک 1st کنگره منطقه بحث دموکراتیک در PBS یوتا studios در دانشگاه از دانشگاه یوتا در سالت لیک سیتی در دوشنبه 1 ژوئن 2020.
استیو گریفین Deseret News

دارن Parry است رئیس سابق شمال غربی گروه از شوشون ملت و خدمت در قبیله شورای.

یکی از پراویدنس در Cache County, پری برای سال کار کرده با دولت و رهبران در نقش خود با قبیله و با موفقیت امن $750,000 از قوه مقننه ایالت یوتا برای کمک به صندوق تفسیری مرکز در محل یاد رودخانه قتل عام.

“من فکر می کنم با تعامل با فرماندار و مقننه من شده اند قادر به ساخت مشارکت,” او گفت:. “آنها اعتماد به آنچه من می خواهم به انجام و چگونه من رفتن به واکنش نشان می دهند.”

پری گفت: او تصمیم گرفت برای رسیدن به این مسابقه حتی اگر او نمی کند “فانتزی” خود را به عنوان یک سیاستمدار به دلیل شکسته طبیعت از کشور است.

“من احساس می کنم این تفرقه است برای رفتن به مرگ ما,” او گفت:. “نفرت سخنرانی کردم برای رفتن.”

بزرگ تمرکز خود را از پلت فرم است که مراقبت از محیط زیست است.

“این نوع از ساقه که از من به عنوان یک بومی آمریکایی رهبر. ما همیشه او را مادر زمین. به عنوان ما همچنان به استفاده از محیط زیست امروز روشن شده ما نیاز به مراقبت بهتر از زمین است. اگر نه برای ما بهتر بود برای فرزندان و نوه های ما.”

در حالی که او گفت: او از سبز معامله جدید و پیشنهاد آن به شدت کاهش انتشار کربن در نظریه پری گفت: آن نوع از تغییرات زمان می برد.

“ما کاملا وجود دارد را در همه چیز اما من می خواهم به ما یک روز وجود دارد.”

اراضی عمومی در کنترل دولت فدرال وی افزود: باید بماند که در راه است.

“من نمی اعتماد ایالت یوتا به فروش آنها را به بالاترین پیشنهاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de