‘بی رحمانه و بد اقتصاد’: تجزیه و تحلیل هشدار ویرانی را به دنبال خواهد داشت اگر مذاکرات قطع $600 بیکاری افزایش

پیشرو مترقی اقتصاددان جمعه هشدار داد که ویرانگر از دست دادن شغل و درآمد کاهش خواهد نتیجه اگر کنگره کمان به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان در سنا و اجازه می دهد تا 600 دلار هفتگی افزایش مزایای بیکاری منقضی خواهد شد در پایان ماه ژوئیه.

“اجازه دادن به این اضافی $600 در UI سود خاتمه در پایان ماه ژوئیه خواهد به خودی خود باعث از دست دادن شغل از دیده می شد در هر کدام از این رکود از اوایل 1990s یا اوایل 2000s.”
—جاش Bivens موسسه سیاست اقتصادی

موسسه سیاست اقتصادی (EPI) مدیر تحقیقات جاش Bivens در یک تجزیه و تحلیل جدید درآمد شخصی آمار منتشر شده در جمعه توسط وزارت بازرگانی گفت: گسترش نمی, افزایش بیمه بیکاری (UI) در جولای گذشته 31 “خواهد بود هر دو بی رحمانه و بد اقتصاد است.”

“اقتصاد به رشد خود ادامه خواهد داد محکم محدود کافی تقاضا برای کالا و خدمات و قطع سیاست پشتیبانی است که کمک می کند تا خانواده ها حفظ صرف یک ایده وحشتناک,” Bivens نوشت: “هر دو برای این خانواده رفاه و ثبات در اقتصاد کلان.”

Bivens تخمین زده است که “اجازه دادن به این اضافی $600 در UI سود خاتمه در پایان ماه ژوئیه خواهد به خودی خود باعث از دست دادن شغل از دیده می شد در هر کدام از این رکود از اوایل 1990s یا اوایل 2000s” که هر یک منجر به بیش از یک میلیون شغل را از دست داده.

با توجه به جدید وزارت بازرگانی داده پیشرفته UI پرداخت افزایش درآمد توسط $842 میلیارد و در مقیاس سالیانه نرخ ممکن است. Bivens گفت: این رقم نشان می دهد که “صخره مالی ناشی از قطع اضافی $600 در UI هفتگی مزایای است که واقعا تند.”

“این امر می تواند یک فاجعه اجازه دهید به این خاموش کردن و جایگزین کردن آنها با هیچ چیز” Bivens توییتی.

Bivens با اشاره به این که در طول چند ماه از رکود اقتصادی در آورده با کروناویروس همه گیر “UI مزایای نگه داشته اند تقلیل در هزینه های بسته بخش از پیشرو بیشتر catastrophically به کاهش هزینه ها در بخش های دیگر.”

“به عنوان رستوران و کارکنان شرکت هواپیمایی خود را از دست داده مشاغل در اوایل coronavirus بحران با توجه به اجتماعی فاصله اقدامات UI مزایای ارائه شده درآمد به صرف هنوز هم در رفتن بخش مانند فروشگاه های مواد غذایی و شامل برخی از فروپاشی اقتصادی” Bivens نوشت.

“فوق العاده و بیکاری و در نتیجه حمل قبر اخلاقی خطر برای جمهوری خواهان—که طبقهی کارگر ممکن است توقف به سادگی پذیرش سلطه سیاسی از کلاس کسب و کار.”
—رایان کوپر هفته

“سیاستگذاران می تواند و باید گسترش اضافی $600 در UI مزایای گفت:” Bivens “و اجازه می دهد تا مقدار سود بالا به مرحله پایین به میزان متوسطی در طول زمان به عنوان نرخ بیکاری و اقتصاد شروع به رشد سریع تر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) باید هر دو گفتند که مخالفت با گسترش $600 هفتگی افزایش بیمه بیکاری در آینده هر coronavirus بسته محرک.

ماه گذشته آمریکا با تصویب قانونی که گسترش UI پیشرفته مزایای از طریق ژانویه سال آینده. مک کانل را رد کرد و این لایحه به عنوان یک “فهرست لباس های شسته شده از حیوان خانگی اولویت” و حاضر به اجازه دهید آن را در رسیدن به طبقه سنا برای رای دادن.

در ستون این هفته در روز سه شنبه, Ryan کوپر توصیف افزایش UI پرداخت که در میان پیشرفته ترین سیاست “آمریکا دیده می شود در بیش از نیم قرن” و گفت: کنگره جمهوری خواهان در مخالفت با گسترش مزایای به همین دلیل.

“محافظه کار پردازان فکر می کنم اصلی ترین فعالیت دولت باید مردم را وادار به کار و کسب سود برای سرمایه داران” کوپر نوشت. “با این دیدگاه بیکاری باید پر از بدبختی به طوری که مردم می تواند از جان گذشته برای کار و صاحبان کسب و کار می تواند و ممکن است بزرگترین سود با نگه داشتن دستمزدها پایین است.”

“فوق العاده و بیکاری و در نتیجه حمل قبر اخلاقی خطر برای جمهوری خواهان—که طبقهی کارگر ممکن است توقف به سادگی پذیرش سلطه سیاسی از کلاس کسب و کار” کوپر ادامه داد. “زندگی مردم به راحتی در منافع دولت ممکن است شروع خواستار دستمزد بالاتر و یا شرایط کار بهتر است قبل از اینکه آنها را به بازگشت به کار و یا وحشت از وحشت شروع به ساخت سیاسی دیگر خواسته است.”