کنگره به نظر می رسد در حال جنگ با آمریکا. تنها 150 میلیارد دلار از آن نزدیک به 3 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد – فقط 5 درصد – اختصاص داده شده به 50 ایالت; و آنها مجاز به استفاده از آن را به جایی که آنها به آن نیاز دارید بیشتر به پلاگین سوراخ در بودجه خود را ناشی از اجباری shutdown. در آوریل 22, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت که او مخالف اضافی فدرال کمک به آمریکا و این که اولویت خود را به اجازه می دهد متحده ورشکسته.

هیچ گونه تهدید در یمن بیش از این بانک ها که ساخته شده بسیار خوبی در این بحران است. فدرال رزرو کاهش یافته است نرخ بهره را 0.25% حذف نیاز به ذخیره و آرام نیاز به سرمایه. بانک ها در حال حاضر می تواند قرض گرفتن به طور موثر به صورت رایگان و بدون محدودیت در استفاده. پس این راهکار از 2008-09 نجات آنها می توانند وجوه در دسترس خود را به دیوار خیابان دوستان برای خرید مضطرب خیابان اصلی دارایی قیمت فروش آتش در حالی که همچنان به قرض دادن به دارندگان کارت اعتباری در 21٪.

اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای به همه این است که فدرال ریزرو آرام نقدینگی قوانین را ساخته اند آن را آسان تر برای دولت و دولت های محلی خود را راه اندازی دولتی, بانک ها, چیزی که باید انجام دهید ارسال با عجله به استفاده از تغذیه بسیار سخاوتمندانه تسهیلات جدید برای بانک ها. این بانک می تواند پس از آن قرض دادن به کسب و کار محلی و شهرداری های سازمان های محلی و شهروندان در قابل ملاحظه ای کاهش می یابد در حالی که نرخ جایگزینی دولت محلی خزانه شارژ خیابان اصلی اقتصاد و دولت را پایه درآمد.

پنهان جنگ در ایالات متحده

پرداخت رفتن به دولت و دولت های محلی از Coronavirus صندوق امداد تحت مراقبت در عمل ممکن است تنها برای استفاده coronavirus-هزینه های مربوط. آنها ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش هزینه های که برای محاسبه در خود اخیرا تصویب بودجه از مارس سال 2020 است. مشکل این است که تقریبا همه چیز را به دولت های محلی انجام دهید این است که بودجه خود را از طریق اخیرا تصویب بودجه و بودجه خواهد آمد تا دردناکی کوتاه برای تمام ایالات متحده به دلیل افزایش هزینه ها و درآمد از دست رفته مجبور coronavirus shutdown. بر خلاف دولت فدرال است که می تواند اضافه کردن یک تریلیون دلار به بدهی های دولت فدرال هر سال بدون ترس از مجازات متحده و شهرستانها نیاز به تعادل بودجه خود را. فدرال رزرو باز شهری تسهیلات نقدینگی است که ممکن است خرید اوراق قرضه شهرداری ها اما این است که هنوز بدهی های کوتاه مدت است که باید بازپرداخت شود که به علت. فروش اوراق قرضه خواهد شد و نه دفع ورشکستگی ایالات و شهرستانها است که باید تعادل خود را در کتاب.

متحده هستند از نظر قانونی مجاز به اعلام ورشکستگی اما از سوی دیگر ، مجلس نمایندگان آمریکا معتقد است که “هیچ دلیلی برای آن نمی شود در دسترس است.” او گفت: “ما قطعا اصرار دارند که هر چیزی که ما قرض برای ارسال به دولت است نه صرف حل مشکلاتی که آنها ایجاد شده برای خود را در طول سال با برنامه های بازنشستگی خود را.” و است که آشکارا انگیزه واقعی پشت ورشکستگی فشار. مک کانل متحده می خواهد از طریق قرار دادن یک ورشکستگی سازماندهی مجدد به خلاص شدن از شر تمام کسانی که مزاحم بازنشستگی و موافقت نامه ها و اتحادیه ها که مذاکره با آنها. اما این شبکه های ایمنی در برابر سن که معلمان و پرستاران و پلیس و آتش نشان ها کار کرده اند و برای 30 یا 40 سال است. آن پول خود را.

این مدت طولانی است که هدف از محافظه کاران به خصوصی سازی عمومی حقوق بازنشستگی مجبور سالمندان به ریسک بازار سهام است. اغوا در بازار رونق خود را پس انداز می تواند پس از آن حمله توسط دوره رکود از “چرخه کسب و کار” در حالی که زرنگ و دانا تر خودی جمع آوری غنایم. امروز سیاسی اپورتونيست با استفاده از خرد کردن اضطراری است که ویرانگر اقتصاد محلی به کوچک بخش دولتی و خصوصی سازی همه چیز.

رایگان پول برای بانک ها: بانک فدرال بسیار لیبرال قوانین جدید

بر خلاف ایالات متحده این بانک ها رو از ورشکستگی اقتصادی shutdown; اما سهام خود را غرق شدند سریع. بانک فدرال تسهیلات شد و گفت: به منظور تشویق بانک ها به “کمک به دیدار با تقاضا برای وام و اعتبار از خانواده ها و کسب و کار.” اما در حالی که بانک ها خود نرخ استقراض کاهش یافته بود در 15 مارس از یک در حال حاضر پایین 1.5% تا 0.25% میانگین نرخ کارت اعتباری کاهش یافته و در ماه بعد تنها 0.5% به 20.71% هنوز unconscionably بالا برای کار دستمزد بگیر.

اگر چه فدرال رزرو اقامت گفته می شود برای خدمت به خیابان اصلی در طول خاموش کردن وال استریت تا به حال جدی نقدینگی مشکل طولانی قبل از همه گیر رسید. مشکلات در ماه سپتامبر ظاهر 2019 زمانی که مخزن نرخ بازار به طور ناگهانی شات تا 10٪. قبل از سال 2008 بانک های قرض گرفته شده از هر یک از دیگر در تغذیه وجوه بازار; اما پس از سال 2008 آنها ترس به قرض دادن به یکدیگر برای ترس از وام گرفتن از بانک ها ممکن است ورشکسته و ممکن است پرداخت وام به عقب. به جای وام دهندگان تبدیل به مخزن بازار که در آن وام بودند ظاهرا امن با وثیقه. مشکل این بود که وثیقه می تواند “rehypothecated” و یا مورد استفاده برای وام های چند در یک بار و در ماه سپتامبر سال 2019 قرض طرف مخزن بازار گرفته شده توسط صندوق های تامینی که برای بدنام خطرناک rehypothecation. این وام دهندگان بنابراین دوباره از جیبش مجبور تغذیه به گام برای نجات بانک ها هستند که درست آن تشکیل شده است. اما این بدان معنی است که فدرال رزرو بود backstopping کل مخزن بازار از جمله صندوق های تامینی یک وضعیت غیرقابل دفاع. پس از آن پرت درهای باز به آن تخفیف پنجره که در آن تنها بانک ها می تواند قرض گرفتن.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

تخفیف پنجره تغذیه مستقیم تسهیلات وام به منظور کمک به بانک های تجاری در مدیریت نقدینگی کوتاه مدت نیاز دارد. در گذشته بانک ها تمایلی به قرض گرفتن وجود دارد به دلیل آن بالاتر نرخ بهره ضمنی بود که این بانک در زمین لرزان است و هیچ کس دیگری نمی خواهد قرض دادن به آن است. اما بانک مرکزی در حال حاضر حذف این سد است. آن گفت: در آزادی مطبوعات در مارس 15:

فدرال رزرو را تشویق می کند به موسسات سپرده گذاری به نوبه خود به پنجره تخفیف برای کمک به دیدار با خواسته های اعتباری از خانواده ها و کسب و کار در این زمان. در حمایت از این هدف امروز هیئت مدیره اعلام کرد که این کاهش اعتبار اولیه با نرخ 150 واحد 0.25% …. به منظور افزایش بیشتر نقش تخفیف پنجره به عنوان یک ابزار برای بانک ها در پرداختن به پتانسیل بودجه فشارهای این هیئت همچنین امروز اعلام کرد که موسسات سپرده گذاری ممکن است به قرض گرفتن از پنجره تخفیف برای دوره زمانی 90 روز prepayable و تجدید پذیر توسط وام گیرنده به صورت روزانه.

بانک ها می توانید تقریبا رایگان وام از تخفیف پنجره است که می تواند بیش از نورد روز به روز به عنوان لازم است. آزادی مطبوعات گفت که تغذیه نیز حذف شده ذخیره مورد نیاز – نیاز است که بانک ها حفظ ذخایر برابر با 10 درصد از سپرده های خود را – و آن است که “تشویق بانک ها به استفاده از سرمایه و نقدینگی بافر آنها به عنوان قرض دادن به خانواده ها و کسب و کار که تحت تاثیر coronavirus.” به نظر می رسد که بانک ها دیگر نیاز به نگرانی در مورد داشتن ذخایر کافی برای بازگشت به وام خود را. آنها فقط می تواند قرض گرفتن نیاز نقدینگی 0.25%, “تجدید پذیر به صورت روزانه است.” آنها لازم نیست به نگرانی در مورد “نقدینگی عدم تطابق” که در آن آنها وام گرفته اند کوتاه برای قرض دادن و سپرده گذاران را به طور ناگهانی برای پول خود را ترک آنها را بدون بودجه برای پوشش وام خود را. فدرال رزرو در حال حاضر پشت خود را ارائه “اعتبار اولیه” در آن تخفیف پنجره به همه بانک ها در جایگاه خوبی در شرایط آسان. فدرال ریزرو ایالات وب سایت:

به طور کلی وجود دارد هیچ محدودیتی در مورد وام گیرندگان استفاده از اعتبار اولیه….قابل توجه واجد شرایط سپرده گذاری در موسسات ممکن است به دست آوردن اعتبار اولیه بدون خسته کننده و یا حتی به دنبال منابع مالی از منابع جایگزین. حداقل دولت و محدودیت در استفاده از اعتبار اولیه باعث می شود آن را قابل اعتماد منبع مالی.

چه دولت های ایالتی و محلی می توانید انجام دهید: شکل خود را در بانک ها

در سمت مثبت این شرایط آسان آن را بسیار آسان تر برای دولت های محلی خود را و عمل خود بانک ها در ستارگان مدل از قرن بانک داکوتای شمالی. برای پیگیری سریع این روند یک دولت می تواند خرید یک بانک بود که برای فروش به صورت محلی که در حال حاضر FDIC بیمه و یک استاد به حساب بانک مرکزی (چیزی نیاز به انجام کسب و کار با دیگر بانک ها و بانک مرکزی). دولت می تواند پس از آن حرکت موجود در آن درآمد و کسانی که آن را می شود از مراقبت عمل صندوق امداد به بانک به عنوان سپرده. از آنجا که دیگر سپرده مورد نیاز آن نیاز دارید نگران نباشید اگر این درآمد دریافت خارج و صرف شده است. هر گونه کمبود را می توان تحت پوشش استقراض 0.25% از بانک فدرال تخفیف پنجره. بانک خواهد نیاز به ایجاد محتاطانه وام به نگه داشتن آن کتاب در تعادل اما اگر سرمایه خود را پایه می شود تهی از چند وام های غیر نمایشی که ظاهرا بیش از حد نیاز نمی شود مشکل از تغذیه است که “تشویق بانک ها به استفاده از سرمایه و نقدینگی بافر.” این بافر وجود دارد برای مواقع اضطراری گفت: تغذیه این است که اضطراری است.

برای پوشش هزینه های راه اندازی و سرمایه گذاری دولت ممکن است قادر به استفاده از بخشی از آن مراقبت تسکین صندوق سهم. بودجه خود را قبل از ماه مارس نمی خواهد که شامل یک بانک است که می تواند در خدمت به عنوان یک منبع مهم مالی برای کسب و کارهای محلی خرد شده توسط خاموش و گذشت بیش نخواهد کرد. در میان نمونه های داده شده از مجاز استفاده برای تسکین بودجه چنین چیزهایی به عنوان “هزینه های مربوط به ارائه کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک به جبران هزینه های کسب و کار وقفه ناشی مورد نیاز نرسیده است.” ارائه زیر بازار وام به کسب و کارهای کوچک قرار می گیرند که در رده بندی کلی.

با استفاده از برخی از آن مراقبت در قانون بودجه به سرمایه گذاری یک بانک محلی دولت می تواند اهرم پول 10 به 1. یکی صد میلیون دلار در سهام می تواند سرمایه گذاری 1 میلیارد دلار در وام. با دولت خود بانک قرض گرفتن هزینه های موثر در 0 ٪ آن هزینه های عملیاتی بسیار پایین خواهد بود. می توانید آن را زیر بازار وام های معتبر محلی وام گیرندگان در حالی که هنوز تبدیل سود است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد یا برای ایجاد بانک سرمایه پایه برای وام بیشتر و یا برای تکمیل دولت درآمد. این بانک همچنین می توانید به من قرض بدهید و آن را به سازمان های دولتی از بودجه با توجه به اجباری shutdown. این گوارا اثر خواهد بود به jumpstart اقتصاد محلی با قرار دادن پول جدید به آن است. مردم قرار داده می شود به کار زیرساخت های محلی را می توان دوباره بازسازی شده و گسترش یافته است و محلی پایه مالیاتی می تواند پر.

Coronavirus همه گیر نشان داده است که نه تنها ما نیاز به خود را از وابستگی به بازارهای خارجی توسط بازسازی پایگاه تولید خود را, اما این دولت و دولت های محلی باید خود را از وابستگی به دولت فدرال است. برخی از دولت اقتصادهای بزرگتر از کسانی که از کل کشور است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom که دولت رتبه در جهان به عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ کرده کالیفرنیا یک “ملت-دولت است.” یک حاکمیت دولت-ملت نیازهای بانکی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im