CSUF حرکت رو به جلو در پروژه های برای اضافه کردن پارکینگ مدرن هنرهای تجسمی مجتمع مک کارتی سالن

هنرهای تجسمی اعضای هیات علمی و دانشجویان در Cal State فولرتون طولانی شکایت کرده است که آنها شش-ساختمان پیچیده است که از تاریخ و نه بسیار قابل توجه و یا در دسترس است.

رانندگان در کالج ایالتی بلوار را یک نشانه است که در مورد آن گفت: آرنولد هلند, دانشیار دانشکده هنرهای تجسمی وزارت.

که باید با تغییر در چند سال آینده با CSUF مبلغ 66 میلیون دلار به پروژه بازسازی و نوسازی ساختمان در این مجموعه و برای اضافه کردن یکی دیگر از 4500 فوت مربع. تیم طراحی انتخاب شده است و این پروژه در حال حاضر برای تکمیل برنامه ریزی شده در دسامبر 2022 گفت: سراب سینگ مدیر و مدیریت ساخت در دانشگاه.

“ما یکی از بزرگترین هنرهای تجسمی در بخش های CSU سیستم” با 1600 در دانش آموزان هلند گفت. “و ما مشکلات است که ما به معنای واقعی کلمه بزرگتر شدن فضا. ما باید به رشد است.”

او گفت که این گروه می خواهد برای دیدن Begovich گالری و نزدیک به مرکز دانشکده هنر تفرجگاه بنابراین دانش آموزان و یا بازدید کنندگان که رفتن به تئاتر یا اجرای موسیقی می تواند حق به Begovich و یا یکی دیگر از گالری هنری است.

  • مک کارتی سالن گرفتن ارتقاء ایمنی در سراسر. و در ماه ژوئن طبقه دوم بسته خواهد شد برای یک پروژه به ارائه فضای مدرن برای یادگیری علم و هیات علمی دانشجویی میشوند. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Cal State فولرتون)

  • هنرهای تجسمی مقامات امیدوارند که Begovich گالری منتقل خواهد شد به برجسته تر منطقه در طول یک $66 میلیون دلار بازسازی و نوسازی پروژه. (عکس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • یک $66 میلیون دلار پروژه برنامه ریزی شده برای نوسازی هنرهای تجسمی مجتمع ساخته شده در 1960s و 70s به. این گروه می خواهد برای دیدن Begovich گالری نقل مرکزی, مکان قابل دسترس باشد. (عکس)

در این نوع از فضای کلاس درس مورد نیاز تغییر کرده است از ساختمان ها بالا رفت و در 1960s و 70s هلند گفت. این درسی است که نه فقط رنگ و مبتنی بر هنر دیگر و نیاز است که به صورت دیجیتال و رسانه ای متمرکز بر محیط زیست است.

“این برنامه نیست و نیاز به فضاهای استودیو مانند نقاشی و هنر شیشه ای انجام,” او گفت:. “ما نیاز بیشتر به آزمایشگاه فضایی بیشتر برق است.”

هلند گفت: این اداره همچنین می خواهم برای دیدن بیشتر مدولار فضای است که می تواند تبدیل به عنوان هنر و رسانه شکل تغییر دهید.

پروژه دیگری در راه است $40 میلیون نوسازی کامل از طبقه دوم از مک کارتی سالن به ارائه فضای مدرن برای یادگیری دانش آموز و هیات علمی دانشجویی همکاری. این پروژه انتظار می رود برای شروع در ماه ژوئن به پایان خواهد رسید در ماه اوت سال 2021 سینگ گفت.

طبقه دوم — که در خانه های زیست شناسی و زمین شناسی بخش به عنوان به خوبی به عنوان برخی از کلاس های درس شیمی — خواهد بود به طور کامل بسته شده برای ساخت و ساز و تریلر و فضاهای دیگر در محوطه دانشگاه استفاده خواهد شد به جای کلاس و دانشکده و دفاتر و او گفت:.

ایده این است که علم بر روی صفحه نمایش در طبقه دوم است.

“وجود خواهد داشت و همکاری در فضاهای راهرو پشتیبانی کلاس های درس و آزمایشگاه و سایر طبیعی دانشگاه توابع” سینگ گفت. “به علاوه, موارد صفحه نمایش و برخی از شیشه ای از طریق راهرو بنابراین در حالی که شما در حال راه رفتن شما می توانید برخی از فعالیت ها در آزمایشگاه.”

به غیر از عملکرد آسانسور در مک کارتی سالن باید ثابت قبل از ماه اوت است. دو همه جنسیتی تک غرفه دستشویی نیز برنامه ریزی شده به عنوان بخشی از عوض, او گفت:.

به مقدار مورد نیاز اضافی فضای پارکینگ در محوطه دانشگاه جدید 1,900-سازه فضایی در شمال Eastside پارکینگ ساختار برنامه ریزی شده است برای باز کردن با شروع ترم پاییز به گفته سینگ. دلار 38.9 میلیون پروژه شامل یک تاج خورشیدی, انرژی کارآمد چراغ روشنایی آسانسور و یک راه پله.

در Pollak کتابخانه جنوبی 70 ویندوز تهویه برای کنترل دود در حال نصب در دوم از طریق طبقه ششم. آنها مورد نیاز ایمنی و آتش, کد, و هنگامی که نصب شده اجازه خواهد داد که برای بازگشایی کتابخانه چهارم از طریق ششم طبقه سینگ گفت.

این پروژه انتظار می رود که در پایان ماه مه.

بازسازی به ویژه در چهارم و پنجم طبقه در حال تعمیر آسیب های ناشی از بزرگی 5.1 زلزله در سال 2014.

ساخت و ساز در این مدتها در انتظار خانه جدید برای لارنس د گراآف مرکز به صورت شفاهی در طبقه ششم در حال انجام است و انتظار می رود انجام شود تا در آوریل یا مه. اما مرکز جدید می تواند باز نمی شود تا زمانی که همه ویندوز ها نصب شده سینگ گفت.

آن زمان مشغول ساخت و ساز در CSUF, او گفت:. “من گاهی اوقات آن را یک دیوانه اما آن را به یک زمان خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>