CSULB دانش آموزان ترک خوابگاه برای خود فاصله میان شیوع کروناویروس: “من هنوز هم در یک بیت از شوک’

زمانی که جولی Minke کردم اصلی توجه کنید که Cal State ساحل طولانی را به طور موقت نزدیک آن دانشگاه و حرکت به کلاس های آنلاین او تصمیم گرفت برای رفتن به خانه ساکرامنتو و بعد از بازگشت این بهار.

رمان coronavirus همه گیر که در آن نقطه به نظر نمی رسد به عنوان اگر آن را upend بقیه سال اول. مقامات در آن زمان گفت که کلاس های احتمال از سرگیری مارس 20.

او پرواز را به دولت سرمایه دوشنبه, مارس 16.

اما تعداد موارد تایید شده از COVID-19 به رشد خود ادامه داد و مقامات بهداشت عمومی ادامه داد: پله تا توصیه های خود را برای تشویق اجتماعی فاصله. زمانی که CSULB برای اولین بار اعلام کرد که در کلاس های حضوری خواهد بود به حالت تعلیق طولانی ساحل تا به حال سه مورد تأیید ویروس. در عرض چهار روز این تعداد افزایش به هشت. Countywide اعداد صعود و حتی بیشتر به سرعت در حال.

بنابراین در چهار شنبه, مارس 18 Minke خودش را پشت در محوطه دانشگاه. او همراه با صدها نفر از دانش آموزان دیگر در حال حرکت بود از سال تحصیلی حداقل یکی که صورت گرفت در محوطه دانشگاه بود.

“من هنوز هم در یک بیت از شوک” Minke گفت.

  • دانش آموزان بار کردن وسایل نقلیه خود را و حرکت از خوابگاه در CSULB در لانگ بیچ در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. در ابتدا دانش آموزان مطلع شدند موقت پردیس بسته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. در حال حاضر دانش آموزان به روز شده اند که بسته شدن گذشته از طریق پایان سال تحصیلی و در نتیجه خوابگاه را نیز بسته بود. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • L-R Ray مارتینز کمک می کند تا برادرزاده اش سباستین Cornejo بسته کردن و حرکت در خارج از خوابگاه در CSULB در لانگ بیچ در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. در ابتدا دانش آموزان مطلع شدند موقت پردیس بسته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. در حال حاضر دانش آموزان به روز شده اند که بسته شدن گذشته از طریق پایان سال تحصیلی و در نتیجه خوابگاه را نیز بسته بود. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • L-R هیلی Norlie و جولیا Minke بسته تا وسیله نقلیه خود را به عنوان Minke حرکت از خوابگاه در CSULB در لانگ بیچ در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. در ابتدا دانش آموزان مطلع شدند موقت پردیس بسته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. در حال حاضر دانش آموزان به روز شده اند که بسته شدن گذشته از طریق پایان سال تحصیلی و در نتیجه خوابگاه را نیز بسته بود. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

Minke دریافت ایمیل اصرار به بسته کردن و حرکت در دوشنبه طولانی نیست پس از او وارد خانه در ساکرامنتو. این زمانی بود که مسئولان دانشگاه اعلام کرد در فرد آموزش نمی خواهد سر در تمام ترم. حتی شروع می شود به تعویق افتاد.

CSULB سخنگوی جف کوک گفت: حدود 2,700 دانش آموزان زندگی می کردند در دانشگاه, خوابگاه قبل از COVID-19 شیوع طرح میتوانست سال تحصیلی. برخی از دانش آموزان هنوز هم در حال حرکت اما او گفت: در هفته آینده تعدادی از دانش آموزان باقی مانده در پردیس مسکن کاهش خواهد یافت و به حدود 220.

“با مجازی آموزش میله میله برای باقی مانده از ترم” کوک گفت: “من می توانم درک کنند که بسیاری از را انتخاب کنید برای بازگشت به خانه و خانواده, برای مثال, و دریافت سرشکن بازپرداخت را انجام دهید.”

برای Minke بود که قطعا درست است. روز بعد از او کردم که ایمیل — روز پس از او فرود آمد پشت در خانه او و دوستان او هیلی Norlie کردم و در ماشین و سوار از ساکرامنتو بازگشت به ساحل طولانی به حرکت می کند.

“آن را احساس نمی کند واقعی است که ما در سال بیش از,” Minke گفت. “من باید به خانه بروم اما من هنوز مطالعه را انجام دهد.”

برای دانشجوی سال اول سباستین Cornejo درایو نیست تا آنجا — اما تغییر سریع هنوز هم نیش.

او به حرکت بازگشت به خانه با خانواده اش در داونی; پدر و عموی خود نیز در پردیس روز شنبه برای کمک به او حرکت می کند.

Cornejo گفت: او غم انگیز بود به خصوص از آنجا که بسیاری از دوستان و هم اتاقی او در حال حاضر در سمت چپ فکر آنها خواهد بود در چند هفته.

که دیگر مورد — و آنها را دریافت نمی کند به گفتن یک خداحافظی.

“من سال اول نیست پایان راه من می خواستم” او گفت:, “اما حداقل من هنوز هم تا به حال تجربه زندگی خوابگاه برای در حالی که کمی.”

اگر چه Cornejo نیست و خداحافظی او را دوست دارند او گفت که او امیدوار ترم پاییز خواهد به عنوان برنامه ریزی شده و او می تواند دوباره به هم متصل با دوستان خود را پس از آن.

“بهترین بخشی از خوابگاه زندگی مردم با من ملاقات کرد,” او گفت: “و هنگامی که مدرسه رزومه من به دنبال آن چهره های آشنا.”

پدرش Adrian Cornejo گفت: او می خواست پسرش را به آن تجربه. این امر می تواند یک راه خوب برای پسرش به او گفت:, و به دست آوردن استقلال — حتی اگر آنها زندگی نمی کنند دور از محوطه دانشگاه.

اما زمان بحران بهداشت عمومی اهمیت بیشتری نسبت به همه کسانی که نگرانی.

“در حالی که من می خواستم پسرم به خوابگاه, تجربه زندگی” آدریان Cornejo گفت: “بهداشت و ایمنی بیشتر مهم است.”

نویسنده کارکنان کریس Haire کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de