کوبا به نجات اما همین را بگویم که مردم آمریکا

در حالی که برنی ساندرز پرداخت سیاسی قیمت برای گفتن چیزی مثبت در مورد کوبا سواد برنامه زمان همه گیر نشان داده تمام جهان قهرمانانه طرف از کوبا سیستم مراقبت های بهداشتی.

من تو را دیدم این قهرمانی دست اول زمانی که من مشغول به کار با کوبا پزشکان در فقیر روستاهای دور افتاده در آفریقا است. آن 1970s بود و من یک زن جوان به کار به عنوان یک متخصص تغذیه با سازمان غذا و کشاورزی سازمان است. همکاران من خوب بودند افرادی که کمک به تغذیه کودکان گرسنه. آنها نیز سنگین حقوق و زندگی یک شیوه زندگی ثروتمند آنها هرگز قادر به بازگشت به خانه. کوبا متفاوت بود. آنها به سادگی زندگی می کردند کار می کرد و تحت سخت ترین شرایط به دست آورده و تقریبا هیچ چیز برای خدمات خود را. انگیزه خود را صرفا برای کمک به مردم نیازمند.

آنها آن را به نام انترناسیونالیسم و گفت که خود را انقلابی وظیفه به بازپرداخت بدهی خود را به جامعه است. آنها به نقل از چه گوارا: “زندگی یک انسان است که ارزش یک میلیون بار بیشتر از تمام دارایی ثروتمندترین مرد روی زمین است.”

من الهام گرفته شده بود و به پایان رسید تا در حال حرکت به کوبا. چهار سال از یک ازدواج و یک نوزاد بعد, من متهم شده بود توسط دولت کوبا از نوشتن مقالات انتقادی از انقلاب و تبعید شدند. قطعا من تو را دیدم و با تجربه جنبه های کوبا سیستم من دوست نداشتند, اما من هرگز از دست من تحسین برای کشور و نظام سلامت و تعهد خود را به همبستگی بین المللی.

آن است که واقعا الهام بخش است که این کوچک فقیر جزیره اساسی شاخص های سلامت مساوی یا بهتر به کسانی که از ثروتمندترین کشورهای جهان. این است که حتی بیشتر قابل توجه پس از آن مواجه شده وحشیانه ما را محاصره و تحریم برای شصت سال است. کوبا نرخ مرگ و میر نوزادان از 4 در هر 1000 تولد زنده است که پایین تر از در ایالات متحده — که با توجه به سیا! کمی وجود دارد مواد غذایی در قفسه های فروشگاه و کمبود در داروخانه ها به عنوان کوبا می گویند: “ما مانند مردم فقیر اما ما می میرند مانند افراد ثروتمند.” چرا که امید به زندگی خود را از هفتاد و نه سال است همان است که در ایالات متحده با وجود این واقعیت است که کوبا صرف کمتر از 800 دلار در هر فرد در هر سال در مراقبت های بهداشتی در مقایسه با $11,000 در ایالات متحده است.

مانند بسیاری از جمعیت کوبا در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با کوروناویروس. از 20 آوریل وجود دارد 1,137 تایید موارد با 38 مرگ و میر. اما کوبا رایگان و سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی از جمله قوی کادر بهداشت حرفه ای قرار می دهد این جزیره در موقعیت بهتری برای مقابله با این بحران از بسیاری از کشورها. با تمرکز شدید بر روی آموزش حرفه ای بهداشت و درمان کوبا دارای بالاترین تراکم پزشکان در جهان است. نسبت خود را از متخصصان پزشکی به بیماران است که تقریبا سه برابر بیشتر از ایالات متحده است.

کوبا نه تنها در قطار خود پزشکان; این آموزش پزشکان از سراسر جهان است. جزیره تنها 11 میلیون نفر است به خانه های جهان بین المللی بزرگترین مدرسه پزشکی آمریکای لاتین دانشکده پزشکی (ایلام). از زمان تاسیس آن در سال 1999 در مدرسه آموزش داده است بیش از 35000 نفر جوان از 138 کشور جهان از جمله ایالات متحده است. و در اینجا ضربه زن: از آن رایگان است.

شبان برای صلح این گروه که انتخاب ما دانش آموزان که از “حقیر و نیازمندترین افراد” جوامع می گوید: بورسیه شامل کامل شهریه و خوابگاه و مسکن سه وعده غذا در روز, کتاب های درسی, لباس فرم مدرسه و دستمزد ماهانه. در حالی که فارغ التحصیلان ما در مدارس پزشکی ترک زین با شش رقم بدهی های تنها بدهی ایلام دانش آموزان باید یک تعهد به عمل دارو در کم درآمد و پزشکی محروم جوامع است. همین دلیل است که شما را پیدا ایلام فارغ التحصیلان مانند دکتر ملیسا Barbar در جلو خطوط در برانکس مبارزه با کروناویروس امروز.

در صورتی که شما را ندارد و چشم پر از اشک فقط در تیپ از پزشکان مصرف کردن برای ماموریت های بین المللی به COVID-19 منطقه آسیب دیده از ایتالیا لمباردی. “ما نمی ابرقهرمانان” مراقبت های ویژه متخصص لئوناردو فرناندز به رویترز گفت به عنوان اولین تیپ چپ هاوانا. “ما انقلابی پزشکان است.” از 1 آوریل کوبا فرستاده بود 800 پرسنل پزشکی برای مبارزه با COVID-19 در شانزده کشور از آنگولا به آندورا و بیشتر در راه خود را.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

برای کوبا کمک های پزشکی شده است و مشخصه انقلاب: کمک به قربانیان زلزله شیلی در سال 1963; نیکاراگوا و هندوراسی را ویران کرد از طوفان میچ در سال 1998; اندونزی, قربانیان سونامی در سال 2004; مردم هائیتی پس از فاجعه 2010 زلزله و پس از آن شیوع وبا. تیم نیز اعزام به کشور لیبریا گینه و سیرالئون برای مبارزه با ابولا در سال 2014.

به تدریج این “ارتش از کت سفید” به عنوان فیدل کاسترو به نام آنها نه تنها در پاسخ به شرایط اضطراری در خارج از کشور, اما شروع به خدمت به عنوان پزشکان خانواده در جوامع فقیر در سراسر جهان است. کشورهای فقیر پرداخت تنها تیم پزشکی هزینه یا به دنبال حمایت بین المللی برای جبران کوبا; ثروتمند کشورها بیشتر پرداخت.

اما برگ برنده دولت به شمار چالش قابل توجهی به کوبا برنامه های اجتماعی است. زمانی که او به قدرت رسید دولت او راه اندازی یک حمله در اقتصاد کوبا: قرار دادن محدودیت های جدید در آمریکا سفر به این جزیره کاهش مقدار حواله کوبا آمریکایی ها ارسال می تواند به خانه تداخل با حمل و نقل نفت ونزوئلا به جزیره و تلاش برای خرابکاری در کوبا پزشکی میشوند.

ضد کوبا افراطیون در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده اند فریبنده کوبا پزشکان شاغل در خارج از کشور به نقص پرداخت روزنامه نگاران به نوشتن داستان های منفی سیلی تحریم ها در کوبا به اتهام برنامه و قوی-پشتیبانی کشورهای به اخراج کوبا پزشکان.

چلیپا حمله شده است به رنگ برنامه به عنوان یک شکل از برده داری مدرن به این دلیل که پزشکان تنها با دریافت حدود یک چهارم از پول کشور پرداخت برای خدمات خود را. اما کوبا بهداشت حرفه ای داوطلب برای این تکالیف — آنها می خواهند تجربه آنها کسب درآمد خیلی بیشتر از آنها خواهد شد و آنها می دانند که بقیه پول می رود به حمایت کوبا را ملی سیستم مراقبت های بهداشتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موفق شده است در متقاعد کردن جناح راست دولت است که به قدرت رسید در بولیوی, برزیل و اکوادور پس از سال 2018 به ارسال حدود 9000 کوبا بسته بندی. در غم و تاب و این همان کشورها در حال حاضر با غرق coronavirus و تاسف خوردن برای از دست دادن متخصصان با تجربه.

همانطور که ما حرکت را از طریق این بحران ما دیدن تراژدی غنی ابرقدرت آن به بخش خصوصی واگذار ناکارآمد سیستم مراقبت های بهداشتی شکست مردم آن در حالی که آن فقیر همسایه — به طور مداوم تحت حمله از ابرقدرت — می رسد برای کمک به جهان است. ما مغلوب ساختن پیشی جستن از جان گذشته برای منحرف کردن از خود فاجعه بار بی مهارت از این بیماری همه گیر از جمله defunding که در چه معتبر پزشکی ویرایشگر به نام “هولناک خیانت همبستگی جهانی” در حالی که کوبا را از کت سفید را تبدیل به تجسم همبستگی جهانی.

اما اگر شما یک آمریکایی با جاه طلبی های سیاسی, شما ممکن است فکر می کنم دو بار قبل از گفتن چیزی خوب در مورد کوبا سیستم مراقبت های بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im