کوبا پناهجو توصیف باطل اسپری فلفل حمله اعتصاب غذا در یخ بازداشتگاه

یک کوبا پناه-سالک در دوشنبه توصیف یک “تکان دهنده” اسپری فلفل حمله او و دو ده نفر دیگر در اعتصاب غذا مواجه شده در ماه مه در زندان که در آن یخ است برگزاری مهاجران در مکزیک است.

در مه 14, مهاجران بودند چند روز به اعتصاب غذای بیش از درمان فقیر از جمله “وحشتناک مواد غذایی” خدمت در تورانس شهرستان بازداشتگاه نزدیک آلبوکرک. مردان معترض بودند ناسالم شرایط زندان که از آنها می ترسید آنها را بیشتر در معرض خطر ابتلا Covid-19.

یک مقام رسمی در این زندان است که در اجرا توسط پیمانکار خصوصی CoreCivic وارد اتاق که در آن مردان قابل توجه بود و به آنها هشدار داد وضعیت “رفتن به زشت” مگر اینکه آنها به پایان رسید اعتراض.

“افسر اسپری من به طور مستقیم بر روی صورت و بدن من و من زد. من احساس می کردم رفتن به غرق.”
—Yandy Bacallao کوبا پناهنده

لحظاتی بعد ماموران چادری ضد شورش و گاز ماسک در آمد با اسپری فلفل قوطی محصور مردان به یک گروه و اسپری آنها را با مواد شیمیایی.

“شما فقط می تواند همه شنیدن فریاد کمک” Yandy Bacallao که وارد ایالات متحده در ماه نوامبر گذشته از کوبا به دنبال پناهندگی سیاسی مانند بسیاری از مردان که مورد حمله قرار گرفتند.

یک CoreCivic سخنگوی اذعان کرد که اسپری فلفل اتفاق افتاده بود و گفت: آن بود که در پاسخ به اعتراض که “شد مخل” به عنوان مهاجران حاضر به دنبال دستورات شفاهی.

اما مردانی که صحبت می کرد به نگهبان و مستقل سازمان خبری افکن جدید مکزیک پیشنهاد سفارشات آنها امتناع از پیروی مربوط به خوردن تسهیلات مواد غذایی است.

“افسر اسپری من به طور مستقیم بر روی صورت و بدن من و من فرار” Bacallao گفت: از این حمله است. “من احساس می کردم رفتن به غرق.”

با توجه به نگهبانمهاجران در بازداشتگاه در ماساچوست و کالیفرنیا و تگزاس نیز با اسپری فلفل در پاسخ به اعتراضات پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

کارشناسان بهداشت عمومی در هفته های اخیر مطرح شده اند زنگ بیش از استفاده از اسپری فلفل و گاز اشک آور توسط پلیس در عدالت نژادی تظاهرات در حال وقوع در خارج; هر دو اسپری های شیمیایی می تواند باعث شود مردم به سرفه ساخت انتقال Covid-19 بیشتر احتمال دارد.

با توجه به جدید مکزیک وزارت بهداشت حداقل 32 نفر در شهرستان تورانس بازداشتگاه قرارداد این ویروس تا کنون.

اعتصاب غذا یکی از بسیاری از مستقیم اقدامات پس از همه گیر شروع خواستار مهاجران در بازداشتگاه ها منتشر می شود برای جلوگیری از گسترش ویروس. همانطور که از ژوئن 16 با توجه به مرکز مطالعات مهاجرت حداقل 2,059 مهاجران و پناهندگان باید قرارداد Covid-19 در بازداشتگاه های امریکایی.

هفته گذشته یک قاضی فدرال دستور دولت برای انتشار کودکان از این کشور سه خانواده مراکز بازداشت در نور از این بیماری همه گیر.

اگر چه Bacallao گزارش دچار کوری موقت و درد برای حداقل یک ساعت پس از اسپری فلفل کارکنان پزشکی در این مرکز مشخص شد که “هیچ صدمات رخ داده است” در حمله.

رسمی برای شهرستان تورانس دریافت کرده است که بیش از 90000 دلار در پرداخت از CoreCivic این تسهیلات در سال گذشته نیز محروم Bacallao نسخه از وقایع.

Bacallao گفت افکن جدید مکزیک که او فرار کرد کوبا به عنوان یک پناهنده به دنبال یک زندگی بهتر است اما درمان شده وحشتناکی پس از ورود به ایالات متحده است.

“زمانی که من به اینجا می آیند به ایالات متحده به آزادترین کشور دنیا اولین چیزی که آنها انجام دهید این است که زندانی من” Bacallao گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im